2015 Şubat Anneleri

BRBB

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2015
1.861
1.014
annem bir ay kadar yanımda kalabilir ancak, ama eşim yardımcı olur elinden geldiğince sağolsun. idare edicez artık sağlıkla gelsin de bakalım ☺ zor olcak tabii ona hazırlıklıyım 😀

ay herkes erkek diyor inanır mısın ya. dur bakalım belli olunca buraya yazarım ☺
Evet canım yazarsın insan merak ediyor sağlıkla gelsin inş 😊

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1471 gün geçti.

Gonul83

Başlangıç 67 Güncel 66,8 Hedef 55 kg (eski Mzn 54)
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2012
5.223
7.959
Sağlıkla gelsin kuzucuk :emir_bebek: senin için biraz daha kolay olur yaşları yakın olanlara göre bize göre bizim ikisi de küçüktü gurbetteydik filan zor oldu benim için ama şu an en azından berat büyüdüğü için bundan sonra rahat ederim heraldeo_O
Ay kızlar kim kimdi birwz unuttum ama beratı hiç unutmuyorum yemesi düzeldi mi yoksa yine pilav makarna köfte devam mı

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :67 Kg. Şimdiki Kilom :66.8 Kg.

BRBB

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2015
1.861
1.014
Ay kızlar kim kimdi birwz unuttum ama beratı hiç unutmuyorum yemesi düzeldi mi yoksa yine pilav makarna köfte devam mı
Beratı ben de unutamıyorum hiç :KK70:nasıl bi iz bıraktıysa hafızalarda :kızgın: berat hala aynı sebzeli yemekler filan yemez hiçbir şekilde et tavuk pilav süt ve muzla besleniyor hala işin ilginç yanı abur cubur da yemiyor çikokata bisküvi cips filan o tür abur cubura zaten ben hiç vermediğim için alışmamış heralde markete gitsekte istemiyor alsam da yemiyor bu işime geliyor aslında ama merte de alıştırmadım abur cubur ama mert çikolata görse hemen yemek istiyor demek alıştırsan da alıştırmasan da çocuktan çocuğa değişiyor herşey tek düze beslenmeye devam ediyoruz yani ama tek düze olsa bile eskisine nazaran daha iyi iştahsız ama vaatlerle sevdiği yemekleri yedirebiliyoruz işin kötüsü mertin beslenme alışkanlığı berattan daha beter beratı kandırarak bişeylerle oynatarak ağzına koyabiliyorduk merti hiçbirşekilde kandıramıyoruz ağzına koysakta geri çıkartıyor çiğneyip yutmuyor sevmiyor yemek yemek istemiyor bu yüzden 2 buçuk yaşında ama hala özellikle bazı etli yemekleri ne yazık ki robota çekip yoğurtla püre haline getirip yediriyorum bitirdiler bizi yemek konusunda gerçekten yemek yedirme saatleri hepimiz için işkence saatlerine dönüşmüş durumda hiç rahat olamadım şu yemek konusunda iki çocuğumda da

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1471 gün geçti.

pirelideve

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2014
3.739
1.704
30
Merhaba kızlar, çok uzun zamandır kimseler yazmıyor buraya artık. belki kimse görmeyecek ama yine de paylaşmak istedim, ikinci kez şubat annesi olucam eğer kısmetse ☺ daha çok yeni ama bakalım inşallah sağlıkla kucağıma alırım. bakalım neler olacak 😊

hayırlı olsun:anneadayı: sağ salim kucağına alırsın inş

temmuzz

Guru
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2010
6.652
3.985
Eskileri hatırladım geldim ikinciler üçüncüler doğmak üzere biz tembel kaldık . Oglum kardess istiyor dua ediyo sürekli Allah'ım bana bebek verirmisin diye.,,,😁 Gözümde çok büyüyor hamilelik oğlum yalnız kalmasın diye istiyoruz bakalım Rabbim ne zaman nasip eder..burda çok karışık duyguları aynı anda yaşadık sevindik üzüldük korktuk tekrar aynı duyguları tadmak isterim

bahar111

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2013
253
107
Eskileri hatırladım geldim ikinciler üçüncüler doğmak üzere biz tembel kaldık . Oglum kardess istiyor dua ediyo sürekli Allah'ım bana bebek verirmisin diye.,,,😁 Gözümde çok büyüyor hamilelik oğlum yalnız kalmasın diye istiyoruz bakalım Rabbim ne zaman nasip eder..burda çok karışık duyguları aynı anda yaşadık sevindik üzüldük korktuk tekrar aynı duyguları tadmak isterim
Bizimki de öyleydi; Kardeş yolda geliyor. :) darısı başına:)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2179 gün geçti.

iparkatre

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2014
844
723
Merhaba kızlar, çok uzun zamandır kimseler yazmıyor buraya artık. belki kimse görmeyecek ama yine de paylaşmak istedim, ikinci kez şubat annesi olucam eğer kısmetse ☺ daha çok yeni ama bakalım inşallah sağlıkla kucağıma alırım. bakalım neler olacak 😊
Gözün aydın :) Bellidir artık cinsiyeti? :KK70: çoook uzun zaman oldu uğramayalı buralara, ne güzel günlerdi be...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2168 gün geçti.

yeb4

🎈
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2014
8.576
9.943
Gözün aydın :) Bellidir artık cinsiyeti? :KK70: çoook uzun zaman oldu uğramayalı buralara, ne güzel günlerdi be...
teşekkürler :)
kızımdan sonra erkek annesi olacağım kısmetse bakalım :)

evet güzel günlerdi, kocaman oldu şimdi çocuklar hey gidi..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 348 gün geçti.

PrensesAnnesi_

Allahın Rahmeti Üzerimize Olsun🤲
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
18 Ekim 2017
8.283
25.339
Kizlar konuma balarmisiniz bilgisi olanlar

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 14 gün geçti.

momteacher

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2014
697
669
5 sene önceki duyguların yine en başındayım. Bugün öğrendim hamile olduğumu baya sürpriz oldu bize. Rabbim tamamına erdirsin inşallah.
Hayırlı olsun canım Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin🙏🏻 Darısı bizlere Rabbim nasip ederse inşallah 🤲🏻

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-02-2021

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 33 gün kaldı.

Bebeğinizin büyümesi yavaşladı. Bebeğiniz doğum süreci için enerji tasarufu yapıyor olabilir. Aslında bu ay sizde kilo kaybı yaşamaya başladınız. Doğum yaklaştıkça ve bebeğin gelişimi tamamlandıkça 900-1350 gr. arası kilo kaybı nadir görülen birşey değildir. Bebeğinizin tırnakları muhtemelen tırnak uçları civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

yeb4

🎈
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2014
8.576
9.943
5 sene önceki duyguların yine en başındayım. Bugün öğrendim hamile olduğumu baya sürpriz oldu bize. Rabbim tamamına erdirsin inşallah.
tesadüfen girdim buraya ve gördüm güzel haberi, hayırlı olsun sağlıkla doğsun inşallah :)

burada neler paylaştık neler, çok güzeldi :)
benim de kızım abla oldu, oğlum 3 aylık olmak üzere 🥰

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 348 gün geçti.

temmuzz

Guru
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2010
6.652
3.985
tesadüfen girdim buraya ve gördüm güzel haberi, hayırlı olsun sağlıkla doğsun inşallah :)

burada neler paylaştık neler, çok güzeldi :)
benim de kızım abla oldu, oğlum 3 aylık olmak üzere 🥰
Allah bağışlasın canım. Hayırla. Büyüt bebişini. Çok.guzel zamanlardı her duyguyu aynı anda tattik beraber. Yine aynı duygularla biraz daha tecrübeyle yaşayacağız inşallah .