2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bizimki de bibsi aldi gibi ama tam seviniyorum atıyor sonra. memelerde süt kalmadi artik 😂 ineklik de bi yere kadar

Hızlı okudum alıntılayamadım mert gece uyuyor cok sık kalkıyor ama akşam saatlerce uyumadığı pek nadir olur genelde uykuya gecebılen bır bebek..korse olayında ise topa gırmedım kı vuruşmayayım ama en son mert eve gelmeden hamile kaldığım kilonun 2 3 kılo altındaydım 😅 şimdi biraz aldım dıye hissediyorum..çünkü doğumdan sonra göbeğim eskı halınden de azdı mıde şiiliğim yoktu hepsi gitmişti sımdı öncelı gıbı hafıf göbeklı oldum😀emzik konusunda ise cok cok emen bır bebek değil cok acıkısa iştahlı onun dışında keyfı alsın yatsın oyalansın ııh yok😀

Tabi caniiiim bizim de en şişko yer ölçülerimizdi onlar 🤭🤭

Lütfen ama benim de kendi capimda bir anım sanım var. Gelinlerin messisi olma yolunda adayim

Pratik zeka böyle bir şey tabi bravo. Bebeyle bu kafa super. Benim kızı cuma okula yolladim. Çıkışta beni niye okula yolladim diye kızmaya başladı. Oysa akşamdan mesaj gelmişti yarın öğretmen yok diye 😂😂 farkli bir şubede derslere katılmış keh keh keh
Ay 3 çocukla o kadar yandığına şükret. Ben tek bebeyle sistemi ara ara kapatıyorum 😅 Sonuçta okul çözüm bulabiliyormuş, ben olsam bundan sonra gelecek böyle mesajları da görmezden gelir çocuğu okula postalarım 😂😂

X