2020 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğimin cinsiyeti ....

• Ankete Katılan
    248
Bizimkide almıyor emzik o yüzden zor uyuyor 1 saat salla babam salla memede uyutayım diyorum sonra gaz alayım derken uyanıyor bgn kiraz emzik aldım ama onuda tutmadı 😭tutuyor geri bırakıyor öle uzun uzun emmiyor malesef

5 dk sonra durum bildirimi bekliyorum 🥰
Tabi ki uyumadı. Sallıyorum şu an hala uyumadı ben uyudum o uyumadı

Ya benm psikolojimi bozdu gercekten cok agır konusuyor kendimi sorguluyorum benden anne olmazmıs en basından beri zoruma gidiyormus benm yaptıgımı bakıcı getirsen oda yaparmıs ekstra bsy yapmıyor muşum bu tarz konusma lar adam beni unuttu resmen.. En son afedersin iz napım Baska totomu mu yırtayım dicem ama oda yırtıldı ZTen daha napım dedim 😂😂cok sinir oluyorum bu konusma lar yeni dogum yapmıs biri için cok agır daha herseye karısmasını filan geciyorum yani
Ondanda baba olmaz ozaman sen tek basına yapmadınki coxugu senin nasıl sorumlulugun varsa cocuguna karsı onunda var cok kolay zannedigor heralde cocuk bakmayı bigün bırakıp gidiceksin bakalım bakabilcekmi yanlıs anlama ama merhamet vicdan olucak ya eşlerde senin o hallerini görünce anlatınca üzülcek nebileyim sende haklısın yaptıkların yasadıkların kolay degil evlilik fedakarlık istiyormuş yeri geldiğinde eşim kalkıyor sabaha kadar ben uyuyorm bazen ben kaldırmıyorm onu dinlendiriyorum

Son düzenleme:
bizim ıkıncan da yine fenalarda. hala uyucak doymadı diye mama verdik 90cc bitirdi hala meme arıo. hadi memeyi de verdim uyur diye sancı gelince ağlıyor. elektrik sobasının karşısında biraz masaj yaptım sıcak havlu koydum karnına yine uyku yok. şimdi aldım ayağıma ufak ritimlerle sallıom ama sancısı var hala

Valla sana hayranım masallah deyim de senn yerinde olsam 3 tane bebe yaparım boy boy takılırlar 😂ay bende anlasma yapcam artık cok yoruluyorum Bi gün ben Bi gün eşim baksın ben böle söylenince kötü anne oluyorum benm koca sıkıntılı cocuk olunca Baska biri cıktı içinden yakında boşamazsam iyi en son dün gece kovdum evden gitmedi 😂
Bende dün gece benim etkisiz elemanı evden kovasım geldi anasının yanına çok gözüme batıyi😂

Senin keyif anlayışın diğer ikiliye ceviz fındık kırmak mı 🤣sana 5 çocuğun olsa da koymaz canım ben kahvemi aldım müziğimi açtım kitabımı da aldım koltuğa yayıldım baktım uykum geliyor foruma bakayım dedim yatağa gitmeden bendeki keyif anlayışı da bu o yüzden bana bir çocuk bile fazla 😬
Neee 5 çocukmu :ruh: duyunca ruhumu teslim ettim🙈 bakma sen bana ben tam rahatına düşkün biriyim başa gelen çekilir diyerek 2,3 sene sıkacam dişimi yoksa bana 3 bile fazla😂😂

Sizinde uyuma saatleri varmı bizimki 1.30-2de uyuyo saatini biliyo nasıl ayarlıyorlar zamanlamayı cok tuaf hiç 10-11-12de uyudugunu görmedim

Ondanda baba olmaz ozaman sen tek basına yapmadınki coxugu senin nasıl sorumlulugun varsa cocuguna karsı onunda var cok kolay zannedigor heralde cocuk bakmayı bigün bırakıp gidiceksin bakalım bakabilcekmi yanlıs anlama ama merhamet vicdan olucak ya eşlerde senin o hallerini görünce anlatınca üzülcek nebileyim sende haklısın yaptıkların yasadıkların kolay degil evlilik fedakarlık istiyormuş yeri geldiğinde eşim kalkıyor sabaha kadar ben uyuyorm bazen ben kaldırmıyorm onu dinlendiriyorum
Ya benm eşimde cok düşünceli vicdanlı biri yardım da eder etmeyede çalısıyor aslında ama cocuk konusunda p. Kunu cıkardı He bakmaya cslısıyor ama beceremiyorda daha altını bile değişemedi kucagına alır susturamaz Bi gaz alıyo işte kayda değer bende tanıyamıyorum bu kdrını beklemiyordum asırı stresliyim onun yüzünden bide cocuk kucagımda kavga ediyoruz o sekilde cunkü cenesi hiç kapanmıyor benide çirkefleştirdi böle giderse sonumuz hayır olsun 😂ben katlanamam yani fazlasına

Oh ne güzel komikler cidden bugün eşim ben yemek yerken bebeği oyalıyordu durmadı bi baktım almış ayağında sallıyor 10 dakika olmadı off bacaklarım ağrıdı diyor 😂 bize annelik gücü mü geliyor ne 😂
Benimki daha bebekleri tutamıyor dün bana verirken nerdeyse düşürecekti sakar şakirr..
Halbuki büyük oğlana bakıyordu arada tabi çok kısa 😂
bir gece gaz nöbetindeyken yalvar yakar 1 saat oyalamasına ikna ettim 10 dakika oldu yada olmadı rengareenk kalk kolum koptu bayılacam diyerek geri bana
postaladı😂

Bende dün gece benim etkisiz elemanı evden kovasım geldi anasının yanına çok gözüme batıyi😂
Valla ben kovdum da gitmiyorlar ki nereye gidecek anasın olsa anasınada gitmez önünde tartısmak bile istemiyo anası üzülürmüş böle seylere bak bak biz üzülmğyomuyuz 😂dedim ayrılalım ben seni cekemiyorum yeter sabah yine hiç bsy olmamıs gibi devam 😂😂😂😂kolay kolay da bunu söyleyen biri değilim aslında ama sinirle söylediğimi sanıyor 😂ama yaparım ben gözüm karadır 😂

Ya benm psikolojimi bozdu gercekten cok agır konusuyor kendimi sorguluyorum benden anne olmazmıs en basından beri zoruma gidiyormus benm yaptıgımı bakıcı getirsen oda yaparmıs ekstra bsy yapmıyor muşum bu tarz konusma lar adam beni unuttu resmen.. En son afedersin iz napım Baska totomu mu yırtayım dicem ama oda yırtıldı ZTen daha napım dedim 😂😂cok sinir oluyorum bu konusma lar yeni dogum yapmıs biri için cok agır daha herseye karısmasını filan geciyorum yani

Ben ilk hafta yasadim canim sutumun azalmasinda esimin payi cok buyuk saatlerce aglatti beni ondan cocuk yaptigima pisman olmustum resmen logusalik psikolojisimi bilmiyorum ama cok bunaltmisti beni bisey olsa bana kiziyordu iyy nefret etmistim bosaniriz dedim icimden boyle giderse simdi cok sukur gecti bende alistim bebegime

Pöhhh kendisi baksın o zaman bebwk acıkınca ver kucağına al doyur de bakim napıcak😡

X