2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Sendeki de cesaret bacım, tatlı yapmaya girişiyorsun. Ne gerek var! Kıbrıs Tatlısını BİM’den aldım yedim 😂

Dr ourtker artik prof olsun basimizdan hic eksik olmasin modundayim.. revani yapmistim tam kutuyu atarken icindeki tariften ayni karisimla icine katilanlari degistirip sekerpare yapildigini gordum tabiki deniycem. 😂🤣

Kizlar yeni bi sorunum var. Dikis yerimin tam ustunde sagda normalde apandistin oldugu yerde icerde sislik olmaya basladi. Esim henuz orali olmuyor ama baya rahatsiz ediyor. Bakalim neler olacak. Insallah bisey cikmaz
Senin esinin bu rahatligida basa bela 😣😣
Annemde olmustu ameliyat fitik olmustu.dikkat et canim sen dinleme kicani dr ye git

Senin esinin bu rahatligida basa bela 😣😣
Annemde olmustu ameliyat fitik olmustu.dikkat et canim sen dinleme kicani dr ye git

Kiz kime gidiyim giderim bi yere bisey cikmaz ben bosuna gittin der. Bisey cikar ben dururken niye gittin bisey olsa ben sana soylerdim der. Du bakalim. Bir iki kere daha soyleniyim

Bilmiyorum ki kuzum icenlerde bisey demiyor. Ben dun gece ve bugun oglen ictim.
Bu arada tecrubesizim.diye sikma canini ben tecrubeliyimde noluyor doymuyor mu diyip duruyorum
Ne zaman atlatacağız bu günleri kuyu da gibiyim o kadar karanlık ki bu konu hergün yeni sorun ve sorular Allah hepimize kolaylık versin.Bende içeceğim şimdi o zmn bakalım biraz canlanır mı Allahım duy sen şu kulunun sesini 🙏

Benim kız akşam olunca daha çok huysuzlanıyordu,belki lamba ışığından rahatsız oluyor diye düşündüm odadaki lambamız sarıydı beyaz ile değiştirdim şimdi uyudu tesadüf mü yoksa bir etkisi oldu mu bilmem diğer akşamlar anlayacağım bunu.Bir de sürekli emmek istediğinde hep aynı göğüsümü verdim ki diğeri dinlensin de içi daha fazla süt olsun diye o da iyi oldu taktik maktik bulmaya çalışıyorum.😂

Benim kız akşam olunca daha çok huysuzlanıyordu,belki lamba ışığından rahatsız oluyor diye düşündüm odadaki lambamız sarıydı beyaz ile değiştirdim şimdi uyudu tesadüf mü yoksa bir etkisi oldu mu bilmem diğer akşamlar anlayacağım bunu.Bir de sürekli emmek istediğinde hep aynı göğüsümü verdim ki diğeri dinlensin de içi daha fazla süt olsun diye o da iyi oldu taktik maktik bulmaya çalışıyorum.😂

O tek gogus hikayesini ben bir suredir yapiyorum acayip faydali oluyor. Dolu dolu doyuyor

Kizlar yeni bi sorunum var. Dikis yerimin tam ustunde sagda normalde apandistin oldugu yerde icerde sislik olmaya basladi. Esim henuz orali olmuyor ama baya rahatsiz ediyor. Bakalim neler olacak. Insallah bisey cikmaz
Bende de var o bence ödem oluştu orada kafam milyon kendime hiç dikkat etmedim ki seninde öyle bence

O tek gogus hikayesini ben bir suredir yapiyorum acayip faydali oluyor. Dolu dolu doyuyor
Ben de bu gece yaptım valla aksam cok uyanık kaldıgından mıdır nedir bu gece hiç üzmedi galiba doydu da mama da vermedik inş aç bırakmamışımdır cocugu. Ama sün gündüz yetmedikçe bastı çığlığı sakinleşmedi ona güveniyorum simdi.

Baştan beri tek memeyi emzirip diğerini nadasa bırakıyorum, emzirdiğimi de sağıyorum, dibini sıyırıyorum. Ama işte uyumazsam öbür meme dolmuyor bi türlü. İlla uyumam lazım. Dolaptaki sütlerim de bitti. Doktor mamaya da izin vermedi. Off off!
Bebeğe bakamadın ne biçim annesin diye diye beynimi yediler bak ne oldu. Sütüm kesilmek üzere. Tiksindim hepsinden.

Kızlar sizin bebişlerin gece gündüz kavramı var mı 4hafradıt gece hiç uyumuyor gündüz 2 saat 3 saat uyuyo delirdim sabah 9da annemi çağırdım

P pelinsamet06 benim ki de aynı. 2. ay sonunda tamamen farkı öğrenirler diye okumuştum ama inş öyle olur.

Benim sütüm yok değil var ama sürekli oğlan emiyor ve kusuyor. Yani tok olduğunu ne o ne de ben anlıyorum🤦‍♀️ Şu emziği tutsa biraz rahat edicem

P pelinsamet06 benim ki de aynı. 2. ay sonunda tamamen farkı öğrenirler diye okumuştum ama inş öyle olur.

Benim sütüm yok değil var ama sürekli oğlan emiyor ve kusuyor. Yani tok olduğunu ne o ne de ben anlıyorum🤦‍♀️ Şu emziği tutsa biraz rahat edicem
Bnmki de emziğe cok direndi avent ultra air aldık sadece onu tuttu katalogunda da bebeklerin yüzde 98 i tutuyormuş o emziği dene istersen

Ya tam gobek deliginin oralari mi olcuyoduk. Dogru olctuysem 88. Yumusak terzi mezurasindan yok evde sert bisey var olctugu kadar yani iste.

Tabi caniiiim bizim de en şişko yer ölçülerimizdi onlar 🤭🤭

Sendeki de cesaret bacım, tatlı yapmaya girişiyorsun. Ne gerek var! Kıbrıs Tatlısını BİM’den aldım yedim 😂

Lütfen ama benim de kendi capimda bir anım sanım var. Gelinlerin messisi olma yolunda adayim

Bir iple ölçüp sonra o sert metreyle ipin ölçüsüne bakabilirsin, daha kesin olur. Ben öyle yapmıştım.

Pratik zeka böyle bir şey tabi bravo. Bebeyle bu kafa super. Benim kızı cuma okula yolladim. Çıkışta beni niye okula yolladim diye kızmaya başladı. Oysa akşamdan mesaj gelmişti yarın öğretmen yok diye 😂😂 farkli bir şubede derslere katılmış keh keh keh

X