2018'in sonuna doğru tüp bebek süreci

Kızlar selam
Pazartesi 1. Kontrole gittim 5 gün igne kullandıktan sonra. Dr bakti. 225 den 300 e cikartti dozu. Ve bi tane daha igne verdi. Onda da yumurtalar büyürken catlamasin diyeymis. Gonal f ile o igne ayni recetede olduğu icin rapor karsilamadi 340 lira 2 igne tuttu. Bu aksam 2. Sini vuruluo yarin tekrar 2. Kontrole gidicem hayirlisi bakalim ne olcak.

Bugün erken cikisliydim arkadas rapor almis fulle kaldim. Iyiki ignelerimin 2 sinide yanima getirmisim. Kizlar buz kabi var eczane den verdiler. Saklama kabinin icine koyuyom. Ilacimi da koyup ise getiriyorum. Dolap olmadigi icin care iste. Allahim hepimizin yuzunu güldürsun insallah.

2. Kontrol e gittim
Yarin catlatma ignesi yapcam. Cumartesi yumurta toplayacaklar. Onun pesine de 2 ile 6 gün arasi transfer icin gün verilir dediler.
Yalniz bizde problem erkek faktoru.
Son anda dedi ki cuma. Sabah gelin eşin tahlil versin. Canli sperm bulunmazsa eger tese ameliyati dediler. Cuma belli olcak ve ameliyat muhtemelen olcak. Cumartesi de yumurta toplanacak. Hayirlisi bakalim

2. Kontrol e gittim
Yarin catlatma ignesi yapcam. Cumartesi yumurta toplayacaklar. Onun pesine de 2 ile 6 gün arasi transfer icin gün verilir dediler.
Yalniz bizde problem erkek faktoru.
Son anda dedi ki cuma. Sabah gelin eşin tahlil versin. Canli sperm bulunmazsa eger tese ameliyati dediler. Cuma belli olcak ve ameliyat muhtemelen olcak. Cumartesi de yumurta toplanacak. Hayirlisi bakalim
Ayy canim hayirlisi olsun hakkinizda. Insallah canli sperm bulurlar da ameliyata gerek kalmaz

Ayy canim bizde oyle hele 2 gundur esim vucudum agriyo diyo. Biz bu ay ertelicez galiba. Dun doktora soyledim hastayiz diye bisey olmaz gibi bisey soyledi. Ama hastaligin ustune onca hormon alamam kendimle bas edemem

Ayy canim bizde oyle hele 2 gundur esim vucudum agriyo diyo. Biz bu ay ertelicez galiba. Dun doktora soyledim hastayiz diye bisey olmaz gibi bisey soyledi. Ama hastaligin ustune onca hormon alamam kendimle bas edemem
Canim olsun deme öyle. Hep bir aksilik vs oluyo zaten. Ben gittim dr . Rapor aldim 3 gun. Birazdan anestezi ile gorusmeye gidicem. Yarin eşim in muhtemelen ameliyati sonraki gun de benim yumurta toplamam olcak. Bak aksilik olur ama nane limon ihlamur birsürü sey var ic. Bana öksürük surubu bogaz icin sprey bitane daha bisey verdi dr. Sadece spreyi kullancam bogazima. Zaten yumurtalar toplansin sperm alinsin gerekirse dr zaten 1 ay sonraya atip donduruyo. En azindan o asamayi gecmis olursun canim

Valla benimde heryerum agriyo. Ama 2 2 vuruluyorum igneleri canim. Erteleme bence

Kizlar tese den korkuyorum. Yarin sabah eğer canli sperm bulunamazsa tese yapilcak. Ya orda da bulunamazsa. Simdi yorumlari okuyorum da. Ben hazirim ama eşim hazir degil gibi. Dua edin nolur bana. Insallah yarin bulunur da ameliyata gerek kalmaz. Offf off. Korkuyorum

Merhaba arkadaşlar bizde geçen haziranda evlenip ilk günden çocuk isteyen bir çifttik. Tabi bunda yaşından etkisi fazla eşim 39 ben 35 idim. Evliliğin 3. Ayında kendimi doktorda buldum ve bana myomlarim olduğunu ama hamilelige engel olmadığını söyledi. klomen ovitrelle hsg sperm testi derken Mayıs ayını bulduk ve ben bu işin bu doktorla olmayacagini anladım. Çok zor olsada Ünv. Hastanesinden Prof. Tan randevu almayi başardım. Daha ilk muayenede bu miyomlarla imkansız deyip ameliyat tarihimi belirledi. Hemen o hafta ameliyat oldum 7-6-2cm büyüklüğünde 3 miyom alindı. Doktorun ameliyattan sonrada dediği şey hala kulaklarımda "sen nerdeydin bugüne kadar". Ayrıca endometriozis olduğunu ve onlarida temizledigini fakat tuplerde ödem olduğu için dokunmadigini anlattı. 3 ay sonra yeni bir hsg ile gelmemi söyledi. İşte asıl dönüm noktası hsg de tüpün birinde az geçiş diğerinde ise geçiş yoktu. Sonucu görür görmez doktorun tepkisi -zaman kaybetmeden tup bebek -. Ve işte bende kendimi tup bebek sürecinin içinde buldum. İlk adım rahim temizleme islemi olarak d.kontrol hapı oldu. Artık daha çok sabır diliyorum kendime
Sabir kesinlikle canım. Hayirlisi hakkimizda

Kizlar tese den korkuyorum. Yarin sabah eğer canli sperm bulunamazsa tese yapilcak. Ya orda da bulunamazsa. Simdi yorumlari okuyorum da. Ben hazirim ama eşim hazir degil gibi. Dua edin nolur bana. Insallah yarin bulunur da ameliyata gerek kalmaz. Offf off. Korkuyorum
Korkma canim bulurlar elbet. Tabi insallah ameliyata gerek kalmadan hal olur hersey. Gecmis olsun canim. Ben daha gitmedim doktora oksuruk hapsuruk burun akintisi var. Sadece asist iciyorum o da balgam sokucuymus ise yaramicak ama napim. Daha kotulesirsek maalesef istemesem de ertelicem galiba. Hem bi yerde okudum hastayken narkoz alinmasi sakincali olurmus canim. Tabi bunu doktorlar iyi bilir ama ne biliyim o yuzden kararsiz kaldim. 8 gunum kaldi benimde gecikmezse tabiii.

Korkma canim bulurlar elbet. Tabi insallah ameliyata gerek kalmadan hal olur hersey. Gecmis olsun canim. Ben daha gitmedim doktora oksuruk hapsuruk burun akintisi var. Sadece asist iciyorum o da balgam sokucuymus ise yaramicak ama napim. Daha kotulesirsek maalesef istemesem de ertelicem galiba. Hem bi yerde okudum hastayken narkoz alinmasi sakincali olurmus canim. Tabi bunu doktorlar iyi bilir ama ne biliyim o yuzden kararsiz kaldim. 8 gunum kaldi benimde gecikmezse tabiii.
Oncelikle Allah razi olsun canım. Insallah rabbim bebis nasip eder bizlere. Canim transfer zamani narkoz gerekecek ya o zamana kadar gecerdi diye dedim. Ama esiminde hep bana soyledigi sey. Gec olsun guc olmasin. O yuzden sabret. Ben tam 1 yildir tahlildi tedavi git gel anca bukadar ilerledim. Çalışıyorum bide. Git gel her izin gunu. Ahh ahh. Ama suan yuzduk yuzduk kuyruguna geldik insallah

Oncelikle Allah razi olsun canım. Insallah rabbim bebis nasip eder bizlere. Canim transfer zamani narkoz gerekecek ya o zamana kadar gecerdi diye dedim. Ama esiminde hep bana soyledigi sey. Gec olsun guc olmasin. O yuzden sabret. Ben tam 1 yildir tahlildi tedavi git gel anca bukadar ilerledim. Çalışıyorum bide. Git gel her izin gunu. Ahh ahh. Ama suan yuzduk yuzduk kuyruguna geldik insallah
Amin canimmm rabbim nasip etsin. Bakalim 8 gunde duzeldik duzeldik duzelemezsek bir dahaki aya artik. Bizde ilk sene surekli doktora gittik geldik sonraki 1 sene bosverdik. 2 senemiz ruzgar gibi gecti. Simdi niyetlendik. normalde esim hastalanmaz kolay kolay o da hastalandiysa vardir bunda da bir hayir. Rabbim hayirlisini nasip etsin

Amin canimmm rabbim nasip etsin. Bakalim 8 gunde duzeldik duzeldik duzelemezsek bir dahaki aya artik. Bizde ilk sene surekli doktora gittik geldik sonraki 1 sene bosverdik. 2 senemiz ruzgar gibi gecti. Simdi niyetlendik. normalde esim hastalanmaz kolay kolay o da hastalandiysa vardir bunda da bir hayir. Rabbim hayirlisini nasip etsin
Aynen canim vardir bir hayir. Ne gelirse Rabbimden

Canim sen iyilesmeden gitme. Suan kulak burun boğaz a geldim. Hastayim diye anestezi vermezlermis. Yada canli canlı yapcaklarmis. Bakalım ne olcak. Sirami bekliyorum. Bogazim falan hastayim ya

Kizlar ve gelecekte bu yaziyi okuyacak olan arkadaslar
Bugun dr gittik yine. Esimde cok sukur canli sperm bulundu ve donduruldu. Bende bogazimdan hastaydim anestezi dr onay vermemisti kulak b bogaz gormesi lazim demisti. O onay verdi narkoz almama. Yarin sabah 8.30 da yumurta m toplancak. Esim yeniden sperm vercek eger canli. Bulamazlarsa bugunkini kullancaklarmis. Hayirlisi bakalim. Yarin ola hayrola kizlar

Mrb elimde fazladan kalan puregon 600 lük iğne var isteyen varsa çok uyguns verebilirim

Kızlar ya bahçeci fulyaya gidiyorum embriyom 5.gün 5donduruldu ama kalitesi söylenmesi sadece gebelik vaat eden dedi

Kızlar ya bahçeci fulyaya gidiyorum embriyom 5.gün 5donduruldu ama kalitesi söylenmesi sadece gebelik vaat eden dedi
Bana dendi ki eğer donma ihtimali varsa dondurur bir sonraki adetten sonra yapariz basari orani daha yüksek oluyo dedi. Bu kötü degil daha iyi aslinda. Yarin pazartesi aricam bebislerim ne durumda :KK66: dün toplandi bugun 1. Gün :KK66:

X