2016 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

benim 12 yaşında 1 oğlum var 12 sene ara verince zor oluyor demekki 1 tane dış gebelik 1 tanede boş gebelik geçirdim hayırlısı
her ay yeni bir umut bizim için Allahın Takdiri

Benim de bat 4 mayıs ocak dogumlu bebekler cok tatlı cok uslu oluyor insallah hayırlısıyla saglıkla biz de kavusuruz bebişlerimize :anneadayı::emir_bebek:

benimde bat 4 mayıs, haydi bakalım hayırlısı olsun hepimiz içinnn :emir_bebek:

Bat 5 Mayıs nisan 2015 annesi almak nasip olmadı inş bende bu topiğe talibim herkese allah hayırlı sağlıklı sıhhatli evlat nasip etsin

Merhaba kızlar benim de bat 4 mayıs çok yakınız yakaladiniz mi çift çizgiyi çok garip ama ben 10. Günde gördüm yani dün çatladı aşağıya durumumu yazacağım endişelerim var biraz yorumlarınızı bekliyorum

Kızlar bir şey söyleyeceğim size ya biz pazar çalışmıştık oylesine korunmamistik ama dün yumurtaliklarim ağrıdı ovulasyon testi yapayım dedim ne de olsa elimde bir sürü var ve test pozitif hem de 10.gun normalde ben 18-22. Günler arasında pozitif görüyordum Hemen doktora gittim yumurta göremedi muhtemelen catlamistir dedi Gebelik ihtimali oluştu dedi

7-9 Mart gibi Kimyasal geçirdim 4 nisanda yeniden adet oldum
beta yeni sifirlandigi için (daha doğrusu adetin 3. Günü hala 4.69 du ama su ana kadar sifirlandiğini tahmin ediyorum) doktora bir ay daha bekle demiştiniz dedim sıkıntı olmayacağını belirtti ama kafamda deli sorular var Dün de değerlendirdik ama aklıma takılan bazı şeyler var

ben bu ay yapmayız diye dişimi yaptiriyordum daha isim bitmedi devam edersem sıkıntı yaratır mi
bir de bu ay da beklemedigimiz için tekrar gebelik oluşursa sağlıksız olabilir mi
10. Günde pozitif görmek acaba yumurta yeteri kadar gelişmeden çatladı mi dedim
yine aynı şey yaşar miyiz diye korkuyorum bir taraftan

Ya ben çok otlardan falan içtim günlük 2,3 tane incir yedim acaba yumurta ondan dolayi mi erken büyüdü ya da bunlardan dolayi yeterince büyümeden çatladı

Kızlar bir şey söyleyeceğim size ya biz pazar çalışmıştık oylesine korunmamistik ama dün yumurtaliklarim ağrıdı ovulasyon testi yapayım dedim ne de olsa elimde bir sürü var ve test pozitif hem de 10.gun normalde ben 18-22. Günler arasında pozitif görüyordum Hemen doktora gittim yumurta göremedi muhtemelen catlamistir dedi Gebelik ihtimali oluştu dedi

7-9 Mart gibi Kimyasal geçirdim 4 nisanda yeniden adet oldum
beta yeni sifirlandigi için (daha doğrusu adetin 3. Günü hala 4.69 du ama su ana kadar sifirlandiğini tahmin ediyorum) doktora bir ay daha bekle demiştiniz dedim sıkıntı olmayacağını belirtti ama kafamda deli sorular var Dün de değerlendirdik ama aklıma takılan bazı şeyler var

ben bu ay yapmayız diye dişimi yaptiriyordum daha isim bitmedi devam edersem sıkıntı yaratır mi
bir de bu ay da beklemedigimiz için tekrar gebelik oluşursa sağlıksız olabilir mi
10. Günde pozitif görmek acaba yumurta yeteri kadar gelişmeden çatladı mi dedim
yine aynı şey yaşar miyiz diye korkuyorum bir taraftan

Ya ben çok otlardan falan içtim günlük 2,3 tane incir yedim acaba yumurta ondan dolayi mi erken büyüdü ya da bunlardan dolayi yeterince büyümeden çatladı
Canım bazen çok şey bilmesemşydik diyorum dahaki stres oluyoruz sen dua et her şeyi gören bi rab var merak etme gereksiz stres yapma o isterse bebek varsa yasayacak

Her ay yazıyorum böyle Ekim anneleri, Kasım, Aralık.... :KK43: Bu kez de Ocak annesi olmak için yazıyorum. Sat 1 Nisan Bat 2 Mayıs. İki yıllık evliyim, 2 düşüğüm var. Biri kimyasal diğeri dış gebelik. Çok yıprandım ama yine de istiyorum. Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder inşAllah
Bende oyle canim her ay yaziyorum bakalim kismet ben son adet tarihim 1 nisan hayirlisi

selam kızlar. ben de bekleyenlerdenim. hem de dört senedir.:KK69:ilk oğlum 6 ayda gelmişti bu ikinci epey uğraştırdı bizi.:KK20: beraber geri sayalım bu ay. burası bana çok uğurlu geldi. oğluma burdaki arkadaşların desteğiyle hamile kalmıştım. :21:inşallah yeniden yaşarım o duyguyu, yaşarız.:KK68: müjdeli haberlere gebe olalım hepimiz inşallah. :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kısa bir araştırmayla öğrenmiş bulunuyorum beklenen adet tarihiymiş

ben en son ben en son 2 nisan da regl oldum

bu ay denememiz olacak oluyor :)

bat 2 mayıs o zaman

hadi hayırlısı belki tutar ocak annesi olurum

kısa bir araştırmayla öğrenmiş bulunuyorum beklenen adet tarihiymiş

ben en son ben en son 2 nisan da regl oldum

bu ay denememiz olacak oluyor :)

bat 2 mayıs o zaman

hadi hayırlısı belki tutar ocak annesi olurum
Bat larimiz ayniymis canim :) bu ay ugurlu gelir insallah. Yumurtlama zamanlari iyi degerlendirmek lazimm

X