2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Teyzeleri biz de bugün sarı papatyamın yeni doğan çekimini yaptırdık 😍 Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın isteyen herkese nasip etsin çok güzel duygular 🤲
Yaa saclara bakar misin 😍altin sarisi masallah subhanallah 🤗gozleri ne renk Defne hanimin ?

Ya ben de yaptırmayı istiyordum ama Yoğun bakımda filan yatınca aklıma bile gelmedi. Dunden beri aklimdaydi hemen ceken biri olur mu diye bebek de 12 gunluk oldu. 15e kadar alıyorlar. Bugün de genzi biraz hirildiyor. Yanı yattı bizim iş

Allah yardımcın olsun canım. Inşallah hemen kurtulursun ağrından.
Olsun annesi sen de ay çekimleri yaş çekimleri yaptırırsın daha çok çekim yaptıracak günlerimiz olacak inşallah 😍😘

Teyzeleri biz de bugün sarı papatyamın yeni doğan çekimini yaptırdık 😍 Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın isteyen herkese nasip etsin çok güzel duygular 🤲
Maşallah ben de yaptırıcam abla kardeş, sarılığı var biraz geçer inşallah haftaya

Merhaba arkadaslar. Sizden dua istemiştim. Malesef yumurtalarımın hiçbiri dollenmemiş kızlar. Çok uzgunum.. Bir süre ara verip 4.tedaviye baslayacagız.
Dogumda bana dua eder misiniz kızlar(ismim bahar) cok ihtiyacım var. İnş bizlerde birgün anne olabiliriz.
Şimdiden hepinize kolay dogumlar diliyorum Allah bir avazda saglıcakla kurtarsın inşallah
Ben aşılama ile hamile kaldım ve 5.aşılamam tuttu.Umudunu kaybetme stres olma rabbim biliyor ne zaman olacağıni benim en umutsuz olduğum zamanda tuttu.stres çok etkiliyor.Duam seninle Bahar 🤲

Allah yardimcin olsun canim. Kesin degil ama bende yarin doguma girebilirim. Stresliyim. Cantalari hazirladim sözde ama aklima sürekli bisey geliyor benim de. Kendime cikista giyecek esofman koymamisim aklimda o var suan 🤦‍♀️🤦‍♀️

seninde mi sezaryen canım.
Tuhaf bir gerginlik var heyecan yok gibi de var gibi sanki bebek doğuracak olan ben değilim
Yarın idrak ederim artık bebeği kucağıma verdiklerinde tuhaf bir ruh hali içindeyim.

Ben aşılama ile hamile kaldım ve 5.aşılamam tuttu.Umudunu kaybetme stres olma rabbim biliyor ne zaman olacağıni benim en umutsuz olduğum zamanda tuttu.stres çok etkiliyor.Duam seninle Bahar 🤲
Aminnn cok teşekkür ederim canım Allah razı olsun. Bizler güçlü olmak zorundayız
İçimde hep bir umut var o olmasa hiç devam edemem zaten. Umarım 4.de kavusurum miniğime
Allah hayırlı kolay dogumlar nasip etsin cnm

Yok canım ev bizim çok şükür kira olayı gerçekten zor bizde çok yobaz insanlarla karşılaştık Allah’a şükür ev sahibi olduk inşallah sizede tez zamanda nasip olur🙏Grupta ki Kızlarla yakınlarda olsak yardımcı olurduk bu gibi durumlarda 😞 Bize gel derdim mesela. Senin kayınvalide tam sövüp saymalık bende de suratını bile görmek istemediğim bir kv var üstüne alınmaz hiç birşeyi onun bildiği doğru,o her şeyi anlar,hatası asla yok git desen gitmez,küsersin anlamamazlığa verir hiç birşey olmamış gibi davranır,evimiz de ne olur ne biter bilmek ister,en özeline kadar inan abartmıyorum delirtir insanı en son beni çileden çıkardı Birde biz dip dibe değiliz ben ist o Ankara’da belki aynı yerde olsak ya eşim onu tercih etmek zorunda kalırdı ya beni başka çözüm olmazdı.Kafam almıyor böyle yüzsüz insanlara daha ne demek lazım ki bu kız beni istemiyor desin elini çeksin.Ama şunu biliyorum ve eminim ben asla benim kv gibi olmayacağım oğlumu da mutsuz etmeyeceğim.Şu doğum işini hayırlısı ile atlatalım da Allah Kerim.Zaten sene de iki gün görüyorum suratını bakalım torun var diye beni yine nasıl çileden çıkarmayı başarır bekliyorum.Yalnız değilsin dua et boşver ben saldım artık psikolojim bozulmuştu eşimi aradığını görünce bile diyordum kim bilir ne yumurtlar şimdi Allah herkesin gönlüne göre versin boşver
farklı şehirde olduğun için çok şanslısın darısı başıma olsun ben kendi memleketimde yaşamak istiyorum kocamı ikna edebilirsem ...

Aminnn cok teşekkür ederim canım Allah razı olsun. Bizler güçlü olmak zorundayız
İçimde hep bir umut var o olmasa hiç devam edemem zaten. Umarım 4.de kavusurum miniğime
Allah hayırlı kolay dogumlar nasip etsin cnm
Umudunu kaybetme ve hiç üzülme hersey cok güzel olsun sizin için en güzel zamanda al güzel güzel haberler inşallah 🙏🏻☺️

Ben de hala doğurmadım bakalım nolucak 😂 bugun adet sancısı gibi sancı giriyo belimden ama öyle cok şiddetli değil bakalım devamı gelicek mi 🧸
Seninle günümüz hemen hemen aynı bende benimde bugün belime agri giriyor ve karnında bugün biraz dusmus

Anneanne babaanne nasil ? Onlaradan birine mi benziyor acaba ?
Benim babam sarışın ama fiziken benzemiyor ağız çene biraz bana benziyor burun göz yapısı biraz babaya her bir yeri bir başkasına benziyor gibi tam olarak şu kişiye benziyor kimse diyemiyor 😂😂

2 2kedi_1deli sagma makinesi hangisini kullaniyorsun canim? Ben avent aldim. Suan aklimda acaba sut saklama poseti mi alsam yoksa kaplar var ya plastik 4lu sut saklama kabi onlardan mi alsam diye dusunuyorum. Son eksigim onlar kaldi. Sut saklama poseti ise markasi ne olsun diye dusunuyorum. 50 li lansinoh 50 tl falan sanirim onu mu alsam

2 2kedi_1deli sagma makinesi hangisini kullaniyorsun canim? Ben avent aldim. Suan aklimda acaba sut saklama poseti mi alsam yoksa kaplar var ya plastik 4lu sut saklama kabi onlardan mi alsam diye dusunuyorum. Son eksigim onlar kaldi. Sut saklama poseti ise markasi ne olsun diye dusunuyorum. 50 li lansinoh 50 tl falan sanirim onu mu alsam

Ben lansinoh aldim makineyi. Cimrilik yapmisimdir belki.. bende hem lansinohun hemde babyme nin saklama poseti var. Plastik kaplar dan bi paket al yani 4 lu. Yaninda sut tasimak icin iyi olur. Ama buzluk icin uyhun degiller yer kaplarlar poset daha iyi. Isitip saklama kabina koyar yaninda tasirsin ama makinenin kaplari varsa ona da gerek yok. Ben makinenin kaplarini kullaniyorum. Bide avent biberonum var yetiyor

X