2016 Nisan Bebişlerinin Cicileri :)

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne?

• Kız

OY: 53 49,5%
  • Erkek

OY: 52 48,6%
  • Kız-Kız

OY: 0 0,0%
  • Erkek-Erkek

OY: 1 0,9%
  • Kız-Erkek

OY: 1 0,9%
  • Üçüz ve daha fazla..

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    107

Morusevenanne

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2015
837
1.051
Tüm annelere merhabalaaaar..

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/2016-nisan-anneleri.833226/ > Burdaki konumuzdada ben dahil birkaç arkadaşımızda söylemişti, alınan ciciklerin topiciğini açalım diye. Elimde fotoğraf olmasına rağmen telefonumdan bağlandığım için konuyu açamamıştım. Ama bilgisayarıma kavuşunca elimdeki mevcut fotoğraflarla topiciğimizi başlatalım istedim.

10.haftadan itibaren cinsiyeti öğrenip ciciler almaya başlayan annelerimiz bile var. Hepimiz bu başlık altında paylaşımlarımızı yapalım. Birbirmize fikir olur, neyi nerden aldığımızı yazmak isteyen olursada diğer anne adaylarına öneri olur. Kıyafetten tutun da mobilyasına kadar alınan her şeyi paylaşabiliriz.

Gelelim benim aldıklarıma. Geçen gün doktorum 11+4'de kıza benziyor dedi ama ben halen erken diye bekliyorum kesinleşmesini.
Ben bu cicileri 8.haftamda almıştım dayanamayarak. Çok kötü bir gün geçiriyordum, eşimde telefonda üzülüp duruyordu. En sonunda dediki, çık alışveriş yap hadi :KK70: git bişeyler al kendine ne alırsan al istediğin gibi.. Fırsat kaçar mı hiç.. Ama garip bi şekilde tek alıma gelen bebişe bişey almak oldu. Kendime bişey almak aklımdan bile geçmedi.
Tüm bu cicileri Pamidor'dan aldım. 2 tane mağazası mevcut yaşadığım şehirde. Attım kendimi oraya ve olabildiğince kız/erkek bebeğin giyebileceği şeyleri seçmeye çalıştım. yani papyonlu bir gömlek alamadım, yada bir tütü :) ama bunları aldım işte...
Yalnız ben kız ve erkek bebekleri tek renge hapsetmemek gerektiğini düşünenlerdenim. Cinsiyetimiz belli olursa her renkten giydirebilirim bebeğime. Kız bebişlerede çok yakışıyor mavi :) erkek bebişlerede kırmızı, mor.. Rengarenk olsun bebişlerin dünyasıııı...

Bu çorapları 3 yıl önce eşimle sevgili iken, o almıştı :) aramızda hoş bir anı olarak kaldığı için evliliğimizin 1. yıldönümünde yemekte masaya bu çorapları koymuştum.
Dosya_000.jpeg
Dosya_000(1).jpeg
Dosya_000(2).jpeg
Dosya_000(3).jpeg
Dosya_000(4).jpeg
Dosya_000(5).jpeg
Dosya_000(6).jpeg
Dosya_000(7).jpeg

Eklentiler

• Dosya_000(8).jpeg
    Dosya_000(8).jpeg
    144,1 KB · Görüntüleme: 535
Son düzenleme:
Umarım fotoğraflarda bir karışıklık olmamıştır kızlar. Bende normal görünüyor hepsi. Biraz karıştı düzenledim ama şimdi halloldu gibi. bu da ekleyemediğim son foto :)
Dosya_000(9).JPG

Cnm güle güle kullanın inşallah hepsi çok şeker, kız da olsa erkek de olsa o canından bir parça, bütün kızlardan , bütün oğlandan kıymetli oluyor kendi evladın.

Bende çok istiyordum nisan annelerinin aldıklarını n paylaşım yeri olan bir topic olsun. Bizim daha cinsiyet belli olmadığı için beklemekteyiz. Ins. Güzel güzel paylaşımlar da bulunuruz burda birbirimize. Morusevenanne Morusevenanne aldıklarını ağız tadiyla kullanmak nasip olsun. Herşey çok cici:KK68:
Benimde bir fikrim var bence alınan şeyleri nerden aldik ve ne kadara aldik yazalım. Almak isteyenler için daha güzel fikir olur. Aynı şehirde olanlar belki koşup alacaktir:KK71:

Canım hayırlı olsun yeni topiğimiz ben henüz bu bebişime hiçbişey almadım ama nisanda 17 haftalık kayıbımda birsürü sey almıstım onları resımlerını yüklüyim bende bu bebegıme kısmet olucak hepsi ozman hıcbırının evde olmasını istemedim görünce cok üzülüyordum hepsini kutulayıp annemın evine gönderdim doguma yakın geri alıcam inş bunlarda benım yavrumun çeyizleri bizim büyük eşyalarımızın hepsi tamam gibi:KK200::nazar::nazar::nazar:

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    97,1 KB · Görüntüleme: 518
  • image.jpg
    image.jpg
    96,1 KB · Görüntüleme: 500
  • image.jpg
    image.jpg
    98,2 KB · Görüntüleme: 500
  • image.jpg
    image.jpg
    99,1 KB · Görüntüleme: 526
  • image.jpg
    image.jpg
    105,8 KB · Görüntüleme: 519
  • image.jpg
    image.jpg
    95 KB · Görüntüleme: 495
  • image.jpg
    image.jpg
    25,9 KB · Görüntüleme: 486
  • image.jpg
    image.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 504
  • image.jpg
    image.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 480
  • image.jpg
    image.jpg
    30,1 KB · Görüntüleme: 482
  • image.jpg
    image.jpg
    87,2 KB · Görüntüleme: 476
  • image.jpg
    image.jpg
    30,2 KB · Görüntüleme: 492
  • image.jpg
    image.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 484
  • image.jpg
    image.jpg
    26,6 KB · Görüntüleme: 474
  • image.jpg
    image.jpg
    29,4 KB · Görüntüleme: 468
Canım hayırlı olsun yeni topiğimiz ben henüz bu bebişime hiçbişey almadım ama nisanda 17 haftalık kayıbımda birsürü sey almıstım onları resımlerını yüklüyim bende bu bebegıme kısmet olucak hepsi ozman hıcbırının evde olmasını istemedim görünce cok üzülüyordum hepsini kutulayıp annemın evine gönderdim doguma yakın geri alıcam inş bunlarda benım yavrumun çeyizleri bizim büyük eşyalarımızın hepsi tamam gibi:KK200::nazar::nazar::nazar:
Hepsi çok güzel inş. Ağız tadiyla kullanmak nasip olur. Rabbim onları bize bagislasin.

Bu bebek arabasının markası nedir canım. Ismi ne diye geçiyor

Morusevenanne Morusevenanne eline sağlık canım çok iyi yapmışsın. Cicileriniz de çoook güzel. Doktor bana da 11+4 de kıza benziyor dedi ama kesin demiyorum dedi. Ben de bişey alamadım ama içim gitmiyor değil :) 3 hafta sabredicem artık. Kampanyaları falan hepsini paylaşırız burdan çok güzel olur :)

Canım çok güzeli hepside, bu kez hepsini tatlı tatlı günlerde kullanacaksniz için rahat olsun, yalnız o nasıl bebek arabasidir yahu, maşallah makam arabasi gibi, cok yükselecek bu çocuk çok :)

Ben de bes - alti aylik olana kadar bir sey almayayim diyordum ama hamilelik fotosu cektirmek icin bu ayakkabilari aldim :)
Bir sure daha bir sey almam sanirim. Zaten yigenimden bir suru sey gelecek, cok masrafli olmayacak bu bebis bize :)

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    119,7 KB · Görüntüleme: 227
Canım çok güzeli hepside, bu kez hepsini tatlı tatlı günlerde kullanacaksniz için rahat olsun, yalnız o nasıl bebek arabasidir yahu, maşallah makam arabasi gibi, cok yükselecek bu çocuk çok :)
Ayy canım benım cok tesekkür ederim inş bu sefer kucagıma alabılırım alabılırız yavrularımızı inş evet herseyini cok severek almıstım zaten hamıle kalmadan planlamıstım cok arastrmıstım bu araba olmalıydı ve aldık tek eksiği içindeki mis kokulu

Butikbebe diye bir sitede güzel şeyler oluyor, kampanyalar da kızlar. hiç alışveriş yapan oldumu, nasıl ürünleri?
Benim bebeğimin de cinsiyeti daha belli olmadı. Arkasını döndü göstermedi eşşekk

X