2018 Mayıs Anneleri Zayıflıyor

89 da ben :işsiz: kızlar sanırım birinin kilo listesi yapması gerekecek, herkesin gelmesini bekleyelim mi? Bebekler de büyüsün biraz.. bayram sonrasına sözleşelim mi? Hemen başlayalım mı? Nasıl yapalım? Sorular sorular :KK48:

89 da ben :işsiz: kızlar sanırım birinin kilo listesi yapması gerekecek, herkesin gelmesini bekleyelim mi? Bebekler de büyüsün biraz.. bayram sonrasına sözleşelim mi? Hemen başlayalım mı? Nasıl yapalım? Sorular sorular :KK48:
Bayrama kadar azıcık versek yaa

kızlar öncelikle kilo bildirim günü belirleyeceğiz.belirledğimiz günün sabahında herkes cıbıldak, çişini kakasını yapmış, aç bir şekilde kilosunu öğrenecek. başlangıç kilomuz, güncel kilomuz, hedef kilomuz diye belirteceğiz. yediklerimizi içtiklerimizi de gün sonunda yazarsak hem birbirimizin fazlasını eksiğini söyleriz hem de özeleştiri yaparız. tabi bebişlerden vakit buldukça olabilir ancak.

Eerken olmadi mi ya hu? :KK70: benim suan tek dusundugum bebegimin gazi ve kakasi :KK70: ayrica süt olsun diye de deli danalar gibi yiyorum valla. Yagli ve agir yemekler yeyince daha fazla sütüm olduguna %100 eminim. O yuzden oglum duzene girene kadar yemeye devam. 84 le hamile kalip 94 le dogjma girdim. Simdi 82 kiloyum. Bakalim bundan sonraki süreç nasil isleyecek. Boyle yemeye devm edersem alirim kilo geri.

Emzirirken durma canim zaten bosver. Daha saglikli beslenmeye calissan yeterli bence. Emzirirken kilo verilir bence.
Sebze yemeği et yemegi
Kahvaltılıklar
Ama ekmeksiz doymuyorum benim tek derdim bu
3.5 yada 4 lt su içiyorum bu arada
Hee bayanlar sabahlari yarım litre ılık su içiyorum aç karnına kahvaltıdan önce bunun faydası oluyordu önceden bakalim olcak mi 4 gündür yapıyorum

X