2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Selam kızlar. 😔 Deprem olunca aklima ilk siz geldiniz. çok üzgünüm. Allahım bütün depremzedelere yardım etsin. Kurtarılmayı bekleyenler sağ salim çıkarılsın inşallah 😔😔
Nosking Nosking iyi misiniz kizlar? 😔

Hatayda , gaziantepte , kahramanmarasta ve etkilenen diger yerlerde olan tüm arkadaşlarımız umarım hepiniz , ailenizle birlikte ve iyisinizdir Allah yardımcınız olsun 🤲🏻

Selam kızlar. 😔 Deprem olunca aklima ilk siz geldiniz. çok üzgünüm. Allahım bütün depremzedelere yardım etsin. Kurtarılmayı bekleyenler sağ salim çıkarılsın inşallah 😔😔

Nosking Nosking iyi misiniz kizlar? 😔
Amin insallah 😔 Bal0ncuk Bal0ncuk iyiymis bir yere siginmislar. Nosking üyelik iptali yapmis malesef 😔

she ra ile gece mesajllasmistik bugun hastaneye yatisi olacakti yarin dogumu olacakti haber alan var mi nasillarmis

Glnkymn Glnkymn She-Raa She-Raa siz de hataydaydiniz diye hatirliyorum. Insallah hepiniz iyisinizdir ya 😔 lütfen yazin…
she ra ile gece mesajllasmistik bugun hastaneye yatisi olacakti yarin dogumu olacakti haber alan var mi nasillarmis
Kızlar, can kaybımız yok çok şükür. Hatay’daki hastaneler yıkılıp, kalanlar da hizmet veremediği için Ankara’ya annemlere gidiyoruz . Doğum Ankara’da olacak Allah izin verirse inşallah

Kızlar, can kaybımız yok çok şükür. Hatay’daki hastaneler yıkılıp, kalanlar da hizmet veremediği için Ankara’ya annemlere gidiyoruz . Doğum Ankara’da olacak Allah izin verirse inşallah
ay Elhamdulillah sana nasil ulasirim diye ugrasiyorum aksamdan beri cok sukur

Cok sükür canim cok sevindim iyi olmana. Rabbim bir daha yasatmasin insallah bebegini de sagsalim alirsin kucagina…

Çok geçmiş olsun canım. Umarım sağlıkla alırsın bebeğini de kucağına.🤲

Deprem bölgesinde olan bütün arkadaşlara çok büyük geçmiş olsun. Umarım en kısa sürede iyi olduklarını da yazarlar bize🙏 dualarımiz sizinle🤲

X