2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Ceviz yiyin kızlar o da sütü yağlandırıyor diyorlar

benim miniş uyutup bıraktığımı öğrendimi ne bükün bırakmaya çalışıyorum uyudu diye koala gibi boynuma sarıldı sanki yoksa uykusuzluktan ben mi öyle sandım 🤪🤪

Yarım saat önce uyudu sonunda. Dinazorları anlatmaya başlamıştım, araya kendi teorilerimi sıkıştırıyordum ki sızmış. Galiba sıkıldı😬 2 2kedi_1deli taktik vermişti, onu uyguladım. Kanguruda uyuyunca usulca açtım çıkardım kanguruyu, göğsümde yatırmaya devam ettim. 15-20 dk öyle yatırdıktan sonra yavaş yavaş pozisyon değiştirdim, 15-20 dk da öyle bekledim. Sonra yavaş yavaş vücudumdan ayırdım ki sıcaklığım gitsin. O kadar yavaş hareket ettim ki korkudan😂😂 15-20 dk da öyle geçti koydum beşiğine. Şükürler olsun. Zafer sabredenlerin🤪
Aslında bi yandan da sevindim. 3 gündür vakitlice uyuyordu, ağlamıyordu, beşikte kendi kendine takılıyordu. Rahat ettim ama endişelendim de, benim doğurduğum bir cadolozdu, kızım nerdeydi? Bu kız kimdi 😂 özüne döndü çocuğum sonunda, canımıza okuyor.
Hiç yakıştıramadım Deniz’e beşikte kendi kendine takılmalar filan, haydi gözün aydın 🤪 bir sonrakinde yöntemi ben de deneyeceğim olursa 2 2kedi_1deli ye dua ederim 😅 ya benim ki uyuyor sağolsun da uykusuzluktan artık ıkına ıkına uyuyor. Bu bünye barber of sevillelerle pış pış eklentili aspiratör sesleriyle hatta inanır mısın bir yandan ninni söylerken filan uyumaya alıştı da ıkınma sesinde hala uyuyamıyorum. Sürekli volüm ve şekil değiştiriyor ses, ondan herhalde😅

Ceviz yiyin kızlar o da sütü yağlandırıyor diyorlar

benim miniş uyutup bıraktığımı öğrendimi ne bükün bırakmaya çalışıyorum uyudu diye koala gibi boynuma sarıldı sanki yoksa uykusuzluktan ben mi öyle sandım 🤪🤪

Ceviz agaci yedim. Hatta ben bir ceviz agaciyim o derece... spotifiy sleeptune albumu canim album .. mozart babeies actim biz uyuycaktik nerdeyse
. Bidaha gece acmam 🤣

Arkadaslar su harvey karp yontemide sakinlesmeye yariyor yapin bence... bebegi kundakla yam cevir oyle hafifce salla pis pis diye ses cikar. Ben bide arka fonda elektrik supurgesi falan aciyorum...

Yeni yazmaya basladim ya. Bi yatirdim yeni uyandik dermism😂🤣😂😂 dinimiz amin keske

Bak diğer mesajı 8:42 de yazmışım ciyaklamasına gittim deli gibi odadan odaya gezdik şimdide kucağımda uyuyoruz kıpraşa kıpraşa derin uykuda değil poff

Ya arabayı ben de evde sürüyorum tekerleri fln temizledim ama yok en fazla 10 dk geziyor sonra ağlamaya başlıyor belki dışarda gezdirsem uyur onu denemedim havalar soğuk baya burada

ayysskolik ayysskolik canim bazen fön sevmiyor elektrik seviyor o olmuyor yagmus sesi oluyor falan. Degistir surekli :KK66:

Kaizen S Kaizen S kar kis yagmur dinlemiyorum cikariyorum... kulotlu corap uzun kollu badi ustune penye yada kadife tulum.. sonrada pelus tulum.. yanima pelus battaniye aliyorum bide valla terliyo bile. Ayrica gitmedigin avm kalmadi :KK66:

Kızlar hala 2-3 saatte bir uyandırıp emziriyor musunuz ? Yoksa uyanmasını mı bekliyorsunuz ? 40'ımız çıktı :)

Kızlar hala 2-3 saatte bir uyandırıp emziriyor musunuz ? Yoksa uyanmasını mı bekliyorsunuz ? 40'ımız çıktı :)

Ooo coktan bitti uyandirip emzirmeler. Sanirim 20. Gunden beri kendi uyaninca emziriyorum. Dogru olan su dogum kilosunu yakaladiysa artik uyandirmaya gerek yok demisti doktorumuz. 2774 dogmustu 2500 e dustu. 2850 oldugunda biraktik.

Ooo coktan bitti uyandirip emzirmeler. Sanirim 20. Gunden beri kendi uyaninca emziriyorum. Dogru olan su dogum kilosunu yakaladiysa artik uyandirmaya gerek yok demisti doktorumuz. 2774 dogmustu 2500 e dustu. 2850 oldugunda biraktik.
Biz de ilk ay aşısını yaptırdığımız zaman 4100 olmuştu. Bırakalım o zaman uyandırmaları.

Benim kızım tam uyku ya dalacağını anlıyor hemen uyandırıyor kendini. Nasıl bu kadar dayanıklı olabiliyorlar uykusuzluğa anlamadım. Normalde çok uyuyan biri zaten değilim de beni mahvetti gece sürekli uyanık olması 🙈 meme de uyumak istiyor tam daldı diyorum gaz başlıyor . Hadi gazı çıkaralım derken geri uyanıyor . Sürekli döngümüz bu . Emmek ve gaz çıkarmak .

Hunili anneler olarak hayata devam edenler😊
Ya bisey sorucam sobali evde oturan varmi koye gitmek istiyorm annemelre cok bunaldim hem biraz dinlenr hem vakit gecirrk diyorm ama hasta etmekten korkuuorm ama cok ozledm aylardr gtmiyorm ☹☹

Hunili anneler olarak hayata devam edenler😊
Ya bisey sorucam sobali evde oturan varmi koye gitmek istiyorm annemelre cok bunaldim hem biraz dinlenr hem vakit gecirrk diyorm ama hasta etmekten korkuuorm ama cok ozledm aylardr gtmiyorm ☹☹
Soba kurulu odadan çıkarmayacaksanız sorun olmaz ama kışın çıkmasına az kaldı. Biraz daha sabredin bence

X