All-Star Diyet Yarismasi...

Valla bir mesaj yazdım , onu da sadece birinci olan arkadaşımızın yerine neden geçtiğimi öğrenmek için yazdım , sorgusuz cevapsız " aaa ne güzel ben birinci olmuşum " diyemezdim , demedim de zaten . Ben gerçekten Nisaya haksızlık yaptığını düşünüyorum . Kaldıki şaka mahiyetinde söylemiş olduğu sözleri sen ciddiye almışsın . Ben de dedim " bütün kupalar benim , hepsini ben alcam bu hafta " diyodum . Mesajları okudum Lucy , cidden haksızlık bu Nisaya . Bence bu duruma gelmemeliydi Lucy .
Ben bu tartışmaya sebebiyet verdiğimi düşünüyorum ve suçluymuşum gibi hissediyorum . Hepinizden özür diliyorum . Keşke bu kadar büyümeseydi .

Ya burasi alt tarafı diyet topigi değil miydi? Neyi paylasamiyor neyi bölemiyorsunuz? Ya benim arkamdan ne konuşabilir ki insanlar? En fazla diyet mevzusudur. Diyet konusunu da ciddiye almıyorum. Kisiligim hakkında bir şey var ise de önemli değil. Sonuçta kimse kimseyle aynı sofrada oturup yemeğini bolusmuyor. Ya lutfen benim reelde de stres dolu bir işim var üstüne de burda sürekli gerilim var diye ayrıldım. Ozelime gelinip hakaret edildi uzatmadim ama hala ucundan kıyısından bulastiriliyorum. Ya burası diyet topigi. Diğeri daha hırslı olsa ne olur, digerlerini kucumsese ne olur? Kilo veren kendine verir. Kupayi almışsın almamissin 1. Olmuşsun olmamışsin kime ne katkısı var? Mahalle karısı gibi car car car yeter ya reelde hayatınız yok mu bir normale donun. Beni bulastirmayin rica ediyorum. Haydin selametle

Valla bir mesaj yazdım , onu da sadece birinci olan arkadaşımızın yerine neden geçtiğimi öğrenmek için yazdım , sorgusuz cevapsız " aaa ne güzel ben birinci olmuşum " diyemezdim , demedim de zaten . Ben gerçekten Nisaya haksızlık yaptığını düşünüyorum . Kaldıki şaka mahiyetinde söylemiş olduğu sözleri sen ciddiye almışsın . Ben de dedim " bütün kupalar benim , hepsini ben alcam bu hafta " diyodum . Mesajları okudum Lucy , cidden haksızlık bu Nisaya . Bence bu duruma gelmemeliydi Lucy .
Ben bu tartışmaya sebebiyet verdiğimi düşünüyorum ve suçluymuşum gibi hissediyorum . Hepinizden özür diliyorum . Keşke bu kadar büyümeseydi .
Cok fazla gulustuk hannaz ama gulusmenin de , dalganin da , kibirin de bir siniri var.

Ben 7 kursum halde sirf kendisi guzel kilo veriyor diye yarismaya devam ettim. Bakiniz o donem verdigim kilolar haftada 100 gram . Ara verecegim belliydi. Motivasyonum sifirlandi gidiyorum dedim gidemedim.

Nisa yarismaya devam etmemin birinci nedenidir.

Fatmayi zaten taniyorum ozelden destek oluyordum ona cunku...Oteki arkadaslarla da ozelden muhabbetimiz var . Yarismayi birakmak demek hicbir zaman baglantiyi koparmak degildi.

Buna ragmen beni komplexli olmakla sucladi, buna ragmen bizim ortalamamizi asagiladi, buna ragmen bana aylarca insulin direnciyle bogusuyorsun dedi, buna ragmen arkadasi birinci oldu buna sevinmek yerine kendisi yine ben birinciyim dedi.

Onda bizi motive edici hicbir soz gormedim. Surekli bir ben ben hakimdi. Copp yiyorsunuz diye yedigimiz seyleri asagiladi ve en sonunda ozelden konustugum her seyi saptirarak yazdi. Surekli sizi gecicem ve ayrilicam sizden havasi vardi.

Mitsu icin ben o seni idolu olarak goruyor ama o bile senin verdigin diyet tarzina uymuyor dedim. Tarti saatlerini aksatiyordu, topige nadir geliyordu. Neymis ben mitsuya nisayi cok sevdigi icin takmisim, cemkiriyormusum.

Arkadas olmak zorunda degiliz , anlasmak zorunda da degiliz ama yarismaya devam edelim ,sen oyle gormesen de sen bu takimin parcasisin dedim. Bunu arkadas kalamayiz demisim diye yansitti.

Arkasindan konustugu daha once yarismayi birakan kisiyi etiketledi. O da kendi capinda bir seyler yazdi gitti.

Yarisma duzenliyorum diye kimsenin dart tahtasi degilim.

Surekli bir tarzin itici laflari dolandi. Itici bulunuyorsa carpi isareti orada giderken haber bile verilmesin . Olmadi kendi topiklerini acsinlar ama onun yerine bana sallamak daha kolay geldi insanlara.

Ben burada saka tarzi hicbir sey gormuyorum.

Ya burasi alt tarafı diyet topigi değil miydi? Neyi paylasamiyor neyi bölemiyorsunuz? Ya benim arkamdan ne konuşabilir ki insanlar? En fazla diyet mevzusudur. Diyet konusunu da ciddiye almıyorum. Kisiligim hakkında bir şey var ise de önemli değil. Sonuçta kimse kimseyle aynı sofrada oturup yemeğini bolusmuyor. Ya lutfen benim reelde de stres dolu bir işim var üstüne de burda sürekli gerilim var diye ayrıldım. Ozelime gelinip hakaret edildi uzatmadim ama hala ucundan kıyısından bulastiriliyorum. Ya burası diyet topigi. Diğeri daha hırslı olsa ne olur, digerlerini kucumsese ne olur? Kilo veren kendine verir. Kupayi almışsın almamissin 1. Olmuşsun olmamışsin kime ne katkısı var? Mahalle karısı gibi car car car yeter ya reelde hayatınız yok mu bir normale donun. Beni bulastirmayin rica ediyorum. Haydin selametle
Hakaretin en buyugunu sen bana ettin mac. Seni Allah'a havale ettim o lafindan dolayi.

Asil siz neyi paylasamiyorsunuz . Aksine siz benim hayatima extra stress kattiniz. Gittiginiz cok iyi oldu. Boylece kim gercek arkadas, kim degil cok iyi gormus oldum.

Haddini bil, kisi kendinden bilir isi. Buraya nasil isik hiziyla geldigini de kimlerden komut aldigini da cok iyi biliyorum.

Kooç valla bizim takım en iyisiydi , keşke bu kadar uzatmasaydınız , ben yine de sarılın barışın diyorum . Ölümlü dünyadayız tutki yarın Allah korusun yarın birimizden biri öldü . Kız değer mi bu kadar büyütmeye ..
@nscctks Nisa

Hakaretin en buyugunu sen bana ettin mac. Seni Allah'a havale ettim o lafindan dolayi.

Asil siz neyi paylasamiyorsunuz . Aksine siz benim hayatima extra stress kattiniz. Gittiginiz cok iyi oldu. Boylece kim gercek arkadas, kim degil cok iyi gormus oldum.

Haddini bil, kisi kendinden bilir isi. Buraya nasil isik hiziyla geldigini de kimlerden komut aldigini da cok iyi biliyorum.
Ya ne komut alayım? Bildirim geliyor adım geçene kadar da cevap vermedim. Ben komutla calismam Fatma gibi yancı karakter değilim. Ben kimsenin özeline gidilip hakaret ederek cümleye baslamadim. Allah'a daha buyuk meseleleri havale et, sıradan internet sitesindeki diyet arkadaşlarını degil. Strese girmen için sebep yok, burayı onemseme sadece. Bilgisayarı kapattığın anda burdakiler ile bağın yok dolayısı ile kendini bu kadar negatif kaptırmanin da sana zararı var. Hoşçakal.

Niye Lucy valla aşkolsun sana ne diyim .. pes yani Lucy ben ne dedim ne yaptımki . Silme demiyorum , içine sinecekse gözardı da yap ..
Kvalidem bi kasa domatesime el koydu zaten sinirim burnumda .
Ben orta yolu bulayım barışın uzatmayın diye yazıyorum , et gözardı da et Lucy .
Ne yapsaydım , hadi yiyin birbirinizi oh oh ne güzel mi deseydim ?

Ya ne komut alayım? Bildirim geliyor adım geçene kadar da cevap vermedim. Ben komutla calismam Fatma gibi yancı karakter değilim. Ben kimsenin özeline gidilip hakaret ederek cümleye baslamadim. Allah'a daha buyuk meseleleri havale et, sıradan internet sitesindeki diyet arkadaşlarını degil. Strese girmen için sebep yok, burayı onemseme sadece. Bilgisayarı kapattığın anda burdakiler ile bağın yok dolayısı ile kendini bu kadar negatif kaptırmanin da sana zararı var. Hoşçakal.
Bir zamanlar o kadar etiketledigim halde gormeyen ve topige gelmeyen insan simdi etiketlenmedigi halde topige geliyor. Hissedilen bildirim. Komik:)

Siz onemsemeyin arkadas , siz boyle kalp kirmaya devam edin, baskalarinin zamanini alin, cete gibi dolasin. Tarz cuk oturmus denecek bir sey yok. Bana arkadasini soyle sana kim oldugunu soyleyeyim.

Fatma benim arkadasim. Sizin arkadasiniz da belli , seviyesi de belli, dolduruslari da belli...

Hakkimi yiyen herkesi Allah a havale ederim ben.Sizi de ettim...:KK19:

Ayyy hakaret bilmeyen şahane tip yancılığın ne olduğunu biliyorsun ki tanımlayabiliyorsun.

Bak bakalım hakaret eden kim bu nedir ya hakaret edip edip biz hakarete uğradık diyorlar...

Yancının kralasın sen.... çok mu dert oldu içine ayyy yazık size ya nasılda hakarete uğruyorsunuz tüh tüh napsak ki

Son düzenleme:
Ayyy hakaret bilmeyen şahane tip yancılığın ne olduğunu biliyorsun ki tanımlayabiliyorsun.

Bak bakalım hakaret eden kim bu nedir ya hakaret edip edip biz hakarete uğradık diyorlar...

Yancının kiralasın sen.... çok mu dert oldu içine ayyy yazık size ya nasılda hakarete uğruyorsunuz tüh tüh napsak ki
Bosver canim seni bilen bilir, bilmeyen de kendi gibi bilir . Dinime kufur eden musluman olsa... Bknz: Mahalle agziyla konusmak..

Bosver canim seni bilen bilir, bilmeyen de kendi gibi bilir . Dinime kufur eden musluman olsa... Bknz: Mahalle agziyla konusmak..
Tek bir kelime hakaret yazmamışım maaşallah adımı anan hakaret ediyor ilginç yani napcan canım olur öyle...

Hahaha yancılık maaşı isterim senden atamamı yaptılar :KK70::KK70:

Yalnız kendi fikirleri olmayıp başkasının ağzı ile konuşanlar bana yancı diyor çok ilginç:KK70:

Tek bir kelime hakaret yazmamışım maaşallah adımı anan hakaret ediyor ilginç yani napcan canım olur öyle...

Hahaha yancılık maaşı isterim senden atamamı yaptılar :KK70::KK70:

Yalnız kendi fikirleri olmayıp başkasının ağzı ile konuşanlar bana yancı diyor çok ilginç:KK70:

Iki kisi surekli ayni dusunuyorsa biri dusunmuyor demektir. Gerci burada o 2 sayisi cogaldi , 4 oldu :KK70:

Yancının kralasın sen.... çok mu dert oldu içine ayyy yazık size ya nasılda hakarete uğruyorsunuz tüh tüh napsak ki
Hangi yalanım mesela? Tarzın berbat tam sokak kızı Irma.

hannazcım
aklınyolu1 bana
kılo verdın kocaman bır kibirin oldu
havalara gırdın
20 kılo verdım dıye ortalarda gezıyorsun
basımıza beslenme uzmanı kesıldın
20 kg verdım derken bıle bana laf sokuyorsun
ınsulın dırencın var dıyerek bana belden asagı vurdun senınle arkadas olunmaz sır verılmez sana
ozelden mıllet bana nasıl kılo verdıgımı soruyor deyıp duruyorsun
senın gercek yuzunu gordum dedı :)

gruptan cıktıgımda soranlara da aynen bana boyle dedı dedım ortamı germek ıstemedıgımden cıktıgımı aramızda boyle dıyaloglar gectıgını soyledım soran ınsanlara da . ben cıktım benım meselem bıttı ama kendısının bellı kı meselesı hala bıtmemıs ustunden kac ay gecmıs gerıye takılmıs

kupaları aldım dıye kucuk dagları yaratmısım gıbı gezıyormusum ben oyle dıyor hanfendıler :KK70: kucuk dagları yaratanlara yakısmayacak bır tevazu ıle saygı duyuyorum :KK70:

Sen bir doktora gorun nisa. Nasil carpitiyorsun laflari ....

Herkes senin bu ben ben ben diyen tavrini gordu ama onlar sen ve arkadaslarin kadar cirkef degiller. O yuzden sen simdi yanindaki kucuk arkadaslarinla oyalan. Nasil olsa bir gun onlara da sira gelecek. :halay:

Sana sir verilmez tabi ki, sana sir veren yandi. :KK53:

Bana komplexli diyordun ya asil komplexli sensin. Hayatinda biraz ilgi gorunce hemen bir simardin, cok hosuna gitti cunku sen gercek hayatinda hicbir sey basaramamis bir zavallisin.

--- ama surunuyorsun diyet topiklerinde , senin yerinde olsam giderim universitelerde seminer verirdim. :KK45:

Kucuk daglari sen yarattin buyuk daglar da karsida . Tek kilo veren sensin. Bak seni bekliyorlar. :KK53:

Son düzenleme:
X