2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Kizlar bende artik günü gecenlerdenim 40+1 bugünde bitti yarin 40+2 bakalim nereye kadar gidicek...bögürtlen yapragi cayi icin diyolar aslinda 38 haftadan sonra baslamak gerek gec bile kaldim ama ne kadar icsem kar bakalim nolcak
hayirlisi olsun cnm ins saglikla alirsn kucagina
22 gun oldu oglumun burnu hep tıkalı..burun aspiretöeunu kullanıyom bıraz rahtlıyo ama dewam yani...
Sütümü damlarıyorum yıne aynı..
İçi hırlıyo muhtemelen balgam var atamıyo.. Napıcam ben.. Hastanede burun tıkanıklıgına bişi yapabılırlermı.. Birde balgamı nasıl atcak...???!!!!!!

@@Mrv5534 canim bebeginin burnuna burun damlasi sik otri bebe gibi aspiratorle cek hergun bizimde ayni kalorifer kurutuyor havayi petek ustune islak havlu iyi gelir

İyi geceler kizlar,biz elhamdulillah oglumla cok iyiyiz,ayparcasi gibi bi oglum oldu,dun gece itibari ile tam 24 saat dogum sancisi cektkm,1 dk araliklara bile indi 100 leri bile gordum ama buna ragmen bugun saat 11 e kdr bir umit habire normal doguma dr um hep sans verdik,o kdr aciya ragmen yarim cm acilm bile olmadi,bebk kanala hic inmedi,kahve kanla karisik akintilarla gelmeye baslayinca buldr sanciya hic acilma olmuyorsa bu dogum 2-3 gun surer ama kanama dedi midemi bulandiriyo,plesantayi yarip bebege gitmesinden kirkuyorum dedi,bnde risle atmayalim dedim ve saat 2 de spinal ile sezeryan oldum,muzik esliginde gayet raht bir dogum gerceklestirdim,3600 gr 52 cm bir oglum oldu,masallahlar ceke ceke bakmaya doyamiyorum,bu nasil bir asktir nasil bir sevgi tarifi yokk,Allahima ne kdr sukretsem az,her iste hatr vardir iyiki sexeryan olmusuz ,hem kanala cok uzak oldugu ortaya cilti hemde gun icinde siddetli kasilmalardan kordonu koluna boynuna dolamis hep ya iki gun daha bekliyim deseydim cokkotu olabilirdi,tabiki sezeryan kolay bir dogum degilmis,dogum ani kolay ama yavas yavad his geldiginde dikis yerin acisi,yuruyus seanslari,wc ye gitme bakalim biraz zorluyo,cok zor gecti bu ilk gunumuz bir yandan agrilar bir yandan emme surecimiz,sutumsanirim yok,sol meme ucum var,sag meme ucum yok,sagi cok icemedi solu daha cok iciyo,bn ucundan tutuyorum bakiyorum ama saolsunablam hepkosturdu,kv ile ikisi bu gece kaldilar,ilk kakamiz i yaptik cisimizide heryer cis oldu ustu basihep batti,2 saatte bir emzirmeye calisiyorum ama cok zor kavriyo,ins yrn a hersey daha ii Olcak,simdi oglum uyuyo,ebe kizlar bu hafta hickirigin kusmanin sutunde hmn gelmemesini cok normal kabul ediyolar ,memeden acik renk su gibi cok az sut geldigi gozukuyo buda normalmis ,sabirla beklicez insallah,aklima geldikce yazarim yine bizde haberler boyle:KK15:
Gözün aydın canım kendim doğurmuşum gibi sevindim, sanki hep içimde kalacak gibi geliyordu sonunda çıkıyorlar demek ki :KK48: Allah analı babalı büyütsün inşallah güzel bir ömrü olsun:KK68:

Gamze delircem bi yandan ıkın tıkın bi yamda faşşş foşşş burnu tokanıyo... Artık o sesler psikoljıkı bozdu...
Aglamak istiyorum... Bagırıp cagırmak birilerine tekme tokat girişmel istiyorum.basıma agrılar girdi.. Bide yetmezmiş gibi kızımda gece uyandı onla beraber aglaöaya basladı... Wallahı atıcaktım kendimi ya....kızı zar zor uyuttum... Oglan hala bön böön bakıyo delircem sinirden...
Allahım sabır ver rabbim...sabır ver güzel Allahım... Dayanamıyorum ....

Gamze delircem bi yandan ıkın tıkın bi yamda faşşş foşşş burnu tokanıyo... Artık o sesler psikoljıkı bozdu...
Aglamak istiyorum... Bagırıp cagırmak birilerine tekme tokat girişmel istiyorum.basıma agrılar girdi.. Bide yetmezmiş gibi kızımda gece uyandı onla beraber aglaöaya basladı... Wallahı atıcaktım kendimi ya....kızı zar zor uyuttum... Oglan hala bön böön bakıyo delircem sinirden...
canım iki cocuklu hayat cok zor özellikle ukusuzluk onceden gunduz uyurdum kızım oynardı yanımda simdi biri uyusa dıgerı ayakta geceleri aynen hep ıkın sıkın burnu desen biz bide grip gecirdik full cekıyorum burnunu kocamda saolsun bu kadar seyın ıcınde asla ısıtma yemek yemez hatta tatlı bıle yapıyorum .. dün yasadıklarımı anlatayım kızım tutturdu anne köstebekgiller kurabiyesı yapalım ıyamadım basladık yapmayaelim hamurlu oglan agladı kızıma dokunma dedim gelince bi baktım daldırmıs elini yoguruyor benm sartel attı neyse yaptık eglndi bu seferde kardesını hamurluyorpopoya vurdum vicdan azabını sen düşün :KK43:( sonra oglum ogleden sonra karnımda yatarken gögüslerımın arasından bi kustu içimeee ılık ılık :) ee onları uyut dus al kafayı yedim

burda biraz kafa dagıtıyorum birde calısan insan olup evde ıkı cocukla zor eve alıskın olsaydım bu kadar olmazdı belki:mad: ama olsun kuzular saglıklıolsunda surda bı 5 aya kadar zor tabi her zaman zorrda en zından yaz gelıyor parka cıkarız kızımı gotururum yuruyus yaparız oglan gunes almıs olur aman cabuk gecıyor zaman zaten onada uzuluyrm yaslanıyoruz gıbı onlar buyusun derken bızı yas gecıyor:KK51:

Merve canim benim.allah sabir versin
Biraz buhara tutsan oglani
Ben hamileyken öyle acmistim burnumu

Ya kızlar bu yazdıklarından korkmayın.. Sadece bı patlamaydı..burası olmasa varya delircek gîbi oluyorum...
Popoya yag surdum bşraz gaz cıkardı...
Burnunuda aspre ettım... Şimdi raht biraz ama bnde haş kalmadı.. Emzir emzir emzir bitkin düştüm..
Cocuk uyusun bişiler yemm lazın...
Gözlerimn altı mısmor sac bas o biçim.. Su fılmlerde yenı dogum yapan kadınları goruyorumda sac bas yapılı makyaj desen fevkalade... Gercek hayatta böle olan varmıdır varsada tebrık ederın...
Su gaz problemini bi an önce atlysak inş yaza dogru iui oluruz...

İyi geceler kizlar,biz elhamdulillah oglumla cok iyiyiz,ayparcasi gibi bi oglum oldu,dun gece itibari ile tam 24 saat dogum sancisi cektkm,1 dk araliklara bile indi 100 leri bile gordum ama buna ragmen bugun saat 11 e kdr bir umit habire normal doguma dr um hep sans verdik,o kdr aciya ragmen yarim cm acilm bile olmadi,bebk kanala hic inmedi,kahve kanla karisik akintilarla gelmeye baslayinca buldr sanciya hic acilma olmuyorsa bu dogum 2-3 gun surer ama kanama dedi midemi bulandiriyo,plesantayi yarip bebege gitmesinden kirkuyorum dedi,bnde risle atmayalim dedim ve saat 2 de spinal ile sezeryan oldum,muzik esliginde gayet raht bir dogum gerceklestirdim,3600 gr 52 cm bir oglum oldu,masallahlar ceke ceke bakmaya doyamiyorum,bu nasil bir asktir nasil bir sevgi tarifi yokk,Allahima ne kdr sukretsem az,her iste hatr vardir iyiki sexeryan olmusuz ,hem kanala cok uzak oldugu ortaya cilti hemde gun icinde siddetli kasilmalardan kordonu koluna boynuna dolamis hep ya iki gun daha bekliyim deseydim cokkotu olabilirdi,tabiki sezeryan kolay bir dogum degilmis,dogum ani kolay ama yavas yavad his geldiginde dikis yerin acisi,yuruyus seanslari,wc ye gitme bakalim biraz zorluyo,cok zor gecti bu ilk gunumuz bir yandan agrilar bir yandan emme surecimiz,sutumsanirim yok,sol meme ucum var,sag meme ucum yok,sagi cok icemedi solu daha cok iciyo,bn ucundan tutuyorum bakiyorum ama saolsunablam hepkosturdu,kv ile ikisi bu gece kaldilar,ilk kakamiz i yaptik cisimizide heryer cis oldu ustu basihep batti,2 saatte bir emzirmeye calisiyorum ama cok zor kavriyo,ins yrn a hersey daha ii Olcak,simdi oglum uyuyo,ebe kizlar bu hafta hickirigin kusmanin sutunde hmn gelmemesini cok normal kabul ediyolar ,memeden acik renk su gibi cok az sut geldigi gozukuyo buda normalmis ,sabirla beklicez insallah,aklima geldikce yazarim yine bizde haberler boyle:KK15:
Hayırlı olsun canım doya doya sev bebisini ohh mis gibi kokuyodur simdi o darısı bizlere insallah

Aman tanrım hamilelik takvimim gitmiş şok şok şok:KK57::KK57:az mı kaldı ne!!! doğurmayan kaç kişi kaldik kizlar

selam kızlar fırsat bulup yazamadım büyük oğlum ateşli dedesi babasının yanına götürecek o da dr a

minik deseniz tıslamaktan saat başı süt istemekten uyutmadı emzirmek büyük nimet kıymetini bilin

geçmişe bakmaya çalışıcam

berndnz berndnz canım gerçekten çok zor annelik benim oğlumun göbeği 11. Gün düştü bizimkinde de iltihabımsı bir şey oldu aile hekimi alkol sürdü kurudu düştükten sonra yine oldu göbek bakım setleri var onun içinde alkol oluyor onla temizliyorum batikon tavsiye edilmi@berndnz canım gerçekten çok zor annelik benim oğlumun göbeği 11. Gün düştü bizimkinde de iltihabımsı bir şey oldu aile hekimi alkol sürdü kurudu düştükten berndnz berndnz canım gerçekten çok zor annelik benim oğlumun göbeği 11. Gün düştü bizimkinde de iltihabımsı bir şey oldu aile hekimi alkol sürdü kurudu düştükten sonra yine oldu göbek bakım setleri var onun içinde alkol oluyor onla temizliyorum batikon tavsiye edilmi@berndnz canım gerçekten çok zor annelik benim oğlumun göbeği 11. Gün düştü bizimkinde de iltihabımsı bir şey oldu aile hekimi alkol sürdü kurudu düştükten sonr

.......

Son düzenleme:
X