2018 GY-GK oturumu nasıl geçti?

2018 Kpss Lisans Nasıl Geçti?

• Ankete Katılan
    16
Beklediğim gibi değildi biraz zOr geldi. Bir de hamileyim sagolsun bebek pek rahatsız etti beni
Benim GK beklediğimden iyi geçti çünkü konu eksiğim çok olduğu halde iyi sayıda soru işaretledim ama GY hiç istediğim gibi olmadı :/
Bu havada hamile halde girmek daha zor olmuştur yaa.
İnşallah bebek uğur getirir :KK68:
Benim okulda da vardı hamile olan biri, kendi halime şükrettim. Bir de çok sıcak bir yerde yaşıyorum resmen saunaydı ama sınıfların klimalı olmasına çok sevindim.

Son düzenleme:
Benim GK beklediğimden iyi geçti çünkü konu eksiğim çok olduğu halde iyi sayıda soru işaretledim ama GY hiç istediğim gibi olmadı :/
Benim okulda da vardı hamile olan biri, kendi halime şükrettim. Bir de çok sıcak bir yerde yaşıyorum resmen saunaydı ama sınıfların klimalı olmasına çok sevindim.
Amin canım bakalım ne olacak biraz sıkıntılı oluyor sıcakta ama hayırlısı olsun artık hakkımızda

Çalışmalarıma yazık oldu diyebilirm tarih ve coğrafya için. Tarihe onca emek ve bir sürü yanlış. Soru formatları sürekli değişiyor üstelik.
Matematik de çok uğraştırıcıydı açıkçası.
İnşallah yaptıklarımız doğru çıkar.

Eve
Çalışmalarıma yazık oldu diyebilirm tarih ve coğrafya için. Tarihe onca emek ve bir sürü yanlış. Soru formatları sürekli değişiyor üstelik.
Evet matematik problemleri uğraştırıcıydı

Ben de tarihte çok zorlanırım diye beklerken zorlanmadım çünkü konu eksikleriyle girdim ama 24 işaret koyabildim. Ben sınav öncesinde 15 ancak işaretleyebilirim diyordum çünkü. Ama coğrafya benim de moralimi bozdu maalesef :/

Ben de tarihte çok zorlanırım diye beklerken zorlanmadım çünkü konu eksikleriyle girdim ama 24 işaret koyabildim. Ben sınav öncesinde 15 ancak işaretleyebilirim diyordum çünkü. Ama coğrafya benim de moralimi bozdu maalesef :/

Hocam meslektaşmışız da,inşallah işaretleidğin 24 tane doğrudur.
Ben korkmuyordum tarhten. Korktuğum Türkçe ve matematikti. Matematiğe uğraştım bir dünya.
Tarih ve coğrafya için keşke daha az çalışsaydım,aynı şeyi yapardım diyorum sadece. Tarihten eskiye dönüyorlar galiba. Eskiden millet tarihten korkmazdı yorum nasılsa diye. Son 4 yıldır korku oluştu. Bizler de ona göre çalıştık. Ve stres altında basit soruları kaçırdık. Hala için acıyr.

Sınıf mı klimaliydu hangi devlet okulu orası sıcaktan mafolduk biz resmen hava gram esmiyordu resmen

Hocam meslektaşmışız da,inşallah işaretleidğin 24 tane doğrudur.
Ben korkmuyordum tarhten. Korktuğum Türkçe ve matematikti. Matematiğe uğraştım bir dünya.
Tarih ve coğrafya için keşke daha az çalışsaydım,aynı şeyi yapardım diyorum sadece. Tarihten eskiye dönüyorlar galiba. Eskiden millet tarihten korkmazdı yorum nasılsa diye. Son 4 yıldır korku oluştu. Bizler de ona göre çalıştık. Ve stres altında basit soruları kaçırdık. Hala için acıyr.
Matematiği en sona bıraktım ben de uğraştırıcı olur diye ve en çok net yapmam gereken yerden çok boşum kaldı ona üzüldüm :/ dediğin gibi bayağı uğraştırdı.
Tarihe çok ayrıntı çalıştım diye konular bitmeden girdim. Coğrafyadan da hallederim diyordum ama zorladı bir de tekrarsız girmek kötü oldu.
Vatandaşlık beklediğimden iyiydi sadece.

Bakalım neler olacak ama merkezî atamalar hayal oldu bana maalesef :/

X