2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
20200516_153810.jpg

Artık sende tecrübeli bı annesin.
Sağlıkla büyüsün ins yavrularin Allah uzun ömürler nasip etsin ins. O hamilelik zamanında ki muhabbetlere donemiyoruz artık olmuyor. Hamile olmak bı vesileydi bizim muhsbbetlerimize .
Çok şükür gülsüm iyi artık ama gözümüz hep üstünde hasta olmasın diye. Kreş okul olayı bitince eve de kapandik şu ara o yüzden okuladan kresten hastalık bulasmayinca iyiyiz çok şükür. En son Mart başında hasta öldü ateşimiz yükseldi ama çok şükür havale geçirmedik bı daha. Yüksek ateş halinde ilacimiz var onu kullanıyoruz.
Allah evlat acısı yaşatmasın ins. O havale esnasında çocuğumu o halde hareketsiz yatıyor görmek ömrümden ömür gitti. Yok boyle bir uzuntu.
Sağlıkla büyüsün ins cümlemizin evlatları.
Topigin ilk bebeği ve topigin son bebisi biizmkiler.29 Eylül 29 Kasım yanlış hatirlamadim ins. 2. Kizmi erkekmi ne kadarlık şuan.

Çok çok üzüldüm Gönül :KK43:
İçim sıkıştı yukardaki yazını okuyunca, epey zaman geçmiş, şimdi iyidir ve tekrarı olmaz dilerim..

Çok şükür canım bı daha yaşamadık ins yasamayizda.
Sen nasılsın canım çok eskisi gibi giren yok buraya unutulmaya yüz tutuyor.
Kimsenin vakti olmuyordur, iyiyiz biz de, tabi Covidle birlikte çok şey değişti hayatımızda ama sağlığımız yerinde şükür..
Ufaklık 14 aylık oldu bile, bir telaş tantana geçiyor her gün, bir de dönüp bakıyorum ki akşam hiçbir şey yapmamışım aslında..

Bebeğin hayırlı olsun, kız mı olmuştu? Allerjiniz bitti mi? Ufaklık kaç aylık oldu?
Çok teşekkür ederim. İkinci de erkek 🥰
Büyüğün alerjisi çok şükür az şeye kaldi. Öyle önemli bir şey değil yani artık bizim için. Katkı naddesi olmamasına özen gösteriyoruz ki şu an her şey evde yapılıyor zaten. Çilek frambuaz böğürtlen vs. Önemli şeyler değil.
Ufaklık 7 buçuk aylık oldu. Kocaman. Zaman nasıl geçti anlamıyorum. Sağlığımız yerinde cok şükür ama işte Şu covid çok olumsuz etkiledi hayatımızı. Hem çocukların hem beni... Sen geliyorsun hep aklıma, acaba karavanla çıkmış midir yine diyorum :) keşke karavanimiz olsa diyorum. 😀 Sen nasılsın, Deniz, Nazım nasıllar?

Kimsenin vakti olmuyordur, iyiyiz biz de, tabi Covidle birlikte çok şey değişti hayatımızda ama sağlığımız yerinde şükür..
Ufaklık 14 aylık oldu bile, bir telaş tantana geçiyor her gün, bir de dönüp bakıyorum ki akşam hiçbir şey yapmamışım aslında..
Evet evet benim hayatım. Aksam bakınca hiçbir şey yapmamış hayat🙈

Siz 2 çocukla yetişemiyorsunuz ben tek çocukla bi iş yapmamış oluyorum ama oturmamış da oluyorum nasıl oluyor bilmiyorum 🤭

Siz 2 çocukla yetişemiyorsunuz ben tek çocukla bi iş yapmamış oluyorum ama oturmamış da oluyorum nasıl oluyor bilmiyorum 🤭
Tek çocukla hayat çok kolaymış diyorum şimdi. Ama şöyle diyeyim beni hala asıl yoran bir numara. Bizim bir numaralar 3 bebeye bedel maşallah. Allah sağlık versin canavarlarimiza

Tek çocukla hayat çok kolaymış diyorum şimdi. Ama şöyle diyeyim beni hala asıl yoran bir numara. Bizim bir numaralar 3 bebeye bedel maşallah. Allah sağlık versin canavarlarimiza
Aynen hala devam uyku sevmez yemek sevmez hiç memnun olmaz sıpam

Çok teşekkür ederim. İkinci de erkek 🥰
Büyüğün alerjisi çok şükür az şeye kaldi. Öyle önemli bir şey değil yani artık bizim için. Katkı naddesi olmamasına özen gösteriyoruz ki şu an her şey evde yapılıyor zaten. Çilek frambuaz böğürtlen vs. Önemli şeyler değil.
Ufaklık 7 buçuk aylık oldu. Kocaman. Zaman nasıl geçti anlamıyorum. Sağlığımız yerinde cok şükür ama işte Şu covid çok olumsuz etkiledi hayatımızı. Hem çocukların hem beni... Sen geliyorsun hep aklıma, acaba karavanla çıkmış midir yine diyorum :) keşke karavanimiz olsa diyorum. 😀 Sen nasılsın, Deniz, Nazım nasıllar?

Ahh canım benim, isimlerini de unutmamışsın :)
İyiler, beraber vakit geçirmeye başladılar ufak ufak. Nazım tartaklanmayı doğal karşılar oldu, hatta arada o da Denize vuruyor oyun gibi :)
Birazda iri kemikli, kızım ince uzun, farklılar yani :)
Karavanı biz de çok pişman olduk ama Nazım doğduktan sonra kullanamayacağımız için satmıştık, kullanmazsan bakmazsan üzülüyorsun çünkü, 4 kişiye uygun değildi, motokaravandı ve vergileri de anormaldi, kullanmayınca gereksiz olacaktı. Şimdi çekme karavan niyetindeyiz, hem daha konforlu hem daha geniş olacak, vergisi yok. Muhafazası daha kolay, muhtemelen bu ara alırız :) şu ara olsaydı çok iş görürdü ama..
Allerjinizin bitmesine çok sevindim.
Ne kadar çok reklam almış kadınlar kulübü, mesaj bile yazamıyorum :KK43:

X