2018'in sonuna doğru tüp bebek süreci

Merhaba ben de cuma günü transfer oldum nötr duygular içerisinde bekliyorum umarım hayırlısıyla pozitif olur sonuclarimiz
Ayy aminnn inşallah.. Rabbım kucagimizı doldurur. Cok heyecanla bende bekliyorum. Ruyamda test yaparken görüyorum kendimi Persembe ye test gunum

Merhaba ben de cuma günü transfer oldum nötr duygular içerisinde bekliyorum umarım hayırlısıyla pozitif olur sonuclarimiz
Kendine dikkat et. Hep yatma ama otur kalk uzan evin ıcınde gez.. Arada yat kalk. Agır kaldırma

Senin az kalmış ne güzel hafif böcek ısırığı gibi seyl3r hissediyorum sen de var mı arkadaşım belirtiler

Kendine dikkat et. Hep yatma ama otur kalk uzan evin ıcınde gez.. Arada yat kalk. Agır kaldırma
Aynen canım dün full yattım bugün biraz ayaklandim artık öğretmenim salı günü başlıcam mecburen ama o zamana artık risk kalmaz sanirim

Aynen normale donulur zaten 1 gun dinlenme 2. Gun normal hayata donuluyo ama dinlene bıldıgın kadar dinlen yine de bende 6 gun yıllık izin kullanıp ise basladimdı ama bu 2. Denemem. Bu sefer 10 gun rapor aldım. Yatıyorum Zaten merkez 10 gun veriyor rapor. Yatarak gecsın. Evde zaten vakit gecıremıyorum

Senin az kalmış ne güzel hafif böcek ısırığı gibi seyl3r hissediyorum sen de var mı arkadaşım belirtiler
Belirti hissetmen ilaçlarla alakalı. Bıde psikolojik. Kimi hissettim dıyo ayno seylerı hisseden Baskası pozitif alamıyor.bunun bir belirtisi yok yanı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…