2016 da anniş olacaklar buraya alalım sizi

slmlar ben daha cinsiyetini ögrenemedim :) yarın kontrolüm var inş söyler dr.

Merhaba bende 2 gun once ogrendim hamileligimi 5 yil hasretden sonra
Takvim yapamiyorum yardimci olurmusunuz?

Maşallah Rabbim sağlıkla kucağınıza da almayı nasip etsin,
Cümlemize nasip etsin sağlıkla kucağımıza almayı

Sayfanın sağ üst köşesinde adınızın olduğu kısımdan bir liste açılıyor, oradan kişisel bilgilerinize gelin (profil resminizin hemen altında) aşağıda hamilelik takvimi diye bir bölüm var tahmini doğum tarihinizi yazın ve en altta değişiklikleri kaydet kısmında güncelleyin, tahmini dogum tarihinizi bilmiyorsanız şu linkten son adet tarihinizi girerek hesaplayabilirsiniz http://www.kadinlarkulubu.com/portal/hesaplamalar/tahmini-dogum-tarihi-gebelik-hesaplama

Tesekkur ederim yaptim sonunda

Merhaba hanımlar bende 12+4 günlük hamileyim. Eylül sonunda insallah doğumum. Cinsiyetini ne Zaman ogrendınız doktorum erkeğe benziyor dedi haftaya tekrar kontrolüm var

Merhaba hanımlar bende 12+4 günlük hamileyim. Eylül sonunda insallah doğumum. Cinsiyetini ne Zaman ogrendınız doktorum erkeğe benziyor dedi haftaya tekrar kontrolüm var
Merhaba seninle aynıyız bende bugün 12+4 günlük hamileyim banada doktorum %85 kız dedi tabi tam olarak 4 hafta sonra öğreneceğiz

Çok sabırsızlanıyorum bir de senin göğüslerindeki hassasıyet hala var mi benim geçti gibi korkuyorum hep birşey mi oldu diye
Benim 6 7 haftalarda diyordum ki bu göğüslerimin ağrısı hiç geçmeyecek mi diye hatta geceleri uyuyamazdım acısından benim şuan hiç kalmadı ağrı sızı. Meraklanma sanırım alıştı o şişkinliğe ondan acımıyor

Şiş de hissetmiyorum bu 2 3 gündür böyle pazartesi kontrolüm var bakalım içim rahatlayacak inşallah

Şiş de hissetmiyorum bu 2 3 gündür böyle pazartesi kontrolüm var bakalım içim rahatlayacak inşallah
Bende doktor kontrolum yaklaştığında senin gibi neler neler düşünüyordum midem artık bulanmıyor göğüslerim ağrımıyor bişey mi oldu bebeğime diye ama doktora gidince kıpır kıpır görünce rahatladım. Bu arada doktora nasıl gidiyorsun bilmiyorum ama ben yemek yiyip gitmiştim çok hareketliydi tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…