2014 Şubat Anneleri

Bizde beraber yatiyoruz. Yatak odasında besigi var onda yatiyor. Gece falan bakiyorum özlüyorum solugunu hissettmem lazim :) bicok kisi yanlis diyo ama 2 yasina kadar yanimda olcak inş..

Gecmis olsun. Sende de iyi güç sabir varmis Maş. Taş gibi kadinsin :)

Ben oturtmaya basladim biraz biraz oturuyo. Banyoda da minnacik elleriyle kuvetin kenarindan tutuyo yememek icin zor tutuyorum kendimi. Allahim buyumus te kenarlardan tutarlarmis yaaa...:KK56::KK56: yicem hepsini dayanamicam artik:18::18::18::KK56:

Anaaam bayıldım ellerine sağlık çok güzel olmuş. Ben de yapıcam kızıma, kafamı bir toparlayabilirsem. Hiç birşeye yetişemiyorum ki.. Maraton koşucuları gibiyim. Seninle irtibata geçerim yapacağım zaman :)))

Anam bu neeeee kız ışığı gören geliyor tözbe tövbeee :))))
Çok geçmiş olsun. Ateş yapan zor kısmı atlattınız. İnşallah çabucak geçer.
Kuzum msjını okudum çok sağol. Ben hala sana msj yazamıyorum.. Denedik mamayı ama maalesef onu da yemedi.. Kaşık maması, muhallebei vs. İstemiyor sıpa. Anca yoğurt yiyor, anlamadım ki...

Hüzooo nasıl oldu iştahsızlık durumları yaa. Ömrümü yedi sıpa, mama yemiyor...

Aaa gecmis olsun bu nedir yaa bukadar üst üste kiyamam üzüldüm valla dinlenemediniz ailecek neyse allah bugünleri aratmasin

aynen canım yaa.az mı kaldı diyodum insan bi bilgi verir yani o belli olmaz sık dişini diyolardı.benim içim rahat etmedi doğumdan sonra çok mu soru sordum bunalttım mı diye helalleştim ebelerle.bi tane temizlikçi abla vardı o çok moral verdi bana Allah razı olsun.sancıdan bi ara kendimi yerlere atmışım o kaldırdı yerden üşütürsün kendini dedi.ne bilim ii davransalar başa çıkamazlar kimseyle diyo herkes.çok yalvardım bi kerecik eşimle konişim diye yok izin vermediler.hayırlısıyla geçti gitti şükür..

aynen kuzum yaa..gece 10da bi aldılar sancı odasına sabah 11de felan gördüm eşimi doğumdan sonra.kızımla yanlızdık.yanımda sancı çeken bi bayan daha vardı.bi de doğumhane tam karşında ona da şahit oluyosun..

canım bu ne yaa..hadi Allah yardımcın olsun şimdiden..

kızamıkçık mıı:KK53:çok geçmiş olsun..ALLAH şifa versin..

Hepsini alintiladi mannak telefonum benim:)
Napayim kizlar olucagi varmis olmusla ölmüse aglasam ne fayda. Allah tan bulasici degil asidan dolayi bide buyuk kiza bulassa abooo dusunemiyorum. Bugun daha hafiflemeye basladi. Bunu da gormus olduk ne diyeyim:)

Anaaam bayıldım ellerine sağlık çok güzel olmuş. Ben de yapıcam kızıma, kafamı bir toparlayabilirsem. Hiç birşeye yetişemiyorum ki.. Maraton koşucuları gibiyim. Seninle irtibata geçerim yapacağım zaman :)))

Anam bu neeeee kız ışığı gören geliyor tözbe tövbeee :))))
Çok geçmiş olsun. Ateş yapan zor kısmı atlattınız. İnşallah çabucak geçer.
Kuzum msjını okudum çok sağol. Ben hala sana msj yazamıyorum.. Denedik mamayı ama maalesef onu da yemedi.. Kaşık maması, muhallebei vs. İstemiyor sıpa. Anca yoğurt yiyor, anlamadım ki...

Hüzooo nasıl oldu iştahsızlık durumları yaa. Ömrümü yedi sıpa, mama yemiyor...

Tmm cnm yardimci olmaya calisirim:)

nerdeydin canım gözükmüyordun. sen demi gittin tatile.

bez büyük geliyo olmasın zeren.ben ogluma 3 numara bazende 3 plus kullanıyorum . geçen gün öyle doldurmuş zor temisledim poposunu:KK1:ama hiç sizmamis dışarı. bende burda prima nin almanyada ki kardeşi olan Pampersi kullaniyorum:KK52:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Saol canim. 3numara kucuk geliyo bize. Hep sirtina cikiyodu. Molfix nasil acaba.pisik olursa yazik olcak ya.

maşallah çok tatlı olmuş bende oğluma uğur böcekli amigurumi yapacam minder şeklinde...ellerine sağlık marifetli anne çin malına karşı anne eli diyorum ben bişey yaptıkça :KK16:

Bencede butun herseyini ellerimle yapsam ama imkansiz :) yapinca resmini koyar misin bakalim

Çok geçmiş olsun canım :KK43:

Super olmis bayildim yetenekli anne :)

Aynen yaa biseyi sevdiremedim su cocuga ilk aylar ne guzel emiyordu simdi ne emiyor ne bişey yiyor sadece meyve aldigim mamalari hic yemedi yogurt zorla bi kaşık Semenderin tarifi bebe buskuvisi yaptim organik organik anne sutu meyveyle karıştırdım 50ml yarisini tukure tukure yedi batırdı kendini anca banyo temizledi saclarina kadar mama kahvalti da sevmedi bir kaldi corba ins sever mahvetti bu oglan beni :KK43:

Teşekkürler cnm

Yasakhayalim esim izne ayrildi gunduzleri geziyoruz. Tatil icin secimleri bekliyoruz. Secimden sonra esimin memleketine gidicez ins.aksamlari da kizin dişleri aziyo dili surekli dislerinde huysuzlaniyo agliyo uyumuyo, uyumayinca emziremiyorum da. Aksamlari kizla geciyo. Ondan dolayi giremiyorum canim.

düş
üncesiz insanalr ben emizigi düşünce agzımasokuyorum ayakta değilsem nabayım kendim benim cocum yaaprım yani annein agzı bebeginin agzına eş derler yani belki dogru değil ama agız saglıgıma dişlerime bakarım :)) yani yapıyorum ben ama kayınvaldem koca kadın asla onu bile yapmaz yani kalkar yıkar ada ben yanındaysam şunu dezenfekte et der güleriz :)) yani o kadarını yapmaz bişeyde kakıştırmıyo agzına korkar yani bişey olursa ortalıgı kaldırcamı biliyo herelde:KK1::KK53: sorar hep bölemi ölemi diye hatta kadıncazın gözü görmüyo iyi mamayı hazırlarken suyunu bi türlü ttturamıyo suya bakıp kaç kaşık attın diyorum off kesin yanlıştır sölemesem diyo :KK1: olsun diyorum bende korkuyo valla:KK33:

Of midem bulandı valla.biz dışardan gelirken altını değiştirirken bile ellerimizi yıkayıp öyle alıyoruz.yapmayanları da uyarıyoruz

ben uyariyorum mizacim da sert biraz arada bisyler vermeye calissalar da cekiniyolar artik sormadan vermiyolar cok sinir bozucu bi durum bi an once uyar bence mikrop kapcak cocuk

Can sıkıcı bir durum kesinlikle müdahale etmelisin herkezin agzinda bi ton mikrop var kendimizde dahil bende kendim bile öyle yapmam sende öyle söyle ben kendim yapmiyorum sizde yapmayin de söyleyemiyosan esine söyle azarlasin biz kendimiz bu sekilde vermiyoruz birdaha yapmayin desin ona darilmazlarda sen dersen sorun cikabilir uff ne cahil insanlar belki gripsin belki disin cüruk biton bakterin var saka gibi illa gel kalbimi kır diyolar zor valla canim ama kesinlikle engel olmalisin

Baloncuk ne olursun yaptırma,müdahele et.pis ağızlarından çıkarıp aaaa.kusura bakma pis dedim ama hakaret anlamında değil,ağız bu sonuçta.kaldı ki dişini her gün fırçalamayan insan sayısı o kadar çok ki!ne kadar bencillik ya

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

sağolun canlar günlerdir sinirimden hep ağlıyorum başımın ağrısı hiç geçmedi. sakızlı bayram şekerini 2 kere verme dedim dinlemiyor aman ne olacak diyor yine veriyor. off çok bunaldım yemin ederim kendi kendimi yiyorum bitiriyorum söylesem de kâr etmeyecek , eşim verme dedi karpuzu çğneyip verdiğinde, yine aman birşey olmaz dedi. bu kez de aynısını yaparsa azarlayacam demeyi çok isterdim ama eşim dahil çevremdeki herkez eskiler daha iyi çocuk büyütüyorlar hani ne olmuş gayet sağlıklılar modundalar. onlar için çok normal bu durumlar. eşim bana ailemle ilgili hiçbirşey anlatma ne olursa olsun hep onlar haklılar sen haksız olacaksın benim gözümde diyor. 3 gündür konuşmuyorum en son yine ailesinden ötürü tartıştık, hiç barışmaya bile çalışmıyor, çokta umrumda gittiği yere kadar gider diyor. çok kötüyüm çok :KK14:

sağolun canlar günlerdir sinirimden hep ağlıyorum başımın ağrısı hiç geçmedi. sakızlı bayram şekerini 2 kere verme dedim dinlemiyor aman ne olacak diyor yine veriyor. off çok bunaldım yemin ederim kendi kendimi yiyorum bitiriyorum söylesem de kâr etmeyecek , eşim verme dedi karpuzu çğneyip verdiğinde, yine aman birşey olmaz dedi. bu kez de aynısını yaparsa azarlayacam demeyi çok isterdim ama eşim dahil çevremdeki herkez eskiler daha iyi çocuk büyütüyorlar hani ne olmuş gayet sağlıklılar modundalar. onlar için çok normal bu durumlar. eşim bana ailemle ilgili hiçbirşey anlatma ne olursa olsun hep onlar haklılar sen haksız olacaksın benim gözümde diyor. 3 gündür konuşmuyorum en son yine ailesinden ötürü tartıştık, hiç barışmaya bile çalışmıyor, çokta umrumda gittiği yere kadar gider diyor. çok kötüyüm çok :KK14:

Benim esimde 9 yil gittigi yere kadar dedi. Ailesi hayatimi cehennem cukuruna cevirdi. Bursa ya tasindim aa ben evliymisim cocugumda varmis dedim. Sonra esim annesinin yaptigi buyuleri buldu kendi elleriyle atti. Simdi herkes nasil kadinsin gururun yokmuydu dicek ama benim sabrim allah im vardi. Demek ki 9 yil bosuna dayak yemisim ben assalanmisim. Annesinin buyusu yuzunden gozleri korlesmis esimin.neyse gecti o gunler
İlk kizim dogdugunda kv sekerli su icirirdi verme dedikce ben 3 tane buyuttum benden iyimi bileceksin derdi.doktor vermeyin dedi dedikte doktor ne anlar diye cemkirdi durdu. Ben 3 cocugumada verdim turppp gibiler dedi. He turp gibiler esim de gorumcemde seker hastasi. Bebekken sekere alistirmis kadin. Esim simdi diyorki insallah kizimda da cikmaz. Ne oldu soyleyince ben haksizdim. Ama allah boyle gosteriyor iste. Herkes benim neden sessiz durdugumu merak ediyordu. Benim inancim teslimiyetim tam kimse yasattigini yasamadan olmez..
Dua et canim bol bol. Dayak yedigim bor gece allah im dayanacak gucum kalmadi cok caresizim beni bu ankara dan kurtar dedim. 15 gun sonra bursa ya tasinma isi cikti. Yer gok dua ile. Unutma dua ile insanin kaderi degisirmis...

kizlar biz dogdugundan itibaren prima premium care kullaniyoruz. Suan 4 numara kullaniyorum. Asagi yukari her kakasini yaptiginda badisinin kenarina sizma oluyo. Baska bez oneren var mi sizma yapmicak, pisik yapmayan. Degistirmeye de korkuyorum pisik olursa diye? :18:

canım ben prima pampers kullanıyorum, hiçbir sorunla karşılaşmadım çok memnunum..

Benim esimde 9 yil gittigi yere kadar dedi. Ailesi hayatimi cehennem cukuruna cevirdi. Bursa ya tasindim aa ben evliymisim cocugumda varmis dedim. Sonra esim annesinin yaptigi buyuleri buldu kendi elleriyle atti. Simdi herkes nasil kadinsin gururun yokmuydu dicek ama benim sabrim allah im vardi. Demek ki 9 yil bosuna dayak yemisim ben assalanmisim. Annesinin buyusu yuzunden gozleri korlesmis esimin.neyse gecti o gunler
İlk kizim dogdugunda kv sekerli su icirirdi verme dedikce ben 3 tane buyuttum benden iyimi bileceksin derdi.doktor vermeyin dedi dedikte doktor ne anlar diye cemkirdi durdu. Ben 3 cocugumada verdim turppp gibiler dedi. He turp gibiler esim de gorumcemde seker hastasi. Bebekken sekere alistirmis kadin. Esim simdi diyorki insallah kizimda da cikmaz. Ne oldu soyleyince ben haksizdim. Ama allah boyle gosteriyor iste. Herkes benim neden sessiz durdugumu merak ediyordu. Benim inancim teslimiyetim tam kimse yasattigini yasamadan olmez..
Dua et canim bol bol. Dayak yedigim bor gece allah im dayanacak gucum kalmadi cok caresizim beni bu ankara dan kurtar dedim. 15 gun sonra bursa ya tasinma isi cikti. Yer gok dua ile. Unutma dua ile insanin kaderi degisirmis...

canım Allah razı olsun cevabın için. içimi rahatlattın biraz. yazılarını takip ettiğim kdarıyla ben sana hayranım zaten 2 çocuk , eş, koca ev, iyi dayanıyorsun valla maşallah :nazar: büyük konuşmak istemiyorum ama bir kere tokatını bile yesem gecenin kaçı olursa olsun evi terk ederim heralde. çok şükür dayak huyu yok. aslında çok fazla iyi bir kocaydı. taaa ki ben doğum yapana kadar. doğumdan sonra da çok kötü biri oldu diyemem yukarıda Allah var, ama sürekli attığım adıma bağırdı, azarladı, ben ağladım geldi daha çok bağırdı, bunaldım mutsuzum demeye başladı. çocuğa karşı çok ilgili o konuda bir sıkıntı yok. ailesine aşırı düşkün.insanın içinde bazı şeyler kalıyor, hamileyken kendime bir tane bile hamile elbisesi almadım, ama onlara 1.5 milyara mutfak dolabı yaptırdık. kendi akrabaları niye bu dar şeyleri giyiyorsun hamile elbilesi alsana kendine diyordu gerek yok birkaç ay için diyordum gidip öteki odada ağlıyordum. ilk defa bu kadar uzattım 3 gündür konuşmuyorum bakalım nereye kadar gidecek,, dua ediyorum ama sizlerde benim için dua edin nolur..

canım Allah razı olsun cevabın için. içimi rahatlattın biraz. yazılarını takip ettiğim kdarıyla ben sana hayranım zaten 2 çocuk , eş, koca ev, iyi dayanıyorsun valla maşallah :nazar: büyük konuşmak istemiyorum ama bir kere tokatını bile yesem gecenin kaçı olursa olsun evi terk ederim heralde. çok şükür dayak huyu yok. aslında çok fazla iyi bir kocaydı. taaa ki ben doğum yapana kadar. doğumdan sonra da çok kötü biri oldu diyemem yukarıda Allah var, ama sürekli attığım adıma bağırdı, azarladı, ben ağladım geldi daha çok bağırdı, bunaldım mutsuzum demeye başladı. çocuğa karşı çok ilgili o konuda bir sıkıntı yok. ailesine aşırı düşkün.insanın içinde bazı şeyler kalıyor, hamileyken kendime bir tane bile hamile elbisesi almadım, ama onlara 1.5 milyara mutfak dolabı yaptırdık. kendi akrabaları niye bu dar şeyleri giyiyorsun hamile elbilesi alsana kendine diyordu gerek yok birkaç ay için diyordum gidip öteki odada ağlıyordum. ilk defa bu kadar uzattım 3 gündür konuşmuyorum bakalım nereye kadar gidecek,, dua ediyorum ama sizlerde benim için dua edin nolur..

Rabbim yardimcin olsun baloncuk kiscem:26:bu erkeklerin geneli nerdeyse aşırı düşkün ailelerine. tamam olsunlar da eslerinide ezdirme sinler. hep anam babam haklı modundan bi cikksalar iyi olacak:KK4:çünkü ilk geçim yapacakları kişi eşler cunku :KK4:

Ah be canim. Hamileyken 6 tl ye bir bluz aldim diye kv acti agzini yumdu gozunu. Ne gerek var diye. Beraber oturmuyoruz bide. Maddi durum esimin hep iyiydi. Onun kazandigi ile 5 aile gecinir acikcasi ama benim 6 tl lik hamile bluzuma laf geldi.
Ben dayak yiyince gitmedim sen gercekleri gorene kadar gitmicem dedim.
Ankarada neler yasadigimi goren arkadasim bursa ya ziyarete geldi. Gorunce kadin sok oldu. Arkadasim evlenmissin dedi.evlendim ya dedim. Esin sana cok duskun dedi oyledir dedim. Vay be dedi yillarca gozun mor gezdin kolun cikti susstun sonunda mukafatini aldin dedi. İste simdi yeni evlendin dedi. Esim de yillar sonra cok samimi arkadasina demis ki biz esime cok cektirdik benden de ailemden de cok cekti bunun gunahi af olurmu? Olmazzzz bunlari obur dunyada sorucam. O kadar cok cektim ki bu dunya da af olmaz. Neyseki hepsi gecti bitti. Ben kazandim.yada ben oyle saniyorum:) bilmiyorum.
Annemin bir lafi var sabir acidir ama meyvasi tatlidir.
Ne cektim bee:) gencligimi yediler ne kadar guzel bir kadindim neyse hala guzelim ben:) bosverr allah yarina birakir ama yanina birakmazmis. Bunu dusun icin ferahlasin...

Yarım saattir bebiş uyuyor ve ben mutfakta dolanıp duruyorum. Yav akşama ne yemek yapacağıma dair hiiiiiç bir fikrim yok. Çıldırıcam yav. Ne pişireyim ki akşama..

Bende dolandim makarna köfte salata yaptim :) fazlasina zaman yok malesef cabuk yemekler seciyorum

Rabbim yardimcin olsun baloncuk kiscem:26:bu erkeklerin geneli nerdeyse aşırı düşkün ailelerine. tamam olsunlar da eslerinide ezdirme sinler. hep anam babam haklı modundan bi cikksalar iyi olacak:KK4:çünkü ilk geçim yapacakları kişi eşler cunku :KK4:

Allah razı olsun canım . erkekler artık ikiye ayrılıyor bence, bi bebek öncesi koca, bide bebek sonrası koca :KK37:
Ah be canim. Hamileyken 6 tl ye bir bluz aldim diye kv acti agzini yumdu gozunu. Ne gerek var diye. Beraber oturmuyoruz bide. Maddi durum esimin hep iyiydi. Onun kazandigi ile 5 aile gecinir acikcasi ama benim 6 tl lik hamile bluzuma laf geldi.
Ben dayak yiyince gitmedim sen gercekleri gorene kadar gitmicem dedim.
Ankarada neler yasadigimi goren arkadasim bursa ya ziyarete geldi. Gorunce kadin sok oldu. Arkadasim evlenmissin dedi.evlendim ya dedim. Esin sana cok duskun dedi oyledir dedim. Vay be dedi yillarca gozun mor gezdin kolun cikti susstun sonunda mukafatini aldin dedi. İste simdi yeni evlendin dedi. Esim de yillar sonra cok samimi arkadasina demis ki biz esime cok cektirdik benden de ailemden de cok cekti bunun gunahi af olurmu? Olmazzzz bunlari obur dunyada sorucam. O kadar cok cektim ki bu dunya da af olmaz. Neyseki hepsi gecti bitti. Ben kazandim.yada ben oyle saniyorum:) bilmiyorum.
Annemin bir lafi var sabir acidir ama meyvasi tatlidir.
Ne cektim bee:) gencligimi yediler ne kadar guzel bir kadindim neyse hala guzelim ben:) bosverr allah yarina birakir ama yanina birakmazmis. Bunu dusun icin ferahlasin...
sana birkez daha hayran oldum nazlıedam :KK1: valla gerçekten iyi sabretmişsin ama mükafatını alırsın inşallah. eşinin hatasını anlaması da iyi olmuş. şimdi eşim aradı 3 tane komedi filmi almış gelince izleyelim diyor şaşırdım :KK37: işte böyle ortada birşey yok gibi düzeliyoruz, ama sorunu masaya yatırıp konuşmadığımız için sürekli tartışıyoruz. senin ailen bilmiyor muydu bu durumu, ailene belli etmedin mi yoksa? eminim haberleri olsa alırlardı seni yanlarına

Eneee bi dışarı çıkalım dedik almış yürümüşsünüz iki saattir okuyorum.koca diyo ki sen oku kızı ben uyuturum:))
Zeren biz bu hafta molfix aldık çok korktum ama pişik yapmadı.
Baloncuk şu eşine inanmayıp ailesine aşık tiplere gıcık oluyorum ne aileymiş arkadaş
Yasakhayal meyve karışımları yaptın mı hiç,denesene belki sever
NazlıEdam inanamıyorum... Ve o kadın dönüp dolaşıp senin eline bakıyor değil mi? Hiç utanmıyor mu acaba elinden bir bardak su içerken? Neyse ki eşin doğru yolu seçmiş.

Allah razı olsun canım . erkekler artık ikiye ayrılıyor bence, bi bebek öncesi koca, bide bebek sonrası koca :KK37:

sana birkez daha hayran oldum nazlıedam :KK1: valla gerçekten iyi sabretmişsin ama mükafatını alırsın inşallah. eşinin hatasını anlaması da iyi olmuş. şimdi eşim aradı 3 tane komedi filmi almış gelince izleyelim diyor şaşırdım :KK37: işte böyle ortada birşey yok gibi düzeliyoruz, ama sorunu masaya yatırıp konuşmadığımız için sürekli tartışıyoruz. senin ailen bilmiyor muydu bu durumu, ailene belli etmedin mi yoksa? eminim haberleri olsa alırlardı seni yanlarına

Anlatmazdim ki canim. Annem dul kadin bide 2 ablaminda ikinci evlilikleri benden de uzulsun istemedim hic. Elbette bilseler birakirlarni. Bir kere cok hastaydim annemlerin yaninda ogrendim esim ameliyat parasini vermem deyince ablam aldi telefonu neler soyledi neler.sonra kocam zahmet ettide geldi ameliyatima. Ama yinede parada pazarlik yapti pinti:) o zamanlar pintiydi tabi. Simdi yapmiyor cok sukur. 32 yilim roman gibi gecti. Daha da neler gorurum bilmem. Acayip obsesifim anksiyetem var sagolsunlar hatira kaldi:) bak sana ne dicem icin rahatlasin. Kv bana iftira atti ogluma buyu yaptiniz diye allah sahidimdir aklimin ucundan gecmedi. Oglu beni cok seviyormusta buyuyle tutuyormusum.pehhhh kendi yaptigini bana atti. Dedim ki ey hak sen cok buyuksun..
Gecen bizdeyken bu cildiriyor.dedim anne ne oldu?gelinleri bunlara iftira atiyormus bize buyu yaptiniz siz ozellikle sen diye.allah im sana sukurler olsun bunuda duydum gordum ya dedim. Bu cildiriyor ama yapmadik diye.bende yapmamistim ama iftira atmistiniz nasilmis yapmadigin biseyle suclanmak. İcimin yaglari eridi:) ona bisey demesemde gordum ya o halini bana yetti..

Eneee bi dışarı çıkalım dedik almış yürümüşsünüz iki saattir okuyorum.koca diyo ki sen oku kızı ben uyuturum:))
Baloncuk şu eşine inanmayıp ailesine aşık tiplere gıcık oluyorum ne aileymiş arkadaş
NazlıEdam inanamıyorum... Ve o kadın dönüp dolaşıp senin eline bakıyor değil mi? Hiç utanmıyor mu acaba elinden bir bardak su içerken? Neyse ki eşin doğru yolu seçmiş.

Eeee begenmedigi benim elime kaldi allah var bebek gibi baktim. Diyom ya kuzum allah yarina birakir ama yanina birazmazmis. Gecen aradida nasilsin diyor dedim kizlarla ugrasiyorum. Bir yerden laf acildi ben senden raziyim allah ta olsun dedi. Sagol dedim. Ne diyeyim.

kizlar biz dogdugundan itibaren prima premium care kullaniyoruz. Suan 4 numara kullaniyorum. Asagi yukari her kakasini yaptiginda badisinin kenarina sizma oluyo. Baska bez oneren var mi sizma yapmicak, pisik yapmayan. Degistirmeye de korkuyorum pisik olursa diye? :18:

Cnm ben ilk doğdunda premium care kakası çıkıyordu sonra huggies kullandım şimdi de primanın yeşilini kullanıyorum pişik yapmadı hiç

denemezmiyim semender:KK37:yok bu oğlan herseye gıcık:KK37:bide derlerki anne ne yerse bebek dogunca sever diye oda yalan cikti.her meyveyi 9 ay boyunca yedim halbuki :KK52:kaşığı gördüğü zaman basiyo çığlığı:KK53:inş alisir.bi çorba bile yediremedim:KK37:

cnm ben primanin yesilini kullaniyorum beyazi da kullandim o bize yaramadi surekli sirta cikti kaka. molfix huggies hepsini denedm en iyisi yesil prima carrefour da da indirimde simdi :)

O kalabalik olayi bende atlattim mevlute gelemeyenler olmus (60 kisiden belki fazlaydi mevlutümüz) gelenlerin bazilarininda bi gözü görmüs bi gözleri görmemis oglani neyse kv dedi kizim kendi akrabalarimizdan gelmek istiyolar diye kalabalik olmayiz dedi bende biliyorumki hazir ben kabul etmisken cok kisi cagiricak bende ikramlarin hepsini 2 tane yaptim aaa ne gerek var kalir bunlar bunca sey yapmisin dedi sonuuuccc 30 kisilik misafir ve hersey yendi yapmsam reziligi düsün millet ac kalcak neyse yani insanlar o ani firsat bilip geliyolar yesinler icsinler gitsinler cocuklu kadin gitmeyelim diyen yok...

biizm bebek mevlidi 150 kişilik bebek şekeri yetmedi 200 kişilik pilavının dibini sıyırdılar gece düşün evimde 100 metre kare biyer biizm kızımla odamızda en az 35 kişi vardı delircektim o sogukta camı actım camın kenarındayken yayrum kan ter içinde kaldı bütün mevlit boyunca agladı maf oldum ben kan ter içinde kaldım bidahamı dedime vimde bi mok yapmam ahım var yapmamda şimdi 6 ay kınası yapalım diyolarda ben istemiyorum ya mudanyada sitenin altında bi yer var büyük orda yapıcam yada yapmıcam evime kimseyi sitemiyorum yani bizim sülalede bana 10-20 misafir az geliyo:KK53::KK52:

ay primanın beyazı hem daha pahalı hemde beş para etmez kisme şikayet etmiyomu anlamıyorum içini file gb yapmışlar olan kaka beline çıkıyodu kızımında işlk ondan aldık sonra hep yeşilinden kullandım yeşilinde problem yok hagiss daha ucuz bende ona geçsemmi diyorum ama bilmiyorum primadayız şuan:KK31:

bugün 3. gün beşiğimizde ve odasında uyuyan kızımı seviyoreeeeeeeeeeeeeeeee:KK16:

bugün arkadaşımın bebeğini görmeye gittik kızımla cok uzaktı ayama çorapsız giydim ayakkabımı çıakrken kızım böğürüyodu çünkü unuttum ayakalrım maf oldu ofss çoka cıyolar

arkadaşımında kızınına dı zeynep 2 aylık 5kilo 100gr gr anne sütü emmemiş mamamyla besleniyo ama maşallah bide ilk ay hiç kilo almamış 150 gr almış puff ya benim kızal resmen aynı gbydiler bi bizimki dönüyo gidiyo fark o :KK53:

zor uyudu geldigimizden beri uykuya dalamadı aglaya aglaya uyudu bardım bende delirtti beni sinir oldum ya 1bucuk saaat başımda aglıyo delircem karnı tok sırtı pek ne derdi var huysuz sallıyım diye yapıyo dayandım dayandım bardım ittim kendimden dudakalrını kare yaptı daha cok bardı tabiki çıktım beşikten nasıl aglıyo gitytim yzümü yıkadım felan sakinleştim kucama aldım sevdim pışpışladım off yarım saat bi saat daha öyle anca uyudu :KK19:

ama genel olarak iyiyiz uykuya alışıcak kendi kendine uyumayı öğrenicek:KK51:

X