2019 Haziran Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    314
kızlar ası oldunuzmu korona emzırırken olan varmı ıkı yasına gircek bizimkide kesmeden olamıcam herhlde

Kızım kreşe başladı 22 aylıkken bazen giderken ağlıyor ama evde kalmasından daha iyi diye düşünüyorum bakıcı olsa bir kadınla baş başa kalıcak akşama kadar. Evdeyim şuan salgından kaynaklı ama almak istemedim kreşten.Evde olunca bir şekilde telefon tablet çizgi film le geçiyor birkaç saati. Daha sosyal bir ortamda İngilizce 10 a kadar saymayı öğrenmiş çok komik 🥰🥰
Umarım bizim de kreş maceramız güzel başlar ve devam eder. Kreşten başka çaremiz yok. Kardeşine de bakıcı bulduk. Zaten 1 bakıcıya 2 bebek baktıramam. Asla bakamaz. Biri ihmal edilir.

Umarım bizim de kreş maceramız güzel başlar ve devam eder. Kreşten başka çaremiz yok. Kardeşine de bakıcı bulduk. Zaten 1 bakıcıya 2 bebek baktıramam. Asla bakamaz. Biri ihmal edilir.
İlk günlerde el sallayarak giriyordu babasına kreşe. Şimdi hergün az da olsa ağlıyor ve burun akıntısı hiç bitmiyor. Kreşe hangi yaşta başlarsa başlasın karşılaşılacak problemler. Büyük kızım daha geç başladı kreşe bakıcı geliyordu eve. Her gün ağlıyordu biz çıkarken

İlk günlerde el sallayarak giriyordu babasına kreşe. Şimdi hergün az da olsa ağlıyor ve burun akıntısı hiç bitmiyor. Kreşe hangi yaşta başlarsa başlasın karşılaşılacak problemler. Büyük kızım daha geç başladı kreşe bakıcı geliyordu eve. Her gün ağlıyordu biz çıkarken
Umarim bizim kız direnmez. Yoksa işim çok zor

Selam kızlar nasılsıniz 😍 oğluşuma kardes vakti geldiğini düşündük. ( tüp bebekle ) de hamile kaldığım için ikinci transferimi yaptırdım pazartesi günü haftaya sonucum belli olucak InşAllah🤲 Allah'm sagliklica nasip eder❤ aşıp olursa 2022 haziran anneleri grubunda yerimi tekrar alıcam😍 oğlumu 10 haziran doğurmuştum. İkinci nasip olursa 8 haziran da doğumu tarihlerinin yakın olması beni ayrı heyecanlandırıyo🌸

Selam kızlar nasılsıniz 😍 oğluşuma kardes vakti geldiğini düşündük. ( tüp bebekle ) de hamile kaldığım için ikinci transferimi yaptırdım pazartesi günü haftaya sonucum belli olucak InşAllah🤲 Allah'm sagliklica nasip eder❤ aşıp olursa 2022 haziran anneleri grubunda yerimi tekrar alıcam😍 oğlumu 10 haziran doğurmuştum. İkinci nasip olursa 8 haziran da doğumu tarihlerinin yakın olması beni ayrı heyecanlandırıyo🌸
Hadi bakalım hayırlısı olsun İnşaAllah sağlıkla tutunsun anneciğine ❤️ benim kızımda tüp bebek tedavisiyle oldu bende ikinciyi düşünüyorum bakalım ne zaman olur çok korkuyorum çok zor hamilelik geçiriyorum tarifi olmayan hastalık derecesinde 9 ay süren bulantı 😕İnşaAllah Rabbim sağlıklı bir gebelik nasip ederde bulantım olmaz🤲🏻

Hadi bakalım hayırlısı olsun İnşaAllah sağlıkla tutunsun anneciğine ❤️ benim kızımda tüp bebek tedavisiyle oldu bende ikinciyi düşünüyorum bakalım ne zaman olur çok korkuyorum çok zor hamilelik geçiriyorum tarifi olmayan hastalık derecesinde 9 ay süren bulantı 😕İnşaAllah Rabbim sağlıklı bir gebelik nasip ederde bulantım olmaz🤲🏻
Teşekkür ederim canım ❤ Rabbim seninde gönlüne göre nasip eylesin İnşallah sorunsuz sıkıntısız Bi gebelik geçirirsin 🤲😍

Teşekkür ederim
İns hepimiz sağlıkla Doğum yaparız
Çamaşırımda ıslaklık oluyordu
Renksiz su gibi
Doktora söyledim
Turnusollu ped verdi
Onu kullanınca ped yeşil renk oldu
Renk yeşil ya da mavi olursa sıvı imiş
Ultrasonda da belli oluyor azalma olduğu
Merhaba çamaşırınızdaki sıvı sarı renk miydi berrak mıyfı?

Fatma Sezgin e gidiyorum canım çok tatlı rahat guleryuzlu bı kadın gereksiz stres yapmıyor yaptırmıyor hastaneyi de sevdim şimdilik çok memnunum yani insallah sonuna kadar böyle devam eder
Konu oldukça eski ama Fatma hanımdan doğum aşamasında da memnun kaldınız mı daha detaylı bilgi vermeniz mümkün mü

X