All-Star Diyet Yarismasi...

1. yarisma sonuclari resmi olarak asagidaki gibi degistirilmistir. Ilgililere duyurulur. :sampiyon:

1: Hannaz Hannaz ----------------> 24 :sampiyon:
Baslangic : 58.5 Bitis: 50.3 Toplam kilo verme yuzdesi : %14.0

2: tulipa tulipa ----------------> 14 :sampiyon:
Baslangic : 66.9 Bitis: 63.1 Toplam kilo verme yuzdesi : %5.7

3: A AklinYolu1 ----------------> 13 :sampiyon:

Baslangic : 65.2 Bitis: 62.6 Toplam kilo verme yuzdesi : %4.0

4: @_SinsireLLa_ ----------------> 10 :sampiyon:
Baslangic : 60.3 Bitis: 60.2 Toplam kilo verme yuzdesi : %0.2

5 : Muttapa7555 Muttapa7555 ----------------> 9 :sampiyon:
Baslangic : 67.1 Bitis: 63.7 Toplam kilo verme yuzdesi : %5.1

6: krizantem3 krizantem3 ----------------> 6 :sampiyon:
Baslangic : 65.2 Bitis: 66.0 Toplam kilo verme yuzdesi : %-1.2

7: zinnia zinnia ----------------> 4 :sampiyon:
Baslangic : 73.0 Bitis: 73.0 Toplam kilo verme yuzdesi : %0.0

8: TopraKahveBob TopraKahveBob ----------------> 2 :sampiyon:
Baslangic : 71.0 Bitis: 71.8 Toplam kilo verme yuzdesi : %-1.1

Ay evet var Lucy bunamadım ben ayol :63:
Ne oldu ne bitti bilmiyorum ama , bence değiştirilmemeliydi , birinci Nis olmuştu çünkü , kendimi hak yemiş gibi hissediyorum ..
Yanlis hatirliyorsun oyle biri yok, hic olmadi. :KK12:

Davranis kurallarina uymadigi icin diskalifiye edildi hannaz. O ve bir iki kisi daha. :KK6:

Ay evet var Lucy bunamadım ben ayol :63:
Ne oldu ne bitti bilmiyorum ama , bence değiştirilmemeliydi , birinci Nis olmuştu çünkü , kendimi hak yemiş gibi hissediyorum ..
Hannaz istedigini yapmakta serbestsin.

Sunu sunu yap yoksa , topigi basarim diye tehdit ediyordu.

Ben boyle birini yarismaci diye tutamam.

Hulya Avsar in da taci elinden alindi. Oluyor boyle seyler.

Allah Allah ...
Geçmiş olmuş bir konuyu açmak istemiyorum , ne olmuşsa aranızda olmuş ama açıkçası üzüldüm koç ..

sunu sunu yap topıgı basarım dıye tehtıt mı ettım
oyle bır tehtıt de bulunmussam nıye o anda boyle bı gırısımde bulunmadın ?

yoksa...

bırdaha benım hakkımda konusmaya devam edersen benımle ugrasırsan topıgınde acarım agzımı mı dedım 2 hafta once dedım bunu da ve 2 haftadır senınle hıc muhattap bıle degılım ustelık ?

ben senı anlıyorum :KK70: senı cok ıyı anlıyorum ve anlayıs gosterıyorum ... sevgı gosterıyorum.

herkes kendıne yakısanı yapar.

ıyı aksamlar herkese saglıcakla kalın :KK68:

Yanlis hatirliyorsun oyle biri yok, hic olmadi. :KK12:

Davranis kurallarina uymadigi icin diskalifiye edildi hannaz. O ve bir iki kisi daha. :KK6:
bu arada grubu bırakan benım
ıstedıgın zaman gelebılırsın dıyen kımdı ?
sen yazdın ıstedıgın zaman gelebılırsın ısmını sılmeyecegım dıye

sımdı egon ıcın benı dıskalıfıye edebılırsın hıc sorun yok
sonucta ben bu kıloyu kendı saglıgım ıcın verdım :KK200:

sunu sunu yap topıgı basarım dıye tehtıt mı ettım
oyle bır tehtıt de bulunmussam nıye o anda boyle bı gırısımde bulunmadın ?

yoksa...

bırdaha benım hakkımda konusmaya devam edersen benımle ugrasırsan topıgınde acarım agzımı mı dedım 2 hafta once dedım bunu da ve 2 haftadır senınle hıc muhattap bıle degılım ustelık ?

ben senı anlıyorum :KK70: senı cok ıyı anlıyorum ve anlayıs gosterıyorum ... sevgı gosterıyorum.

herkes kendıne yakısanı yapar.

ıyı aksamlar herkese saglıcakla kalın :KK68:

ATTRAENTE ATTRAENTE nin arkasindan onun saglik sorunlari hep vardi , o yuzden yarismadan yapamadi kacti dedin. Bunu demene ragmen geldin topikte onu etiketledin. Neden? cunku sen biraktiginda arkandan kimse gelmedi ve huzurumuz kacsin diye. Muttapa7555 Muttapa7555 uclu konusuyorduk . Ne soyledigini cok iyi biliyoruz.

Ben @blackseea ya meyve yiyebilirsin demisim, seninle alakasi olmadigi halde hemen uzerine alinip bana mesaj yaziyorsun.

Yazdigin mesaj buyur.

meyve yeme meyve yeme dıyen sensın kımse karısmaz sana da dıyen sensın benım arkamdan sakın bır daha konusma !!! okadar dıyorum sana senı burdan uyarıyorum o topıge yazdırtma bana o black arkadasla ozelden konusdum ben benım yuzumden gıtmıssın dedım hayır dedı bırde mıllete farklı algı yaptırıyorsun kactık kurtulamadık senden yeter ısın gucun yokmu senın hala laf sokuyorsun

Topige gelme diye @blackseea ye benim hatamdi ben meyve ye dedim.

Takip eden sensin, gonderme yapan sensin ...

Artik herkes isine baksin.

Diskalifiye ettiysem, etmisimdir. Bir de toplu olarak gelip hesap mi soruyorsunuz.

Selâm koç :)
Kooç bu liste niye yenilendi? , Nis yarışmanın birincisiydi yanlış hatırlamıyosam ..
A AklinYolu1
hannazcım
aklınyolu1 bana
kılo verdın kocaman bır kibirin oldu
havalara gırdın
20 kılo verdım dıye ortalarda gezıyorsun
basımıza beslenme uzmanı kesıldın
20 kg verdım derken bıle bana laf sokuyorsun
ınsulın dırencın var dıyerek bana belden asagı vurdun senınle arkadas olunmaz sır verılmez sana
ozelden mıllet bana nasıl kılo verdıgımı soruyor deyıp duruyorsun
senın gercek yuzunu gordum dedı :)

gruptan cıktıgımda soranlara da aynen bana boyle dedı dedım ortamı germek ıstemedıgımden cıktıgımı aramızda boyle dıyaloglar gectıgını soyledım soran ınsanlara da . ben cıktım benım meselem bıttı ama kendısının bellı kı meselesı hala bıtmemıs ustunden kac ay gecmıs gerıye takılmıs

kupaları aldım dıye kucuk dagları yaratmısım gıbı gezıyormusum ben oyle dıyor hanfendıler :KK70: kucuk dagları yaratanlara yakısmayacak bır tevazu ıle saygı duyuyorum :KK70:

ATTRAENTE ATTRAENTE nin arkasindan onun saglik sorunlari hep vardi , o yuzden yarismadan yapamadi kacti dedin. Bunu demene ragmen geldin topikte onu etiketledin. Neden? cunku sen biraktiginda arkandan kimse gelmedi ve huzurumuz kacsin diye. Muttapa7555 Muttapa7555 uclu konusuyorduk . Ne soyledigini cok iyi biliyoruz.

Ben @blackseea ya meyve yiyebilirsin demisim, seninle alakasi olmadigi halde hemen uzerine alinip bana mesaj yaziyorsun.

Yazdigin mesaj buyur.

meyve yeme meyve yeme dıyen sensın kımse karısmaz sana da dıyen sensın benım arkamdan sakın bır daha konusma !!! okadar dıyorum sana senı burdan uyarıyorum o topıge yazdırtma bana o black arkadasla ozelden konusdum ben benım yuzumden gıtmıssın dedım hayır dedı bırde mıllete farklı algı yaptırıyorsun kactık kurtulamadık senden yeter ısın gucun yokmu senın hala laf sokuyorsun

Diskalifiye ettiysem, etmisimdir. Bir de toplu olarak gelip hesap mi soruyorsunuz.

:KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

senın kavrama ve algılama seklın ıle benım kı cok farklı oyuzden herkes kendıne yakısanı yapar dıyerek ıyı gunler dılıyorum
:KK36:

hannazcım
aklınyolu1 bana
kılo verdın kocaman bır kibirin oldu
havalara gırdın
20 kılo verdım dıye ortalarda gezıyorsun
basımıza beslenme uzmanı kesıldın
20 kg verdım derken bıle bana laf sokuyorsun
ınsulın dırencın var dıyerek bana belden asagı vurdun senınle arkadas olunmaz sır verılmez sana
senın gercek yuzunu gordum dedı :)

gruptan cıktıgımda soranlara da aynen bana boyle dedı dedım ortamı germek ıstemedıgımden cıktıgımı aramızda boyle dıyaloglar gectıgını soyledım soran ınsanlara da . ben cıktım benım meselem bıttı ama kendısının bellı kı meselesı hala bıtmemıs ustunden kac ay gecmıs gerıye takılmıs

kupaları aldım dıye kucuk dagları yaratmısım gıbı gezıyormusum ben oyle dıyor hanfendıler :KK70: kucuk dagları yaratanlara yakısmayacak bır tevazu ıle saygı duyuyorum :KK70:

Fatma birinci oldu ve sen ikinci oldun diye rahatsiz oldun. Yineee ben birinciyim dedin. Ortalamanizdan iyiyim, sizi gececegim dedin, siskolar dedin, yediginiz copp ben saglikli besleniyorum, her seyi ben biliyorum dedin.

Ikincilige tahammulun yok, herkes seni pohpohlasin baska bir istegin yok.

Butun gun evdesin canin sıkılıyor gidip baskalarina sariyorsun.

Son kurbanin da bendim. Disini geciremeyecegini anladin yarismayi biraktin.

Isimiz var bizim senin gibi bos degiliz . Bos olsam da senin gibilerini takmiyorum ben.

Hadi canim kibir topunu da al git.

Fatma birinci oldu ve sen ikinci oldun diye rahatsiz oldun. Yineee ben birinciyim dedin. Ortalamanizdan iyiyim, sizi gececegim dedin, siskolar dedin, yediginiz copp ben saglikli besleniyorum, her seyi ben biliyorum dedin.

Ikincilige tahammulun yok, herkes seni pohpohlasin baska bir istegin yok.

Butun gun evdesin canin sıkılıyor gidip baskalarina sariyorsun.

Son kurbanin da bendim. Disini geciremeyecegini anladin yarismayi biraktin.

Isimiz var bizim senin gibi bos degiliz . Bos olsam da senin gibilerini takmiyorum ben.

Hadi canim kibir topunu da al git.
:KK9:

:KK68: ıyı aksamlar

Yazdigin mesaj buyur.

Beni etiketlediğin için senin mesajını alıntılayarak cevap yazıyorum çünkü beni tartışmaya çekmeye çalıştığını hissediyorum; burası sanal bir platform kimseyi tanımam etmem, özelden kimse ile muhabbetim yoktur bu bir. Sağlık sorunlarım olduğu doğru, şu an doktor kontrolündeyim bunun hesabını da kimseye vermem, nezaketen mazeret bildirip buradan ayrıldım bu iki. Kilo problemim olması beni hiç bir zaman özgüvensiz yapmadı bu yaşa kadar , dertleşmek düzeyinde kilomdan yakınmışımdır ancak bazı konular birbirine karışmasın ben hayatımda hiç bir şeyden kaçmadım kaçmam bu üç. Ve son olarak beni bir daha asla bu topicte etiletlemeyin çünkü bu tartışma seviyesinden asla hoşlanmıyorum, bundan önce de oldu tartışmaya dahil olmadım kırıcı olmak istemem. Kimse benim amirim, öğretmenin falan değil herkes seviyeyi korusun haddinizi aşmayın, işinize bakın

Beni etiketlediğin için senin mesajını alıntılayarak cevap yazıyorum; burası sanal bir platform kimseyi tanımam etmem, özelden kimse ile muhabbetim yoktur bu bir. Sağlık sorunlarım olduğu doğru, şu an doktor kontrolündeyim bunun hesabını da kimseye vermem, nezaketen mazeret bildirip buradan ayrıldım bu iki. Kilo problemim olması beni hiç bir zaman özgüvensiz yapmadı bu yaşa kadar , dertleşmek düzeyinde kilomdan yakınmışımdır ancak bazı konular birbirine karışmasın ben hayatımda hiç bir şeyden kaçmadım kaçmam bu üç. Ve son olarak beni bir daha asla bu topicte etiletlemeyin çünkü bu tartışma seviyesinden asla hoşlanmıyorum, bundan önce de oldu tartışmaya dahil olmadım kırıcı olmak istemem. Kimse benim amirim, öğretmenin falan değil herkes seviyeyi korusun haddinizi aşmayın, işinize bakın
Yarismayi o ya da su nedenle birakmissin, seni etiketlemek son yapacagim istir.

Kirici olmak istemiyorsunuz ama kirip duruyorsunuz. Hicbir sey bilmeden konularin seninle alakasi yokken de sen etiketlenmistin. Keske o zaman da bu tarz bir cevap verip nisaya destek cikmasaydin. Insanlar senin yuzunden yarismayi birakiyor derken kesinlikle ve kesinlikle kastettigim kisi sen degildin.

Arkandan konusup seni etiketleyen insana soyleyeceksin bu sozleri benimle alakasi yok.

Siz de benim amirim , hocam degilsiniz. Yarismaya girersiniz , tarzim hosunuza gitmez sessizce ceker gidersiniz . Tam tersini yapiyorsunuz sonra etiketlenip duruyorum diyorsunuz.

Sustum sustum bir yere kadar...

Yarismayi o ya da su nedenle birakmissin, seni etiketlemek son yapacagim istir.

Kirici olmak istemiyorsunuz ama kirip duruyorsunuz. Hicbir sey bilmeden konularin seninle alakasi yokken de sen etiketlenmistin. Keske o zaman da bu tarz bir cevap verip nisaya destek cikmasaydin.

Arkandan konusup seni etiketleyen insana soyleyeceksin bu sozleri benimle alakasi yok.

Siz de benim amirim , hocam degilsiniz. Yarismaya girersiniz , tarzim hosunuza gitmez sessizce ceker gidersiniz . Tam tersini yapiyorsunuz sonra etiketlenip duruyorum diyorsunuz.

Sustum sustum bir yere kadar...

Ne nisayı tanırım ne seni kimseyede arka çıkmam, olayı uzatmamak adına geçen sefer cevap vermedim ama uzattıkça uzattınız ve evet tarzını hiç sevmedim bu işi bu hale getiren sensin, zaten sessizce gittim ama konunun içine çekmeye çalışıyorsun durmadan, takıntılısın farkında mısın 500 sayfa önce bırakmışım hala derdin bitmedi. Sizlerin buranın dışında da bir diyaloğunuz var anladığım kadarı ile kozlarınızı kendiniz paylaşın. Sustum sustum demişsin de sürekli polemik halindesin ve tarzın çok çirkin, allahtan göz ardı et diye bir seçenek var...

Ne nisayı tanırım ne seni kimseyede arka çıkmam, olayı uzatmamak adına geçen sefer cevap vermedim ama uzattıkça uzattınız ve evet tarzını hiç sevmedim bu işi bu hale getiren sensin, zaten sessizce gittim ama konunun içine çekmeye çalışıyorsun durmadan, takıntılısın farkında mısın 500 sayfa önce bırakmışım hala derdin bitmedi. Sizlerin buranın dışında da bir diyaloğunuz var anladığım kadarı ile kozlarınızı kendiniz paylaşın. Sustum sustum demişsin de sürekli polemik halindesin ve tarzın çok çirkin, allahtan göz ardı et diye bir seçenek var...
Sen kim oldugunu saniyorsun ve ne yaptigini saniyorsun? Ingiltere kralicesi ??

Ben sana hep hayvanlari sevdiginden ve yardim ettiginden dolayi saygi duydum. Ozel olarak cagirdim sen cevap bile vermeye tenezzul etmedin. Sonra onlarin israriyla topige geldin. Ben buna ragmen sana hosgeldin dedim, konusmaya calistim.

Seninle bir sorunum yok ama anlasilan senin benimle var. Sadece destek ciktigin insan da bunu soyledi dedim, bir nevi gozunu acmaya calistim. Polemige girmek istemeyen insan o zaman da cevap vermezdi ve nisaya destek cikmazdi. O zaman da keske aranizda meseleye beni karistirmayin arkadaslar deseydin.

"Takintili " biri olsaydim sana o zaman cevap vermeden durmazdim . Konuyu kapatmaya calistim . Hatta burasi enerjimi bastiriyor dedim ve yeni topik actim.

Demek ki gercekten yanlis bir kisilik tanimisim.

Lutfen goz ardi et. Ben de seni edecegim merak etme.

Son düzenleme:
Oh oh oh maşallah ne güzel saydırmışlar sonrada üslubu çirkin olan biziz siz sütten çıkmış ak kaşık.

TARAF TUTUYORUM VAR MI SIKINTISI OLAN...

bazı insanlar üstüne gelince motive olmaz tartıp ona göre davranmalı ki morali bozulmasın...

Pohpohlnamak,sen haklısın lafını duymak isteyen , karşılığını alamayınca bana saldıran da belli.

İnatla aranızdaki mesele ben karışmam dediğim halde tek bir sözüm olmadığı halde olayı üstüme yıkan da... Bana HAKERET EDEN DE belli ismini etiketleyip çamurunu üstüme sıçratmak istemem....

Tehdit etmedim diyen baya baya gelirim o topiğe herkesi etiketlerim ne geliyorsa söylerim diyen de şu anlayışlı mütevazi sevgi dolu arkadaş....

Aklınyolu1 e yükleniyorsunuz ama sizin gibi arkadan saydırıp yüzünüze lay lay lom yapmıyor en azından... Ne düşünüyorsa net söylüyor yani olması gerekeni yapıyor...

Herkesin aman napıyorsun sen iyisin sen şahanesin demesini bekleyip alamayınca deliren de topikte yüze gülüp 3lü konuşmada bize aklınyolunun dediği gibi hem attraente nin hem de makaronun arkasından konuşan şahıs aynıydı biz neysek oyuz dön bi kendine bak özelden krizantemle konuşup kendine göre olayı anlatan da sensin...

He annem he en iyisini en güzelini en doğrusunu sen biliyorsun zaten...

Aklınyolu sadece size çirkin üslup kullanıyor dimi ben hiç karşılaşmadım bu durumla etkiye tepki denen bişey var karşıdakine ne hissettirdiğinize bakın siz önce....

Topik bizim yarışma bizim ister sileriz ister yazarız size ne

Bana seni gidi seni yazan, bayan ben bilirim.... BAK TARAF BÖYLE TUTULUR

Yazdigin mesaj buyur.

Oh oh oh maşallah ne güzel saydırmışlar sonrada üslubu çirkin olan biziz siz sütten çıkmış ak kaşık.

TARAF TUTUYORUM VAR MI SIKINTISI OLAN...

bazı insanlar üstüne gelince motive olmaz tartıp ona göre davranmalı ki morali bozulmasın...

Pohpohlnamak,sen haklısın lafını duymak isteyen , karşılığını alamayınca bana saldıran da belli.

İnatla aranızdaki mesele ben karışmam dediğim halde tek bir sözüm olmadığı halde olayı üstüme yıkan da... Bana HAKERET EDEN DE belli ismini etiketleyip çamurunu üstüme sıçratmak istemem....

Tehdit etmedim diyen baya baya gelirim o topiğe herkesi etiketlerim ne geliyorsa söylerim diyen de şu anlayışlı mütevazi sevgi dolu arkadaş....

Aklınyolu1 e yükleniyorsunuz ama sizin gibi arkadan saydırıp yüzünüze lay lay lom yapmıyor en azından... Ne düşünüyorsa net söylüyor yani olması gerekeni yapıyor...

Herkesin aman napıyorsun sen iyisin sen şahanesin demesini bekleyip alamayınca deliren de topikte yüze gülüp 3lü konuşmada bize aklınyolunun dediği gibi hem attraente nin hem de makaronun arkasından konuşan şahıs aynıydı biz neysek oyuz dön bi kendine bak özelden krizantemle konuşup kendine göre olayı anlatan da sensin...

He annem he en iyisini en güzelini en doğrusunu sen biliyorsun zaten...

Aklınyolu sadece size çirkin üslup kullanıyor dimi ben hiç karşılaşmadım bu durumla etkiye tepki denen bişey var karşıdakine ne hissettirdiğinize bakın siz önce....

Topik bizim yarışma bizim ister sileriz ister yazarız size ne

Bana seni gidi seni yazan, bayan ben bilirim.... BAK TARAF BÖYLE TUTULUR

Sana sadece iki kelime. HELAL OLSUN !:KK19:

X