2017 de tup bebek yaptiranlar ve sonuç bekleyenler

Hubannn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2015
3.629
2.142
Dün yapıldı transferım kızlar.. beklıyorum bakalım:)
Sizin hikayenız nedır kac embrıyo transfer edıldı? Sorun nudı yasınız kç bıraz bahsedermısınız

dml12345

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2017
118
93
32
Dün yapıldı transferım kızlar.. beklıyorum bakalım:)
Sizin hikayenız nedır kac embrıyo transfer edıldı? Sorun nudı yasınız kç bıraz bahsedermısınız
Ben 27 yaşındayım 18 yumurta toplanmış bunların 17 tanesi döllenmiş. 5. Gün embriyosu transfer edildi diğer kalan iyilerde iki denemeli olarak döndürüldü. 3+ 3 şeklinde çok merakla sonucu bekliyorum. Yaşımdan ve ilk deneme olduğu için bir tane embriyo transfer edildi. Ben endometriozis im oyuzden aşılama falan hiç birşey fayda etmedi kullandığım ilaçlarda... bizde tüp bebek istedik. Sende anlatırmısın

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1301 gün geçti.

Hubannn

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2015
3.629
2.142
Ben 27 yaşındayım 18 yumurta toplanmış bunların 17 tanesi döllenmiş. 5. Gün embriyosu transfer edildi diğer kalan iyilerde iki denemeli olarak döndürüldü. 3+ 3 şeklinde çok merakla sonucu bekliyorum. Yaşımdan ve ilk deneme olduğu için bir tane embriyo transfer edildi. Ben endometriozis im oyuzden aşılama falan hiç birşey fayda etmedi kullandığım ilaçlarda... bizde tüp bebek istedik. Sende anlatırmısın
Çok dogru bır adım olmus. Normal yolla gebelikten cok farklı yok asılamanın dolayısıyla verımı de düşük.
Bız 29 yasındayız 2 yıl bekledım ben normal yolla olmadı tum tetkıklerımız normaldı. Debepsız gruptayız. Klomen asılama asamalarını gectım ben direk. İlk tup bebek denememde 6 embrıyom 5.gune gıttı. Bır tane transfer edıldı ve 5 tane donduruldu. Ancak gelişimi durdu ve 8 haftalık kurtaj oldu.
Ikıncı denemem dondurulmularla oldu dun transferedıldı 2 adet aa kalite 5.gun embrıyosu.
5.gun embrıyosunda transferden 7gun sonra ıdrarda belli oluyor canım:)

Hubannn

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2015
3.629
2.142
Çok dogru bır adım olmus. Normal yolla gebelikten cok farklı yok asılamanın dolayısıyla verımı de düşük.
Bız 29 yasındayız 2 yıl bekledım ben normal yolla olmadı tum tetkıklerımız normaldı. Debepsız gruptayız. Klomen asılama asamalarını gectım ben direk. İlk tup bebek denememde 6 embrıyom 5.gune gıttı. Bır tane transfer edıldı ve 5 tane donduruldu. Ancak gelişimi durdu ve 8 haftalık kurtaj oldu.
Ikıncı denemem dondurulmularla oldu dun transferedıldı 2 adet aa kalite 5.gun embrıyosu.
Hangi ilaçları kullanıyosun canım
Buarada bende bel agrısı oluyor

dml12345

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2017
118
93
32
Hangi ilaçları kullanıyosun canım
Buarada bende bel agrısı oluyor
Bende 2 yıl hiç birşeyim yok denecek oyaladılar beni hep en son gittiğim doktor çok şükür ıkıntıyı buldu. Hıbor iğne Cornell jel ekopirin birde elevit diye vitamin kullaniyorum

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1301 gün geçti.

elifimmm1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2016
64
20
28
Clexan iğne
Gyno ferro vtmın
Progestan
Estrofem
Bndede hala devam edyr
Benim bel ağrım yok ama sol kaldığımda ağrım var sadece estrofem ve crinone jel kullanıyorum benim birde Troid homonym yuksek onun icinde ayri bir ilac kullaniyorum euthyrox diye bir ilac

elifimmm1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2016
64
20
28
Idrarda belli olur demişsin yapsam mi yarın aceba heyecan yaptım ama ya çıkmazsa üzülürsem

bebegim-gel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2015
6.141
6.391
30
Hayrli olsn cnm sonucun bellimi bende endometriozism ikinci dondurulms tedaviye başladm

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 654 gün geçti.

elifimmm1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2016
64
20
28
Hayır canım sonuç belli değil perşembe test yaptıracağım inşallah tutunmuslardir sağlıklı bir şekilde gelisimlerini tamamlarlar inşallah