2020 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğimin cinsiyeti ....

• Ankete Katılan
    248
Kızlar selam özledim sizi girip okuyorum bazen ama yazamıyorum bi türlü. Ben hala sağlığıma kavuşamadım😔doğum sonrası geçirdiğim sara krizinden sonra hala bacağımın üstüne basamıyorum. Çok kısa günlük şeyleri yapıp hemen bacağımı uzatmaya bakıyorum. Günlük şey dediğimde wc ye gitme, mutfağa yemeğe gitme falan. Annemler burda onlar bakıyolar bize hala. Çok üzülüyorum toparlanamadığım için ama kolay sakin uykucu bi bebişim var Allah ordan kolaylaştırdı işimizi yoksa annem hepimize yetişemezdi.Bebeğin kırkı çıktığı için apartmana bişey yapıp dağıtmayı düşündük siz yaptınız mı bişeyler takip edemedim. En pratik aşure geldi hazır kapaklı kaplarda ama daha iyi bir fikriniz varsa paylaşın benimle please😍
Canım çok geçmiş olsun ara da yaz merak ettirme..sagligin herseyden onemli yeterki atlat bu süreci uykusuz kalmak icin yine zamanin olur özenme boşa :))
Ay ben geçen siz yazınca bakayım dedim hatta bir iki kişinin geçmişin baktım gireyim bir iki konuya diye allahım ne garip yer orası bence çoğu gerçek değildir 🧐
Ben her gece ordayım sabaha kadar atraksiyon macera ne ararsan var..dallas mübarek 😂😂😂

Evet evet emin oldum artık kesinlikle atak dediğiniz şey bu nasıl bir huysuzluk sürekli ağlama hali emip emip doymama hali bir an önce bitsin ayy

Uygulamasını kimse beğenmiyor rek tarayıcıdan gir daha kolay olur nereye gidiyorsunuz ayıp ediyorsunuz ben iki bebe ile burdayım 🤣🙈
yassimin yassimin nerdesin bana laf atmanı özledim😂
Laf atmaya hal mi kaldı bende anacım gazlıköydeyiz biz sabahlara kadar kıvranan böcüümle uğraşıyorum. 40tan sonra düzelir dediler 40tan sonra olan düzeni de değişti. Sen napıyon iki çokoprensle?
Bi geliyom on sayfa konuşmuşunuz. En sona gidiyorum mecbur son sayfayı okuyorum. Artık kim denk gelirse ucundan kıyısından okuyorum anca.

Laf atmaya hal mi kaldı bende anacım gazlıköydeyiz biz sabahlara kadar kıvranan böcüümle uğraşıyorum. 40tan sonra düzelir dediler 40tan sonra olan düzeni de değişti. Sen napıyon iki çokoprensle?
Bi geliyom on sayfa konuşmuşunuz. En sona gidiyorum mecbur son sayfayı okuyorum. Artık kim denk gelirse ucundan kıyısından okuyorum anca.
Oy kıyamam ben bilirim o gaz derdini 🤦‍♀️
Napsın çokoprensler işi gücü bırakıp onlarla ilgileniyorum akşama kadar 😍

Reengarenk Reengarenk canım bi tane karışık çay yazmıştın. Onu kaynatıp mı içiyosun yoksa sadece demleyerek mi ?
Bi de ben de merak ediyorum senin ikizleri beni de ekler misin

X