2014 Şubat Anneleri

Uyumayanlar bloğa baksın.o kadar yazı yazdım bu saatte banane:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben ilk actigin günden beri iyi okuyucunum da takip edemiyorum. Google hesabi acmam lazim yada var olani aktif etmem lazim.lazim da lazim ay söylemeden edemicem bizim evde un corbasi cok piserdi. Babacim cok sever gece isten gelir yaptirirdi. Kokusunu hala unutmadim. Mina ya yapayim bari. Bende sebeplenirim:)

Taktik verin bana huzooo. Adam kendini yeni evli saniyor:KK43: gecen en son ölü taklidi yapsam ise yararmi dedim. Yemezler dedi:KK43: offfff offfff

Ben bi taktik veremiyorum canım,huzo bana da versin.çünkü en küçük bi boşluk bulsa dibimde bitiyo:)
Benim bi arkadaş var,kayınvalideyle bayağı problemli,baktı o girmiyor psikiyatriye,ilaç almıyor; kendi başladı garibim.seninki de öyle olmuş.asıl arızalılar almayınca sağlıklı adamı bozuyorlar

Canım keske bilgim olsa benim oglum basini dik tutar normalde kucaktayken yuz ustu yatinca felan ama bazen oturunca ayaklarina bakma çabasıyla basi egiliyo kaldirmiyo o zaman hic dikkatimi cekmemisti normal oturunca dik ama ilgisi ayaklarinda felansa o kafa yapisiyo resmen seslenince adiyla zorla kaldiriyor inş bir sorun yoktur:

sağol canım yanıt yazman bile yeterli inş doktor olumsuz bişey demez...

Benim istahsiz oglan un çorbası ni ancak püskürttu:KK37:sade yoğurttan başka sevdiği bişey kesfedemedim halen. :KK53:meyvelerden nefret ediyo:KK37:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benim kızın pamukçuk iyice arttı karbonat fayda etmedi anlaşılan bide bunaldım yaaaa ablam annem pimpirikli diyor bana arkadaş nerem pimpirikli anlamıyorum ya emziğini bile normal suyla yıkıyorum mikroba alışsın diye herşey ağzında kakası 15 günlükten beri mukuslu lokosit çıktı antibiyotik bile kullanmadım geçer diye hala bana rahat ol diyorlar daha nasıl rahat olunurki

Benim kızın pamukçuk iyice arttı karbonat fayda etmedi anlaşılan bide bunaldım yaaaa ablam annem pimpirikli diyor bana arkadaş nerem pimpirikli anlamıyorum ya emziğini bile normal suyla yıkıyorum mikroba alışsın diye herşey ağzında kakası 15 günlükten beri mukuslu lokosit çıktı antibiyotik bile kullanmadım geçer diye hala bana rahat ol diyorlar daha nasıl rahat olunurki

Rahat ol diyenleri de ben anlamıyorum canım.hatta bazen diyorum ki ben anne olacak biri değilmişim çünkü hiç rahat bi tip olamadım hayatım boyunca

canım karbonatla düzenli olarak sil.göğsünüde silmen lazım.hemen geçmiyo ne yazık ki.çok geçmiş olsun.ağzından niye öperler anlamam:KK20:
annesin sonuçta daha ne kadar rahat olunur ki..:KK53:

kızımla hala beraber uyuyoruz.hanımım sabah uyanıyo beni de tekmeleyerek uyandırıyo:106:bu sabahta çimdikledi öyle uyandım:KK37:
bu arada hamm diyo kaşıkla bişeyler yerken bi de yanağımı ısırırken:KK9::KK9::KK9:

kızımla hala beraber uyuyoruz.hanımım sabah uyanıyo beni de tekmeleyerek uyandırıyo:106:bu sabahta çimdikledi öyle uyandım:KK37:
bu arada hamm diyo kaşıkla bişeyler yerken bi de yanağımı ısırırken:KK9::KK9::KK9:

Hadi yaaa:))) akıllı bıdık maşallah

:KK1::KK1:Bende ayrilmadim halen oğlum dan:KK52::KK52:birlikte yatiyoruz:KK52:kıscem sende benim yerime o tombis kollarini hamm yap:KK52:

Son düzenleme:
Hadi yaaa:))) akıllı bıdık maşallah

bu bıdıkların hepsi akıllı yaa:)zamane çocuğu diyolar ya:))
bu arada semenderim okuyorum yazılarını:))çok duygulandım doğum hikayene.benim doğum yaptığım hastahanede (özel değildi) kimseyi almıyolar yanına tek başına çekiyon acını sancını bi odanın içinde.telle konuşmak bile yasak.bide doğumhane tam karşında.ebeler çocuk musun ne ağlıyosun diyo bi de.:KK50:doğumuda ebeler yaptırıyo.ama drum ii bi doktordu.çok şükür atlattık nası olcak derken büyüdüler bile:KK9:

:KK1::KK1:Bende ayrilmadim halen oğlum dan:KK52::KK52:birlikte yatiyoruz:KK52:kıscem sende benim yerime o tombis kollarini hamm yap:KK52:

çok güzel bişey yaa evlat kokusuyla uyumak:21: tabi kıscem ne demekk:KK1::125:

bu arada semenderim okuyorum yazılarını:))çok duygulandım doğum hikayene.benim doğum yaptığım hastahanede (özel değildi) kimseyi almıyolar yanına tek başına çekiyon acını sancını bi odanın içinde.telle konuşmak bile yasak.bide doğumhane tam karşında.ebeler çocuk musun ne ağlıyosun diyo bi de.:KK50:doğumuda ebeler yaptırıyo.ama drum ii bi doktordu.çok şükür atlattık nası olcak derken büyüdüler bile:KK9:

çok güzel bişey yaa evlat kokusuyla uyumak:21: tabi kıscem ne demekk:KK1::125:

Kuzum benim:KK43: orası neymiş öyle ya:KK43: inan bu devlet hastanelerindeki hemşireler ebeler kendilerini beyin cerrahı sanıyor zaten.

ne biçim insanlarr.tövbe hapishane gibi

Hahaha superdi ozgem ya vur kafasina:) hakediyorda neyse ben yine uzatmafan susup hayatima devam edeyim:)
Benim bel artik gitmiyor yaw. İlla fizik tedavi gorecek. E fizik gorunce is yapamam nasil olcak. Olmicak tabi
Bir cocuk dogurduk perte ciktik beya..

benimde tam teşekküllü kan testi yaptırmam lazım saglık ocagına göre hem kanım cok düşük hemde demirrim günde 2 kan ilacı verdi 20lik paket hergün ayzdırmaya gidemem ya bende günde tek içiyorum hem tiroidime baktırmam lazım sıra gelmiyoki ofsss mudanyada sahildeydi hastane anasının dinine taşıdılar ben doktor işlerimi orda hallediveriyodum sinir oluyorum bi ara oraya gidip yaptıram bursanın sırası kahrı çekilmez:KK50: zenebi taşıyamıyorum cabuk yoruluyorum çok acıkıyorum asırı tatlı istiyorum cok halsiz ve yorgunum sirekli ve iliklerim acıyo resmen sanırım hep kansızlıktan:KK5:

cuma cok fenna kayınvaldemin sülalesi gelcek kadınlar ofss eskişehirden doktor yegeni felan gelcek 3 cocuguyla annesi benim kayınvaldem eh görümcem 2 cocugu yengeyi carcam bide o çöpsüz üzüm ee zaten ev şey kadar anladın sen onu:KK1: şimdiden kafam bi milyon ne yapcam ne giycem evi nasıl temizlicem nerden başlasam ofss kaınvaldem perşembeden gelcek yardıma:KK31:

benimde tam teşekküllü kan testi yaptırmam lazım saglık ocagına göre hem kanım cok düşük hemde demirrim günde 2 kan ilacı verdi 20lik paket hergün ayzdırmaya gidemem ya bende günde tek içiyorum hem tiroidime baktırmam lazım sıra gelmiyoki ofsss mudanyada sahildeydi hastane anasının dinine taşıdılar ben doktor işlerimi orda hallediveriyodum sinir oluyorum bi ara oraya gidip yaptıram bursanın sırası kahrı çekilmez:KK50: zenebi taşıyamıyorum cabuk yoruluyorum çok acıkıyorum asırı tatlı istiyorum cok halsiz ve yorgunum sirekli ve iliklerim acıyo resmen sanırım hep kansızlıktan:KK5:

cuma cok fenna kayınvaldemin sülalesi gelcek kadınlar ofss eskişehirden doktor yegeni felan gelcek 3 cocuguyla annesi benim kayınvaldem eh görümcem 2 cocugu yengeyi carcam bide o çöpsüz üzüm ee zaten ev şey kadar anladın sen onu:KK1: şimdiden kafam bi milyon ne yapcam ne giycem evi nasıl temizlicem nerden başlasam ofss kaınvaldem perşembeden gelcek yardıma:KK31:

allah yardımcın olsun canım...

Sizden de bekliyorum canım.siz de yazı gönderin yayınlayayım konuk yazar olarak.zaten editörlük de yaptığım için ben de üstünden geçerim düzeltme anlamında.

tamam canım ama baksana ben bir cevabı bile kaç gün sonra yazıyorum giriyorum okuyorum cevap yazamadan benimki kalkıyo bende işler böyle yarım yamalak bakalım....

X