2020 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğimin cinsiyeti ....

• Ankete Katılan
    248
Bol kakalı bir günden günaydın neden bilmiyorum dünden beri kakalar dışarı çıkıyor herşey batıyor 😓 küçük ya da büyük desem bez iki ayrı bez vardı ikisinde aynı anda aynı sorun olmaz sanırım tek ortak nokta bezleri eşimin takması 🧐
Ya benm de ikidir kakası taşıyor eşimle ikimiz zor alıyoruz her yeri batmış bir halde bezi de büyüttüm bezden mi diyorum sleepy imi değiştirsem bilemedim beline kadar heryer b.k içinde 😂😂

Kızlar biz dün gece eşimle çok şiddetli kavga ettik oğlumu emziriyordum o şekilde bile hiç bizi sütün durumunu düşünmüyor bebek o bağırdıkça memede sıçradı durdu. eşime bebeğin yanında yüksek sesle bağırma dedikçe adam kafayı yemiş gibi bağırıp durdu nerdeyse eve polis gelecekti. Çocuğumun sağlıklı bi ortamda büyümesini istiyorum ama eşimle ikimizde çok baskın karekteriz iki tarafta dediğim dedik olunca her an kavga edebiliyoruz. Kızlar akıl verin ne yapayım bu şekilde yaşamak istemiyorum ama oğlumdan ayrılmakta istemiyorum eşim olacak öküz bebeği bırak git diyor düşünebiliyor musunuz ? Acaba aileme haber versem mi gelip bizi alıp götürseler. 10 aralıkta işe başlamam gerek oda var Allah ım ya herşey üstüme üstüme geliyor
Bi söz var ya "mutluyken söz verme, üzgünken cevap verme, sinirliyken de karar verme" diye. Bebekli hayata alışma süreci cidden zor bi süreçmiş. Uykusuzluk yorgunluk insanı tahammülsüz yapıyor. Bu bi ayda biz de çok kavga ettik. Hele o sünnet öncesi. Ben çocuğun bu sıkıntısı var diyorum eşim bana emzirdin mi altını değiştirdin mi diyor çıldırıyordum bunları duyunca. O görmüyordu tabi bunları yaptığımı işte olduğu için. Gelince ağladığını görüyordu sadece ve soruyordu çocuğun bi ihtiyacı var mı acaba diye. Tamamen iyi niyetle soruyordu ama ben bana iyi annelik yapmıyorum diyomuş gibi anlıyodum. 10 defa kavga etmişizdir belki böyle şeylerden hâlâ da ediyoruz bazen. İki taraf da farklı duygular yaşıyor, uykusuz kalıyor gergin oluyor. Biraz alttan almak lazım. Bebeği bırak demeden ve baba evine gitmeden önce anlaşıp konuşmak lazım, durumu düzeltmeye çalışmak lazım. İnşAllah düzeltirsiniz canım aranızı

Bi söz var ya "mutluyken söz verme, üzgünken cevap verme, sinirliyken de karar verme" diye. Bebekli hayata alışma süreci cidden zor bi süreçmiş. Uykusuzluk yorgunluk insanı tahammülsüz yapıyor. Bu bi ayda biz de çok kavga ettik. Hele o sünnet öncesi. Ben çocuğun bu sıkıntısı var diyorum eşim bana emzirdin mi altını değiştirdin mi diyor çıldırıyordum bunları duyunca. O görmüyordu tabi bunları yaptığımı işte olduğu için. Gelince ağladığını görüyordu sadece ve soruyordu çocuğun bi ihtiyacı var mı acaba diye. Tamamen iyi niyetle soruyordu ama ben bana iyi annelik yapmıyorum diyomuş gibi anlıyodum. 10 defa kavga etmişizdir belki böyle şeylerden hâlâ da ediyoruz bazen. İki taraf da farklı duygular yaşıyor, uykusuz kalıyor gergin oluyor. Biraz alttan almak lazım. Bebeği bırak demeden ve baba evine gitmeden önce anlaşıp konuşmak lazım, durumu düzeltmeye çalışmak lazım. İnşAllah düzeltirsiniz canım aranızı
Ben izin versem o düzelmek istiyor ama düzelip düzelip kaç kez kavga ettik hatta aynı gün içerisinde bile birden fazla kez kavga edip birden fazla barışınca artık düzelmenin de tadı kalmamaya başladı.

Kızlar biz dün gece eşimle çok şiddetli kavga ettik oğlumu emziriyordum o şekilde bile hiç bizi sütün durumunu düşünmüyor bebek o bağırdıkça memede sıçradı durdu. eşime bebeğin yanında yüksek sesle bağırma dedikçe adam kafayı yemiş gibi bağırıp durdu nerdeyse eve polis gelecekti. Çocuğumun sağlıklı bi ortamda büyümesini istiyorum ama eşimle ikimizde çok baskın karekteriz iki tarafta dediğim dedik olunca her an kavga edebiliyoruz. Kızlar akıl verin ne yapayım bu şekilde yaşamak istemiyorum ama oğlumdan ayrılmakta istemiyorum eşim olacak öküz bebeği bırak git diyor düşünebiliyor musunuz ? Acaba aileme haber versem mi gelip bizi alıp götürseler. 10 aralıkta işe başlamam gerek oda var Allah ım ya herşey üstüme üstüme geliyor
Ah canim benim erkekler pek anlamiyor bence bazı şeyleri sen onu dusunme ve üzülme hersey yoluna girer hemen ayrılmayı dusunme biraz umursamamayı öğrenmeliyiz bence

Ben izin versem o düzelmek istiyor ama düzelip düzelip kaç kez kavga ettik hatta aynı gün içerisinde bile birden fazla kez kavga edip birden fazla barışınca artık düzelmenin de tadı kalmamaya başladı.
Ah canım ya bu süreçte iyice birbirimize sarıyoruz sanırım biz de kırılgan oluyoruz ben çok sabırlıyımdır ama gözüm döndü mü hiçbirşeyi görmem ben bile evrildim şükür bebekler sağlıklı allah büyük dertler vermesin diyorum hep 😓 dizginliyorum kendimi ☺️
Su süreçte aylardır eve tıkılı kaldık hamileliğimde çok tartıştık birbirimize sardık evde oldukça şimdi yine aynı bazen dayanamıyor insan
Bence profesyonel yardım alabilirsiniz aileye gelinceye kadar ooo neler neler denersiniz halledersiniz hele aile en son düşüncen olsun sonra siz iyi olursunuz ailenizin aklı sizde kalır sen ya da eşin kötü olursun
Bir de kendi hayatını anlatırken farketmiyorsundur hep onunla ilgili iyi şeyler anlatıyorsundur o yüzden eşini herkes iyi olarak kodlamıştır kimse dört dörtlük değil Ki

Benim vardı eşim taktı hesabıma baktım boşanmaya gidiyoruz sildim ki zateb ben paylaşım yapmıyordum öylece duruyordu neyine taktıysa😂
Birşey lazım olunca kardeşimin hesabından bakıyorum..
Aman bu kocalar da ben de bugün dedim forumda grup kuralım diyorlar sakın telini verme diyor 🤔

Kadın kulübünü de sevmiyor buraya girdiğimi söylemiyorum tanımadığın kişilerle nasıl konuşuyorsun diyip duruyor pimpirikli biraz internetten alışveriş bile yapmaz baktım olmuyo kart çıkardım kendime benimde eşim böyle bir manyak 😂
Hepsinin türlü türlü huyu var 🤣

Ben de bebekleri merak ediyorum ama buraya koymak istemiyorum silinmiyor fotolar ya nete de öyle tam fotosunu koymadım hiç 😃 nasıl göreceğiz biz bebişleri bir iki kişiyle mesajla fotoğraf paylaşımı yaptım ama başka birşey yapılıyor mu bilmiyorum forum hesabını hamile kalınca açtım bu konu dışında bakmıyorum hiç 😂

Ben de bebekleri merak ediyorum ama buraya koymak istemiyorum silinmiyor fotolar ya nete de öyle tam fotosunu koymadım hiç 😃 nasıl göreceğiz biz bebişleri bir iki kişiyle mesajla fotoğraf paylaşımı yaptım ama başka birşey yapılıyor mu bilmiyorum forum hesabını hamile kalınca açtım bu konu dışında bakmıyorum hiç 😂
Ben albümden atim sana ordan siliniyor😘

Brn sleepy 3 numara ile devam ediyorum baktım taşma olmuyo pişik te yapmadı devam edim bari dedim..
Sleepy hiç almadım ben kalın diyorlardı yorumları görünce denemedim minies aldım gündüz onu takıyorum gece o kalmış taştı Prima takıldı taştı eşim bağlayınca oluyor bunu farkettim 😂
Bir de bezi taktıktan sonra masaj falan yapmış gaz çıkarmak için ayaklarla sanırım ayakları kaldırınca beli genişlemiş ondan çıkmış

X