2018'in sonuna doğru tüp bebek süreci

Transgerin oldu mu canım . Inşallah tutar bebisler tutunurlar bana 3. Gün embriyosu 2 tane transfer edildi bugün 4. Günüm yatak istirahatindeym kalkmiyorum sürekli yatıyorum merdiven inip çıkmak yasak. Inşallah sonucu buraya yazacağım 29 ekimde
Canim cok cok erken yapmissin. Bu arada transfer gunu sayilmiyomus. Bende sali oldum bugün 4. Gün. 7. Veya 8. Gunu en erken bekle. Negatif olsa bile sabretmen gerektiğini dusun ve moralin bozulmasin. Bende bugun disari ciktim. Biraz yurudum. Ban öyle seyler demediler. 2. Günden kalkabilirsin dediler. Ben bugun kalktım.

Çok erken yapmışsın canım testi negatif çıkması doğal benımde bugün 7.günüm ama ben son güne kadar bekleyip kan testi yaptırma taraftarıyım
En güzeli ama dayanmak cok zor sen daha cok dayanmissin bizden canim. Sabir bakalim insallah pozitif haberler aliriz birbirimizden

Canim cok cok erken yapmissin. Bu arada transfer gunu sayilmiyomus. Bende sali oldum bugün 4. Gün. 7. Veya 8. Gunu en erken bekle. Negatif olsa bile sabretmen gerektiğini dusun ve moralin bozulmasin. Bende bugun disari ciktim. Biraz yurudum. Ban öyle seyler demediler. 2. Günden kalkabilirsin dediler. Ben bugun kalktım.
Bende çarşamba günü oldum transfer bu atada nerelerde oldunuz kızlar ben izmirdeyim irenbede oldum

Sali gunu bende oldum samsun omü üniversite hastaneai canim. 2 tane koydular ♥♥♥

Ben bisey hissetmiyorum sabah igneye gidip geldikten sonra biraz belim agriyo koltukta oturuyorsam yatıyorum genelde.

Ooo ne şanslısin valla . Bizim karşı komşu da hemşire fakültede yilda 3 kere yüzünü görüyorum kadinin :KK66: :KK66: :KK66: sağlık ocağına git gel yapıyorum

Kızlar be iğnesi vuruluyorsunuz? Bana herhangi bir iğne vermediler, ilaçlarıma ay sonuna kadar devam edeceğim okadar, bugün transferim oldu 3 ü test günüm. Hayırlısı olsun hakkımızda

İğnenin ismini yazabilir misiniz? Tüp bebek yapmanızdaki sebep sizinle mi ilgiliydi? Eşinizle mi? Hormon değerleriniz normalmiydi kist vs bi sıkıntı varmıydı ondan dolayı mı verdi acaba merak ettim

İğnenin ismini yazabilir misiniz? Tüp bebek yapmanızdaki sebep sizinle mi ilgiliydi? Eşinizle mi? Hormon değerleriniz normalmiydi kist vs bi sıkıntı varmıydı ondan dolayı mı verdi acaba merak ettim
Proluton depot ampül kullanıyorum. Benim sebebi belirlenemeyn infertilite aslında bende de bir sıkıntı eşimde de yoktu 4 buçuk yıldır evliyim 2 düşük yaptım
Hormonlarım herşeyim normal çıkıyordu fakat laparoskopi ameliyati olduğum da tüplerden biri rahime yapışmış iltihaptan dolayi onu çıkarıp aldı doktueum
Ardından tüp bebek tedavi sürecine başladık doğal yolla olabilirmiş çocuğum ama biz çok teravi gördük tüp bebek yapmakta istedik

X