2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
2 yaş sendromlu anneler nasılsınız ben çok yoruldum. Deprem bölgesindeyim buna rağmen eş durumu gelmedi artık dayanamıyorum. Seneye işe gitmeden önce kreşe bırakıcam dönüşte alıcam 2 yaşına girmeden kreşe bırakamadım. Biraz özel zaman istiyorum kitap okumak istiyorum ☹️
Oynatmaya az kaldı doktorum nerde diyorum artık delirmek üzereyim

2 yaş sendromlu anneler nasılsınız ben çok yoruldum. Deprem bölgesindeyim buna rağmen eş durumu gelmedi artık dayanamıyorum. Seneye işe gitmeden önce kreşe bırakıcam dönüşte alıcam 2 yaşına girmeden kreşe bırakamadım. Biraz özel zaman istiyorum kitap okumak istiyorum ☹️
Bizim 2 yaş sendromu 1 ay sürdü sonra baya azaldi diyebilirim. Umudunuzu kaybetmeyin geçiyor 🤗

Merhaba sevgili anneler, tuvalet eğitimine ne zaman başlamayı düşünüyorsunuz ?

Merhaba sevgili anneler, tuvalet eğitimine ne zaman başlamayı düşünüyorsunuz ?
merhaba bizim kucuk tuvaleti yaklasik 6 aydir öğrendi. "nasil ogrendi dersen hic caba sarfetmedim kendisi cok hazırdı". buyugude söylüyor ama biraz tedirgin oluyor; beze yapmak istedigini söylüyor.

merhaba bizim kucuk tuvaleti yaklasik 6 aydir öğrendi. "nasil ogrendi dersen hic caba sarfetmedim kendisi cok hazırdı". buyugude söylüyor ama biraz tedirgin oluyor; beze yapmak istedigini söylüyor.
Ooo maşallah canım ne güzel kendiliğinden alışmış. Benimkinde hiç çaba yok . Eylülde görevime başlayacağım inşallah. Ondan önce tuvalet eğitimini vermek istiyorum.Ama oğlum tuvalete bile girmek istemiyor, korkuyor , şimdi memleketteyiz, bayramdan sonra inşallah başlayacağım

Merhaba arkadaşlar nasılsınız hala emziren var mı bizimki fokur fokur devam nasıl biraktirdiniz fikirlerinize talibim😊

Ooo maşallah canım ne güzel kendiliğinden alışmış. Benimkinde hiç çaba yok . Eylülde görevime başlayacağım inşallah. Ondan önce tuvalet eğitimini vermek istiyorum.Ama oğlum tuvalete bile girmek istemiyor, korkuyor , şimdi memleketteyiz, bayramdan sonra inşallah başlayacağım
bebiste var ya o yuzden inatlasma olasiligi var

Merhaba arkadaşlar nasılsınız hala emziren var mı bizimki fokur fokur devam nasıl biraktirdiniz fikirlerinize talibim😊
Bende aynı durumdayim çok zorladi beni ama çok şükür 24 ayı doldurduk. Çok düşkün zorlayacak diye çok korkuyorum benimde fikirlere ihtiyacm var

Bende aynı durumdayim çok zorladi beni ama çok şükür 24 ayı doldurduk. Çok düşkün zorlayacak diye çok korkuyorum benimde fikirlere ihtiyacm var
Tiksindirerek biraktirmak ta istemiyorum çoğu kişi öyle yapıyor tuz y da salça tarzı şeyler süren vat keşke kendiliğinden bıraksalar artik

Kızlar ben 19 aylıkken bıraktırdım daha fazla dayanamadım.çünkü uyku düzenimiz tamamen gitmişti.her bi yarım saatte meme istiyordu ve emerek uyumak istiyordu.çok yorulmuştum artık ama şükür bıraktık.ben ilk önce memelerin hastalandığını anlattım ve gözünün önünde krem sürer gibi meme uçlarına vicks sürdüm.ne zaman yanaşsa off çok acıyo dedim ona rağmen yanaşıp emmek isteyince ağzına alıp tadı gelince hemen bıraktı.tabi sonrasında bana ıslak mendil getirip silmemi istedi 😅 siliyormuş gibi yaptım.baktı geçmiyo öyle elimden tutup banyoya yıkamam için götürdü 😅 yıkıyormuş gibi yaptım baktı hala ilacın etkisi geçmemiş olduğunu gördü ve ben çok acıyor dedikçe uzaklaştı.ilk zamanlar gece uyumakta zorlandı ve ayrıca bende kendimi rahatlatmak için sadece geceleri tek meme tek emzirme yaptım.1 gece bi memeyi diğer gece diğer memeyi verdimki göğüste ağrım olmasın diye.gün boyunca hiç emzirmedim.zaten bikaç güne sütüm azaldı.kendime rahatlama gelince tamamen bıraktırdım vermedim.ama bi süre hep vicks sürdüm ister diye 😊

Merhaba biraktirdiniz mi acaba
Ben bıraktırdım canım.yukarıda anlattığım gibi yaptım.istersen sende öyle deneyebilirsin.şuan tuvalet eğitimi için uğraşıyorum.aslında söylüyor ama tuvalette yapmak istemiyor 🤷🏻‍♀️ bunuda atlatırsak bişeyimiz kalmayacak inşallah

Ben bıraktırdım canım.yukarıda anlattığım gibi yaptım.istersen sende öyle deneyebilirsin.şuan tuvalet eğitimi için uğraşıyorum.aslında söylüyor ama tuvalette yapmak istemiyor 🤷🏻‍♀️ bunuda atlatırsak bişeyimiz kalmayacak inşallah
Merhaba , benim kızım da söylüyor ama lazımlık aldım ona yapmıyor. Bu gün basladım ben de ama cok hazır değilmişim sanırım sürekli altına yapıyor daha lazımlığa hiç yapmadı. Sizde gelişme var mı acaba ?

Selam kızlar bende burdaydım bayadır girmiyorum oğlum büyüdü tuvalet eğitimi sürecindeyiz🙂 bu ay regl gecikti 2.mi dedim baya test fln yaptım ama yoktu😞varmı grupta 2. Yapan yada düşünen 😅

Merhaba , benim kızım da söylüyor ama lazımlık aldım ona yapmıyor. Bu gün basladım ben de ama cok hazır değilmişim sanırım sürekli altına yapıyor daha lazımlığa hiç yapmadı. Sizde gelişme var mı acaba ?
Yok maalesef,bende bıraktım şimdilik.sanırım daha hazır değil.o yüzden çok üstelemek istemedim.ablasıda 30 31 aylıkken öğrenmişti.bende bikaç ay daha erteledim bakalım.

X