2015 Ocak Anneleri

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

Toplam Oy: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

Toplam Oy: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

Toplam Oy: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

Toplam Oy: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

Toplam Oy: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

Toplam Oy: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .

praline

iyi ki varsiniz <3
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2010
1.398
3.445
@Pinking Tree tatlimm nerelerdesin cok merak ediyorum senii kizlarin nasillar ne var ne yok? ist da yeni evinize tasindinmi yoksa yurt disindamisin ? praline praline @hihami kizlar hamilelik nasil gidiyor hanginiz once dogum yapicak acaba?
İyi canım çok şükür ama artık yoruldum vallahi hem annelik hem hamilelik zormuş :KK43:

Reengarenk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2016
5.903
8.802
Selam şekerler ben geldim:KK54:bu aralar pek giremedim foruma
Kuzenimin düğünü vardı hayırlısı ile atlattık.. şükür bu bitti ama haftaya başka bi kuzenimin düğünü va.. şimdide ona odaklandık:)

Düğün güzel geçti ama benim için çok zor geçti salonda abdullahın peşinde koşmakla mankenlik yaptım resmen:KK23:topuuklu aykkabı ve balık model elbise benim neyime böyle yaramaz bi çocuk annesiyken..
Kara kara fiğer düğünü düşünüyorum benden başka kimsede durmuyor uyumuyorda ne yapıcam bilmiyorum..

@minione sünnetiniz hayırlı olsun canım ağrısız atlatır inş kuzun...

@sarfansari örtüne bayıldım çok hoş güle güle kullan..
Sınavın içinde hayırlısı inşallah güzel souç alırsın canım...

mrv2855

B(77.3)G(75.2)H(69)....hadi gulum yandan:))
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2013
7.251
7.674
30
hepinize tsk ediyorum kizlar..
cancazim buralardayim eflalim..firsat buldukca giricem...
muhabetunuzi ozledim ya..

gulumm aof sistem degisince birde ilahiyatta arapca cok zorluyor..arpacadan ders aliyorum..
yardimci kitaplara calisiyorum..
digerlerini hallediyodumda arapca temel olmayinca ihl de degilim herturlu zorlandim yani..
baklim hayirlisin

mrv2855

Kayıtlı Üye
2 Eylül 2013
7.251
7.674
30
bu arada arapcayada yeni basladimm.
yardimci kitapta aldim iki hafta oldu iyiki almisim..aof nin verdigi kitap beynimi zorladi..
hakkimizda hayirlisi safransari(utanarak soyluyorum adini unuttum)
sen bitirmissin ne guzel ya.

Reengarenk

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2016
5.903
8.802
bu arada arapcayada yeni basladimm.
yardimci kitapta aldim iki hafta oldu iyiki almisim..aof nin verdigi kitap beynimi zorladi..
hakkimizda hayirlisi safransari(utanarak soyluyorum adini unuttum)
sen bitirmissin ne guzel ya.
Arapça çok zor bi dil bi ara bende kuran açıklamasını öğerenmek istemiştim arapça ile başladık baya zordu allah kolaulık versin..

mrv2855

Kayıtlı Üye
2 Eylül 2013
7.251
7.674
30
Arapça çok zor bi dil bi ara bende kuran açıklamasını öğerenmek istemiştim arapça ile başladık baya zordu allah kolaulık versin..
gercekten oyle..Ama yolum belli izim belli elimden geleni yapip tevekkul ediyorum..
ben calisayimda rabbim yardim ederm.
zorlanicamida biliyorum az cok ama bismillah dedik bi kere..
hayalimi gerceklestirmek icin yapmam basarmam gerekiyo..

Reengarenk

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2016
5.903
8.802
İyi geceler kızlar oğlumu sütten kesmeye başladım...
bugün gündüzden pul biber sürdüm memeye her istediğinde açıyordum ayyy kııx diye kapatıyordu tekrar..
Gecede bir saat sürdü ağlaması:KK43: en son üstünde pul biber varken verdim yinede aayyy kıııx diye bıraktı çok ağladı ama en son iki tane çubuk kraker yiyerek yattı bu gece zor geçecek gibi kolaylık dileyin bana..

Bu arada vicdanım sızlıyor kıyamıyorum ama yemek yemiyor ondan
kesmek zorundayım:KK43:

gamzelinaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2015
181
443
İyi geceler kızlar oğlumu sütten kesmeye başladım...
bugün gündüzden pul biber sürdüm memeye her istediğinde açıyordum ayyy kııx diye kapatıyordu tekrar..
Gecede bir saat sürdü ağlaması:KK43: en son üstünde pul biber varken verdim yinede aayyy kıııx diye bıraktı çok ağladı ama en son iki tane çubuk kraker yiyerek yattı bu gece zor geçecek gibi kolaylık dileyin bana..

Bu arada vicdanım sızlıyor kıyamıyorum ama yemek yemiyor ondan
kesmek zorundayım:KK43:
Canım hiç vicdan yapıp kendini üzme zamanı geldi diye düşün inş sancısız bir süreç olur ziraa senin içinde acılı bir süreç olacak bomba gibi göğüsler

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2280 gün geçti.

Reengarenk

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2016
5.903
8.802
Canım hiç vicdan yapıp kendini üzme zamanı geldi diye düşün inş sancısız bir süreç olur ziraa senin içinde acılı bir süreç olacak bomba gibi göğüsler
Yok canım öyle şişen göğsüm hiç olmadı sütüm azdı zaten iki gündür vermiyorum hiç bi şişlik yok..
Abdullahda biraz alıştı pul biber işe yaradı arada bir istiyor ama pis deyince bırakıyor korktuğum gibi geçmedi şükür..

Duha22

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2013
3.686
6.077
Hayirli geceler
Reengarenk Reengarenk Allah kolaylik versin canim adasimiz birakti mi memeyi..oyy oyy...ben sabrediyrum nereye kadar gider mechul haftasonu resmen burnumdan getirdi kac kezz emdi sayamiyrum...yemek yemiyruz yine devam arada bir gonlu olursa biseyler yiyor yoksa yok

@minione sunnet olucaz yazmissin en son nasilsiniz canim oldunuz mu...ilk iki gun zordu bizde..sonrasi cabuk gecmisti sukur
@eflalim nasilsin kucuk beyler nasil canim?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 986 gün geçti.

Duha22

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2013
3.686
6.077
Birde kizlar abdullah afedersiniz kaasini yapmiyor,en son bir hafta arayla Cumartesi yapti....tuvaleti gelince hopluyor zipliyor agliyo ama yapmiyo boyle 3-4 gun cekiyor en son agla agla kucagimda yapiyor
Kabiz degil ama beklettigi icin zorlaniyor
Artik canima tak etti :kızgın:..yapinca ailecek rahatliyoruz düşünün halimizi
Dr a da gitmedik...son zamanlarda boyle oldu...sipam cok zor cocuk yemiyor su Içmiyor tuvaletini yapmiyor:mad:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 986 gün geçti.

Reengarenk

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2016
5.903
8.802
Birde kizlar abdullah afedersiniz kaasini yapmiyor,en son bir hafta arayla Cumartesi yapti....tuvaleti gelince hopluyor zipliyor agliyo ama yapmiyo boyle 3-4 gun cekiyor en son agla agla kucagimda yapiyor
Kabiz degil ama beklettigi icin zorlaniyor
Artik canima tak etti :kızgın:..yapinca ailecek rahatliyoruz düşünün halimizi
Dr a da gitmedik...son zamanlarda boyle oldu...sipam cok zor cocuk yemiyor su Içmiyor tuvaletini yapmiyor:mad:
Oy kıyamam kabızlığı bize sorun siz çok zor:KK43:
Canım makatına bak çatlak varsa ondan yapamıyordur bize bi krem vermişti foktor onu sürünce iyileşiyordu hatta zeytinyağı, pişik kremi bile iyi geliyor...
Kabızlık bide düzenaiz beslenmedende oluyor yemek yemiyor ya ondanda olabilir doktor bize bol bol sebze çorbası tüketin demişti...

Reengarenk

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2016
5.903
8.802
Hayirli geceler
Reengarenk Reengarenk Allah kolaylik versin canim adasimiz birakti mi memeyi..oyy oyy...ben sabrediyrum nereye kadar gider mechul haftasonu resmen burnumdan getirdi kac kezz emdi sayamiyrum...yemek yemiyruz yine devam arada bir gonlu olursa biseyler yiyor yoksa yok

@minione sunnet olucaz yazmissin en son nasilsiniz canim oldunuz mu...ilk iki gun zordu bizde..sonrasi cabuk gecmisti sukur
@eflalim nasilsin kucuk beyler nasil canim?
Sütten kestim şükür canım, inan korktuğum gibi geçmedi sadece gece uykuya geçişimiz zor oluyor, gece rahat geçiyor hatta dün gece ilk defa deliksiz uyudu ve iştahıda açıldı kuzumun..
arada meme diye geliyor meme hasta oşmuş tadı bozulmuş diyorum yi ayyy pis diyerek kapatıyor... bilseydim daha erken keserdim sütten...