2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar 11 haftalık olduk bizz😊 doktorm bugün cinsiyet tahmni yaptı kesin olmamakla birlkte kız gibi dedi sizler napıyorsnz var mı cinsiyet öğrenen 😍 Birde bugün progestan fitil ve oksapar iğnemi kesti sadece duphaston kaldı duphaston kullananınız var mı hala

Kızlar 11 haftalık olduk bizz😊 doktorm bugün cinsiyet tahmni yaptı kesin olmamakla birlkte kız gibi dedi sizler napıyorsnz var mı cinsiyet öğrenen 😍 Birde bugün progestan fitil ve oksapar iğnemi kesti sadece duphaston kaldı duphaston kullananınız var mı hala
Canım bende 12 haftalıkken gitmiştim erkeğe benziyor dedi 😌 şimdi 13+3teyiz.

Bana 11 haftalıkken kıza benziyor demişti, nipt testi yaptırdım cinsiyet erkek çıktı🥰

Amh durumunuz normal miydi peki? Ya da diğer her şey. Benim de ilk denemem olacak eğer planlayabilirsek o yüzden soruyorum merakımı mazur görün 🤗
İstediğin herşeyi sorabilirsin canım bende bu yollardan geçtim insanin bilmek istediği çok şey oluyor 😃 benim amh durumum normaldi polikistik over vardı bende o yüzden de fazla yumurta gelişti

Fazla yumurta toplanildigi için birde ilaçlarin vücuttan atılması için 2 ay rahim dinlendirmeyi uygun buldu doktorum
Benimde doktorum rahim dinlendirme dedi ilk 3 ay doğal Yolla yumurtayı ilaçla istenilen boyuta getirdi sonra aşılama yaptı tutmadı bu ay rahim dinlendirme dedi ama ben bu ay kendim tekrar denemek istiyorum rahim dinlendirmeden doktora söylesem olur mu

Fazla yumurta toplanildigi için birde ilaçlarin vücuttan atılması için 2 ay rahim dinlendirmeyi uygun buldu doktorum
Benimde doktorum rahim dinlendirme dedi ilk 3 ay doğal Yolla yumurtayı ilaçla istenilen boyuta getirdi o şekilde denedik sonra aşılama yaptı tutmadı bu ay rahim dinlendirme dedi ama ben bu ay kendim tekrar aşılama denemek istiyorum rahim dinlendirmeden doktora söylesem olur mu

Benimde doktorum rahim dinlendirme dedi ilk 3 ay doğal Yolla yumurtayı ilaçla istenilen boyuta getirdi sonra aşılama yaptı tutmadı bu ay rahim dinlendirme dedi ama ben bu ay kendim tekrar denemek istiyorum rahim dinlendirmeden doktora söylesem olur mu
Aşılama da rahim dinlendirmeyi gerektirecek bence çok birşey yok ama yinede doktorunuza danışın en doğru kararı o vericektir

Kızlar hayırlı sabahlar bugün 13+2 haftalık olduk ama gece tuvalete gittiğimde kanamam oldu hastaneye acile gittik kanama durmuştu herhangi bir sorun gözükmediği söylendi şimdi ezanla birlikte uyandım tekrar koyu kırmızı renkte kanamam oldu lütfen dua edin bebeğime bişey olmasın gecen ayın 24 ünde de kanamam olmuştu hastanede 1 gece yattım sadece kanama kontrol edildi lekeye dönüncede çıktım ama çok korkuyorum 😔 tüp bebek olunca insan daha çok korkuyor

Ben de kullandığımz ilaçları iğneydi fitildi geçen hafta bıraktım ancak bu hafta başka doktora gittiğimde kanama alanım oluşmuş içerde fitile devam etmelisin dedi bu doktor tüp bebek doktoruma söylemeli miyim bilmiyorm ilaçları kestikten sonra kanaması olan var mı aranızda

Canım bazı gebeliklerde neredeyse doğuma kadar fitili kullandırıyorlar özellikle kanama şikayeti olanlar için ben artık fitil olarak değil ağızdan alıyorum uzun süredir başka doktora gitmeme rağmen kesmek yok devam edeceğiz dedi progestana bence sende konuş kendi doktorunla kullanmaya devam et zararı yok sonuçta fitilin korku yaşayacağına kullanmak en iyisi

Merhaba kızlar.gebe kalıyorsun sevinemeden bthcg artışının stresine giriyorsun gerçekten bu süreç beni mental olarak o kadar yorduki.
10.gün 204
12.gün 285
14.gün 573
16.gün 852 betahcg değerlerim bir türlü düzenli artış göstermiyor😔dr salı gün gel bakalım dedi ama korkuyorum.yolunda gitmeyen birşeyler var gibi.ben yarın yine vericem bi bakıcam artışına
Canim benimde ilk betahcg 55
Ikinci 82
Ucuncusu 135 bu surecin senin nasil ilerledi bana kimyasal gebelik olabilur dediler ama daha netlesmedi. Cok uzgunum bu 3. Tup bebek tedavim ve hic cocugum yok😔

8.gun 58, 11.gun 73, 12.gun 96, 14.gun 256 aynı lab. olup düzene girdi kesede görüldü kalp atışı içinde 3 gün sonra gideceğim merak etmeyin arada dalgalanma olabiliyor
Benimde ilk betahcg 55 ,82,135,324 gun asiri bu sekilde geldi ilk baslarda ikiye katlamiyordu simdi ikiye katladi ama normalmi sizin nasil oldu acaba

Benimde ilk betahcg 55 ,82,135,324 gun asiri bu sekilde geldi ilk baslarda ikiye katlamiyordu simdi ikiye katladi ama normalmi sizin nasil oldu acaba
Bence normal gibi başka karın ağrın böbrek ağrısı gibi bir ağrın var mı dış gebelikte o şekilde ağrılar oluyor

Benim başta sıkıntılı gibi görünsede şükür toparladı hersey yoluna girdi 5 haftalik gibi kese gormeye gittik, kalp atışı derken 15 haftalık olduk artık. Baştaki dalgalanmanin etkisi mi başka etken mi bilmiyorum bir hafta geriden geliyordu tarihi ona göre güncelledi doktorum

Bence normal gibi başka karın ağrın böbrek ağrısı gibi bir ağrın var mı dış gebelikte o şekilde ağrılar oluyor
Baska agrim falan yok. Zaten benim iki tupumde alindi tupler yokken dis gebelik olur mu acaba. Ilk gebeligim dis gebelikti. Birde 2 embriyo transferi oldum transfeein 7. Gunu kanamam basladi lekelenme tarzinda ve 1 hafta surdu suanda yok. Beden boyle oldu bethcg bilmiyorum acaba biri tuttu digeri dustu mu diye dusunuyorum ama mantikli mi bilmiyorum.

X