2015'in Son Anneleri :)

Canım belki bebek kanala girince biraz daha açılma olur, normal doğum yapabilirsin, çatı muayenesi zor geçti mi peki, bi de bebeğin kanala girmeden yapılmış, sıkıntı oldu mu

Kizlar 30 kasim sabahi nişan gelmesi sebebiyle apar topar hastaneye gittikk ve dogumu sezeryan olarak planladigimiz icin 15.32 de 49 cm 3.110 gr. Agirliginda bebisimiz dunyaya geldi. Darisi basiniza hayirlisi ile :KK68:

Herkese selam umarım hepiniz ve bebişler iyiydir... Formu okuyamadım ilk fırsatta okuyup tekrar yazarım... Guzel gelişmeler var kızım yoğun bakımdan çıktı 25 günün ardından şuan yanımda çok şukur

Kizlar 30 kasim sabahi nişan gelmesi sebebiyle apar topar hastaneye gittikk ve dogumu sezeryan olarak planladigimiz icin 15.32 de 49 cm 3.110 gr. Agirliginda bebisimiz dunyaya geldi. Darisi basiniza hayirlisi ile :KK68:

Bebişler geliyor sırayla :KK39: Sabırsız bir tane daha, aralığı bekleyememiş:KK48:
Hayırlı olsun tatlım, Rabbim hayırlı ve uzun ömür versin bebişine..

Herkese selam umarım hepiniz ve bebişler iyiydir... Formu okuyamadım ilk fırsatta okuyup tekrar yazarım... Guzel gelişmeler var kızım yoğun bakımdan çıktı 25 günün ardından şuan yanımda çok şukur
Çok şükür canım, güzel haberler duymak güzel.. Rabbim bir daha ayırmasın sizi, gözünüz aydın..:KK66:

folik folik cim listeye doğanları da eklesek mi isimleriyle ??

Bir de arkadaşlar bence bu dönemde ne kadar az akraba ile görüşüşürse o kadar iyi, kayınvalidem geldi doğumdan önce göreyim diye ve eşimin teyzesi bu gece bizde kaldı, sinir bozucu durumlar yaşanabiliyor :p ben kendime müdahale edilmesinden hiç hoşlanmam, hata yapsam bile yaşayarak görmek isterim, çok bilmiş tavırlarla bebeğimle ilgili kararlarımın sorgulanması sinir yapıyor bende :) Yok emzik kullan mutlaka, yok tek isim olurdu olmazdı, yok yatağı, yastığı yorganı.... Zıkkımın dibi; benim bebeğim, benim kararım Size niye dert oluyor yaw... Biraz sinirlendim kusura bakmayın, eşime söylemek istemiyorum üzmek istemedim onu da, Size dökeyim içimi dedim :)
Haklısın cnm, bu süreçte yanımda olmayan kimsenin doğumdan sonra da birden ortaya çıkıp akıl vermesine tahammül edemezdim heralde.
Canım hayırlı olsun, gözünüz aydın. Kasım annesi oldun yani :KK48: Allah analı babalı büyütmek nasip etsin.
Canım çok merak ettim seni, şükür kavuşturana! :KK68: Allah ayırmasın bir daha sizi, gözünüz aydın!

nasıl yani bebek isimleriyle mi? örnek verir misin nereye nasıl yazabilirim, bi bakalım..

Canım ilk listeye ekleyelim diyorum aşağıdaki gibi mesela, farklı da olabilir..

Anne Adayı Tedavi Cinsiyet Yaş Boy Kilo Şehir/Hastane Doğum şekli/Ücreti

lara-lidya lara-lidya Doğal Kız 35 1.65 59-- Antalya/Yaşam Sezeryan/1250 TL - Lidya / 5 kasım 2015

Bebek kanala doğru inerse belki genişler canım, zor bi muayene mi peki çatı muayenesi??
yok yok hiç korkmayın ben acayip korkuyodum ama hiç korktuğum gibi olmadı rahat geçti korkulcak bişey yokmuş rahat olun :)

Canım belki bebek kanala girince biraz daha açılma olur, normal doğum yapabilirsin, çatı muayenesi zor geçti mi peki, bi de bebeğin kanala girmeden yapılmış, sıkıntı oldu mu
ben çok korkuyodum ama hiç korktuğum gibi olmadı hiç canım yanmadı rahat geçti merak etmeyin rahat olun :)

ben çok korkuyodum ama hiç korktuğum gibi olmadı hiç canım yanmadı rahat geçti merak etmeyin rahat olun :)
çok sağolun, gerçi herkesin farklı oluyor ama yine de içim rahatladı :) 38+0 oldum sizinle nerdeyse aynı sanırsam, bende tık yok henüz :)

çok sağolun, gerçi herkesin farklı oluyor ama yine de içim rahatladı :) 38+0 oldum sizinle nerdeyse aynı sanırsam, bende tık yok henüz :)
evet bende yarın 38 oluyorum :) yarın kontrolüm var bakalım ne durumdayız :)

evet bende yarın 38 oluyorum :) yarın kontrolüm var bakalım ne durumdayız :)
günlerimiz aynı cnm, bnm bugündü kontrolüm, 3250 gram olmuş bebek, keyfi yerinde gibiydi beklemeye devam :KK51:
senin ne olucak bakalım yarın bekleriz güzel haberlerini.

günlerimiz aynı cnm, bnm bugündü kontrolüm, 3250 gram olmuş bebek, keyfi yerinde gibiydi beklemeye devam :KK51:
senin ne olucak bakalım yarın bekleriz güzel haberlerini.
ohh ne güzel :) bakalım bizimki napıyo :) doğuma bişey kalmadı stres korku var mı ? bende baya bi başladı sona yaklaşınca :)

ohh ne güzel :) bakalım bizimki napıyo :) doğuma bişey kalmadı stres korku var mı ? bende baya bi başladı sona yaklaşınca :)
Stres korku denmez de artık doğurup kucağımda sevip koklayasım var :KK68: gününden önce gelse keşke :KK68:geç kalacak diye endişe var bende o kadar. sen de stres yapma cnm her şey güzel olacak inş.

Stres korku denmez de artık doğurup kucağımda sevip koklayasım var :KK68: gününden önce gelse keşke :KK68:geç kalacak diye endişe var bende o kadar. sen de stres yapma cnm her şey güzel olacak inş.
hayırlısıyla sağlıkla gelsinler inşallah :) senin normal doğum mu olcaktı ?

Bende de bi merak var, acaba beni neler bekliyor diye :)

hayırlısıyla sağlıkla gelsinler inşallah :) senin normal doğum mu olcaktı ?
evet normal bekliyoruz inş. :)
Slm arkadaslar bn kasim.annesiydim ancak gelmedi nazli kizim 40+4 teyim bekliyoruz:KK66:
işte benim korktuğum da bu :KK48: inşallah daha da bekletmez ufaklık. nişanın falan gelmedi mi cnm hiç belirti yok mu? Bişeyler yapıyo musun gelmesi için?
Bende de bi merak var, acaba beni neler bekliyor diye :)
İnşallah güzel şeyler bekliyordur hepimizi :KK51:

evet normal bekliyoruz inş. :)

işte benim korktuğum da bu :KK48: inşallah daha da bekletmez ufaklık. nişanın falan gelmedi mi cnm hiç belirti yok mu? Bişeyler yapıyo musun gelmesi için?

İnşallah güzel şeyler bekliyordur hepimizi :KK51:
böyle bir durumda doğal olarak neler yapılabilir ki doğumun başlaması için ??

X