2016 da anniş olacaklar buraya alalım sizi

Merhabalar bizde aranıza geldik, doktorumun söylediğine göre 15. haftanın içindeyiz. Allah herkese hayırlısıyla kavuşmayı nasip etsin ♡

Slm hamişler bende sağ kasıkta 3 gündür seğirme oluyor ve adete 5-6 gün var bu bir belirti olabilirmi?

Arkadaşlar benimde idrar yolu enfeksiyonu çıktı ilaç kullandım yeni bitti ana hâlâ yanma var offff inşallahkötü bişi olmaz

Arkadaşlar benimde idrar yolu enfeksiyonu çıktı ilaç kullandım yeni bitti ana hâlâ yanma var offff inşallahkötü bişi olmaz
Cnm bu ilk zamanlarda olur enfeksiyon son aylarda sıkıntı erken doğum sebebi.olur bol bol ılık su iç cnm ayaklarını belini sıcak tut ve idrarını bekletme mikrop çoğalır

Cnm bu ilk zamanlarda olur enfeksiyon son aylarda sıkıntı erken doğum sebebi.olur bol bol ılık su iç cnm ayaklarını belini sıcak tut ve idrarını bekletme mikrop çoğalır
öyle yapıyorum canım çok sağol tekrar bir tahlil yaptırıcam 2 gün sonra

Evet kızlar bende en yeni hamişinizim daha dün ögrendim kuzumu

merhaba kızlar bizde kısmetse 01-05 temmuz arası beklıyoruz kızımı rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin.

canım üzülme ben 5,5 aylık ım hep bir miktar lokosit var maalesef geçmedi her ay baktırıyorum ama ilerlemesin diye arada bir limon sıkıp iç iyi geliyor canım

selam kizlar,benim de adetimin üstünden üc gün gecti,dün test yaptim pozitif cikti...kendimi frenliyorum doktora gidene kadar heveslenmek istemiyorum bakalim hayirlisi...bu arada benim iki kizim var,allah ömür versin herkesin ve benim evlatlarima...en son bi kürtaj gecirdim,ne yazik ki bebegin kalbi durmustu..yani biraz korkuyorum kizlar,herkese güzel ve saglikli bir hamilelik diliyorum...

Kan testi yaptır istersen cnm yaptırdın mı bilmiyorum da ona göre kaç haftalık olduğuna bakarsın 15000 üstünde olursa değerlerin kese görünür kese göründ0kten sonrada rahat edersin cnm korkma inşallah sağlıklı bi gebelik geçirirsin

doktordan cuma icin randevu aldim bakalim,dua edin... hakkimda hayirlisi neyse rabbim onu nasip eylesin,biraz bas dönmem ve halsizligim de var...gögüslerim de tas gibi...aybasi gecikmesiyle de karisabilir...hepimiz allaha emanetiz sonucta...

doktordan cuma icin randevu aldim bakalim,dua edin... hakkimda hayirlisi neyse rabbim onu nasip eylesin,biraz bas dönmem ve halsizligim de var...gögüslerim de tas gibi...aybasi gecikmesiyle de karisabilir...hepimiz allaha emanetiz sonucta...
İnşallah hayırlı sonuçlar alırsın Rabbim neylerse güzel eyler sen ona teslim et gerisi gelir cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…