2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Herkese çok geçmiş olsun Rabbim bir daha yasatmasin o bölgede oturan arkadaslarim insallah iyisinizdir 🤲

Bal0ncuk Bal0ncuk çok geçmiş olsun iyi olmanıza sevindim. İnşallah bölgedeki diğer herkes de iyidirler. Allah yaşanan acıları sarmada yardımcınız olsun 🙏

Herkese iyi geceler arkadaşlar deprem bölgesinde yaşayan tüm arkadaşlarımız ve aileleri inşallah iyidirler hepimize geçmiş olsun hepimizin başı sağolsun çok zor bir durum Rabbim oralardaki herkesin yardımcısı olsun çok fazla giremiyorum bu aralar ama dualarım sizlerle hepiniz Allah a emanet olun

Kızlar uzun zamandır girememistim deprem bölgesindeki arkadaşlar çok çok üzgünüm büyük geçmiş olsun 😔

Merhaba güzel temmuz anneleri
Merak eden herkesten Allah razı olsun
Bedenen iyiyiz.. Ruhende birgün hayata kaldığımız yerden devam edecez inşallah
Hepinizi öpüyorum
Allaha emanet olun
Sizden iyi haber almak çok güzel. Hepimiz ruhen çok yara aldık eğer birşeye ihtiyacınız olursa her zaman yanınızda olmak isterim ❤️

Merhaba güzel temmuz anneleri
Merak eden herkesten Allah razı olsun
Bedenen iyiyiz.. Ruhende birgün hayata kaldığımız yerden devam edecez inşallah
Hepinizi öpüyorum
Allaha emanet olun
Merhaba canim.
Sensiz buralar cok sessizlesti canim 😔
Umarim eski neşene yeniden kavuşur, bu günleri atlatırsın. Bir an önce toparlanip aramiza dön, seni seviyoruz canim benim ❤️

2 yaş sendromlu anneler nasılsınız ben çok yoruldum. Deprem bölgesindeyim buna rağmen eş durumu gelmedi artık dayanamıyorum. Seneye işe gitmeden önce kreşe bırakıcam dönüşte alıcam 2 yaşına girmeden kreşe bırakamadım. Biraz özel zaman istiyorum kitap okumak istiyorum ☹️

2 yaş sendromlu anneler nasılsınız ben çok yoruldum. Deprem bölgesindeyim buna rağmen eş durumu gelmedi artık dayanamıyorum. Seneye işe gitmeden önce kreşe bırakıcam dönüşte alıcam 2 yaşına girmeden kreşe bırakamadım. Biraz özel zaman istiyorum kitap okumak istiyorum ☹️
Ben de çok yoruldum. Birşeyi yapsak ağlıyor yapmasak ağlıyor genel itibariyle mızmızız. Biz de eylülde kreşe başlıcaz ama yine de birşeylerin değişeceğine dair umudum az :KK43: Hepimize sabır.

Ben de çok yoruldum. Birşeyi yapsak ağlıyor yapmasak ağlıyor genel itibariyle mızmızız. Biz de eylülde kreşe başlıcaz ama yine de birşeylerin değişeceğine dair umudum az :KK43: Hepimize sabır.
Evet boğuşmaktan yoruldum zaten her etkinliğe güle oynaya başlayıp çığlık çığlığa bitiriyoruz

X