2020 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğimin cinsiyeti ....

• Ankete Katılan
    248
kızlar benim doktor 12gündür covitten hastanede yatıyormuş. baya da ağır geçirmiş. şansımıza biz sağsalim doğum yaptık ama sonra kontrole falan gitmiştim o günlerde yakalanmış. şimdi daha iyi dedi sekreteri.
Hangi hastane🙄

Merhaba kızlar oğlum haftaya 2 aylık olacak.Hala gece 3-4 gibi derin uykuya geçiyor.Akşam 11 gibi bir başliyor sürekli gaz var.ıkıniyor yarim saat sonra gaz çıkarıyor yarım saat sakin sonra tekrar gaz sancısı böyle böyle 4-5 saat sürüyor.Özellikle geceleri kolumda ,belimde hal kalmıyor uykusuzluğu saymıyorum.Rezene ve kimyon kaynatıp veriyorum.Kendimde içiyorum.Gaz yapacak birşey korkumdan yiyemiyorum ama gaz bitmiyor.Hele bir gaz çıkarıyor büyük adam gibi.Var mı çözüm bulan?
Yok cnm çözümü bizde aynıyız ben bulamadım denemedğim sey kalmadı suan metsile başladık biraz iyi geldi gibi,gazı hiçbişey gecirmiyo sadece belli süre rahatlatıyo çekicez bunu

Ağlamıyorsa birşey olmaz canım, eğer ağlıyorsa poposunu uyar işaret ve orta parmağını birleştir göbek deliğinin 10 santim yukarısından başla dairesel masaj yap bizde işe yarıyordu sende bir dene.. Poposunu uyarınca kulak çubuğu ile hafif aç..
Ağlıyor uyuyamıyor dudaklarını büze büze ağlıyo yeter der gibi 🥺 kulak çubuğu denedim masaj denedim yok yapamadı hala gözünden uyku akıyor

Ağlıyor uyuyamıyor dudaklarını büze büze ağlıyo yeter der gibi 🥺 kulak çubuğu denedim masaj denedim yok yapamadı hala gözünden uyku akıyor
Kıyamam yaa 😞 her nekadar normal denilse bile insan onları öyle görmeye dayanamıyor 😔

Bu arada kızlar yanlış mı yapıyorum bilmiyorum gece alarm da kursam kalkamıyorum 6 saat boyunca göğüslerim o şekilde bekliyor uyanınca hemen sağıyorum. Normalde 3 saate bi kalkıp sağmak istiyorum ama yorgunluktan bayılmış gibi uyuyunca uyanamıyorum. 3 saatte bi sağarak aldığım süt miktarıyla 5-6 saatte alacağım sür miktarı arasında fark olur mu acaba ? Bu göğüsler kaç saatte max seviyesinde doluyor acaba 😂 Zaten günde bi defa buzluğa süt atabiliyorum 3 saatte bi kalkabilsem daha fazla süt miktarı olur muydu ki ? Tahminlerinizi alayım hatunlar 💐
Gece bebeği emziriyormusun 6 saat nasıl uyuyorsun ki😊

Kızlar sizin bebislerde böyle ishal gibi sıvı kakami yapiyor bir sesli yapıyor dksinda kiyafetine geciyor sulu oldugu icin normal mi bilemedim biz 33 günlük olduk ne zaman düzelecek
Aynen öle bizimkide hem sesli hem sulu hemde biraz kucagımda beklesem sırtına kdr cıkıyor

Bugun kontrole götürdüm bizim gazmanı 16 günde 600 gram almıs 4500 gram olmus bu sefer iyi almıs şükür doktor mamaya gerek yok kiloyu alması gerektiği kdr almıs dedi ama ben günlük 100 ml süt takviyesi yapıyordum oda bitti onu sölemeyi Unutmusum ama sma optipto mama aldım günlük 100 ml vermryi düşünüyorum bgn ilk defa 30 ml verdim aksam denedik içmek istemedi pek Bi kaç denemeden sonra zorla aldı 😊smdi mama veren arkadaslara bsy sorcam mesela 30 ml verdik o an içmedi 1 saat sonra tekrar veriliyormu bide ısıtmak için yine benmari usulumu yapıyorsunuz kombi üstünde tutan bi arkadas varmıs onu okudum ama bilemedim bu arada kalça ultrasyonu için randevu aldım hastane 2 ay 10 günlükken yapıyoruz dedi cihazları öyleymiş

Bugun kontrole götürdüm bizim gazmanı 16 günde 600 gram almıs 4500 gram olmus bu sefer iyi almıs şükür doktor mamaya gerek yok kiloyu alması gerektiği kdr almıs dedi ama ben günlük 100 ml süt takviyesi yapıyordum oda bitti onu sölemeyi Unutmusum ama sma optipto mama aldım günlük 100 ml vermryi düşünüyorum bgn ilk defa 30 ml verdim aksam denedik içmek istemedi pek Bi kaç denemeden sonra zorla aldı 😊smdi mama veren arkadaslara bsy sorcam mesela 30 ml verdik o an içmedi 1 saat sonra tekrar veriliyormu bide ısıtmak için yine benmari usulumu yapıyorsunuz kombi üstünde tutan bi arkadas varmıs onu okudum ama bilemedim bu arada kalça ultrasyonu için randevu aldım hastane 2 ay 10 günlükken yapıyoruz dedi cihazları öyleymiş
Maşallah cok güzel kilo almış☺️Canım ben kalan mamayı içmezse eger en fazla 1saat sonra döküyorum bekletmiyorum bakteri üretiyor ve ekşiyor mama tadı değişiyor kalça ultrasonu nekdr geç dr 30-45 günlükken yapıyoruz dedi

1 saatten fazla durdumu döküyorum ben canım.. Vermeden önce dediğin gibi benmari usulü ısıt..

Gece bebeği emziriyormusun 6 saat nasıl uyuyorsun ki😊
Hayır emzirmiyorum oğlum uyanınca eşim bi önceki geceden sağdığım sütü ısıtıp doyuruyor canım
Maşallah cok güzel kilo almış☺️Canım ben kalan mamayı içmezse eger en fazla 1saat sonra döküyorum bekletmiyorum bakteri üretiyor ve ekşiyor mama tadı değişiyor kalça ultrasonu nekdr geç dr 30-45 günlükken yapıyoruz dedi
Aynen bizim doktor 30 günlükken yaptırdı

X