2017 de tup bebek yaptiranlar ve sonuç bekleyenler

Dün yapıldı transferım kızlar.. beklıyorum bakalım:)
Sizin hikayenız nedır kac embrıyo transfer edıldı? Sorun nudı yasınız kç bıraz bahsedermısınız

Dün yapıldı transferım kızlar.. beklıyorum bakalım:)
Sizin hikayenız nedır kac embrıyo transfer edıldı? Sorun nudı yasınız kç bıraz bahsedermısınız
Ben 27 yaşındayım 18 yumurta toplanmış bunların 17 tanesi döllenmiş. 5. Gün embriyosu transfer edildi diğer kalan iyilerde iki denemeli olarak döndürüldü. 3+ 3 şeklinde çok merakla sonucu bekliyorum. Yaşımdan ve ilk deneme olduğu için bir tane embriyo transfer edildi. Ben endometriozis im oyuzden aşılama falan hiç birşey fayda etmedi kullandığım ilaçlarda... bizde tüp bebek istedik. Sende anlatırmısın

Ben 27 yaşındayım 18 yumurta toplanmış bunların 17 tanesi döllenmiş. 5. Gün embriyosu transfer edildi diğer kalan iyilerde iki denemeli olarak döndürüldü. 3+ 3 şeklinde çok merakla sonucu bekliyorum. Yaşımdan ve ilk deneme olduğu için bir tane embriyo transfer edildi. Ben endometriozis im oyuzden aşılama falan hiç birşey fayda etmedi kullandığım ilaçlarda... bizde tüp bebek istedik. Sende anlatırmısın
Çok dogru bır adım olmus. Normal yolla gebelikten cok farklı yok asılamanın dolayısıyla verımı de düşük.
Bız 29 yasındayız 2 yıl bekledım ben normal yolla olmadı tum tetkıklerımız normaldı. Debepsız gruptayız. Klomen asılama asamalarını gectım ben direk. İlk tup bebek denememde 6 embrıyom 5.gune gıttı. Bır tane transfer edıldı ve 5 tane donduruldu. Ancak gelişimi durdu ve 8 haftalık kurtaj oldu.
Ikıncı denemem dondurulmularla oldu dun transferedıldı 2 adet aa kalite 5.gun embrıyosu.
5.gun embrıyosunda transferden 7gun sonra ıdrarda belli oluyor canım:)

Çok dogru bır adım olmus. Normal yolla gebelikten cok farklı yok asılamanın dolayısıyla verımı de düşük.
Bız 29 yasındayız 2 yıl bekledım ben normal yolla olmadı tum tetkıklerımız normaldı. Debepsız gruptayız. Klomen asılama asamalarını gectım ben direk. İlk tup bebek denememde 6 embrıyom 5.gune gıttı. Bır tane transfer edıldı ve 5 tane donduruldu. Ancak gelişimi durdu ve 8 haftalık kurtaj oldu.
Ikıncı denemem dondurulmularla oldu dun transferedıldı 2 adet aa kalite 5.gun embrıyosu.
Hangi ilaçları kullanıyosun canım
Buarada bende bel agrısı oluyor

Hangi ilaçları kullanıyosun canım
Buarada bende bel agrısı oluyor
Bende 2 yıl hiç birşeyim yok denecek oyaladılar beni hep en son gittiğim doktor çok şükür ıkıntıyı buldu. Hıbor iğne Cornell jel ekopirin birde elevit diye vitamin kullaniyorum

Clexan iğne
Gyno ferro vtmın
Progestan
Estrofem
Bndede hala devam edyr
Benim bel ağrım yok ama sol kaldığımda ağrım var sadece estrofem ve crinone jel kullanıyorum benim birde Troid homonym yuksek onun icinde ayri bir ilac kullaniyorum euthyrox diye bir ilac

Idrarda belli olur demişsin yapsam mi yarın aceba heyecan yaptım ama ya çıkmazsa üzülürsem

Hayrli olsn cnm sonucun bellimi bende endometriozism ikinci dondurulms tedaviye başladm

Hayır canım sonuç belli değil perşembe test yaptıracağım inşallah tutunmuslardir sağlıklı bir şekilde gelisimlerini tamamlarlar inşallah

Hayır canım sonuç belli değil perşembe test yaptıracağım inşallah tutunmuslardir sağlıklı bir şekilde gelisimlerini tamamlarlar inşallah
Hayrlsyla güzel haberlerini bekliyrz cnm estrofemı kaç gün kullandn ben ilk kullandim da günde 3 defa bulantı ve istifra yapmıştı sabaha kadr hemde ama mecbur gene onu kullanıyrm smdi günde iki kere dün başladm inşallah dokunmaz bu sfer

Hayrlsyla güzel haberlerini bekliyrz cnm estrofemı kaç gün kullandn ben ilk kullandim da günde 3 defa bulantı ve istifra yapmıştı sabaha kadr hemde ama mecbur gene onu kullanıyrm smdi günde iki kere dün başladm inşallah dokunmaz bu sfer
Adetimin 4. Gününden beri kullanıyorum hala bana bir Yan etkisi olmadı inşallah sana da olmaz

Yok dha yapıldı dondurulmuş transefer için ikinci adetimi bekliyodum cuma günü adet oldm estrofeme başladm cnm kaçıncı gün transfer olcak bilmiyrm
Ben dördüncü günü gitmiştim muayeneye pazartesiyi herşey yolunda gitti ikinci pazartesi muayeneye gittim rahim kalınlığı iyiydi üçüncü pazartesi embriyolarim transfer edildi inşallah seninki de uzun sürmez cnm

X