2020 Şubat Anneleri

selozy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2019
4.468
9.462
Doğum yapan herkesi tebrik ediyorum , geri kalan azınlık da umarım biran önce sağlkla süreci sonlandırır :anne:
Kızım bugün 40 günlük oldu. Ben 40 günün sonunda bitmiş haldeyim. Dün cinnet geçirip kızı babasının kucağına bırakıp gidip yattım. Bi saat bile uyumamışım kalkıp aldım yine :KK70:
Benim lohusalık sendromum da bu kadardı. Bi de geçen gün gece yarısı ağlama krizine girdim, yorulana kadar ağladım, telefonda anneme anlattım gayet normal karşıladı. Ben belki acır da bikaç gün daha gelir kalır diyodum :KK70:
Ben sen bebekken her gece ağlıyodum bişey olmadı geçti dedi. :KK64:

buycuy

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2018
998
2.179
29
Kızlar yarı kırkı çıkarmak ne demek biliyor musunuz bebek 2 günlük ken yapılıyormuş yapan var mı yada bilen

sspapatyass

Guru
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2011
693
1.235
agla bosver rahatlarsin , bu donem icin tek tavsiyem kocanla arani açma gerisi hallolur 😀 gelip gecici bir donem keyfini cikarmaya bak canim🧡

ya sende de akinti olmaya basladimi ? daha onceki donemlerde cok fazla olmuyordu ama su son 1 haftada cok artti ,acaba merve gibi parca parca suyummu geliyor diye tereddutte kaldim🙄
Evet yaklaşık 1 haftadır arttı akıntım. Doktor normal dedi ama ben de evhamlanıyorum aklıma bir sürü şey geliyor 😬

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 438 gün geçti.

kayipdunya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2015
1.324
1.652
Kan düşüklüğü değil kan şekeri düşüklüğü canım.. bol bol beslemek dışında bişiy yapmıyoruz.
Geçmiş olsun hepsinin farklı farklı sorunları çıkıyor maşallah Allah dermansız dert vermesin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 460 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 66 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 163 cm. Başlangıç Kilom :93 Kg. Şimdiki Kilom :91.6 Kg.

milasudoruk

Doğru zamanda en hayırlısı🙏🏻RabbimeŞükürlerOlsun🙏🏻
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2018
3.742
2.897
29
Hayırlı olsun tatlım. Analı babalı büyüsün. Biz bekleyenlere de dua et nolur. Ben mesela şuan ağrıdan kasılmalar dan canımın yanmasından resmen evin içinde dört dönüyorum. Dayancak gücüm kalmadı artık. Bu kadar zormumuş hamilelik
Ay ay bende her Ağrı’da dua ediyorum Rabbim sağlıkla gelsin diye gerçekten yoruluyor insan gece ağrıyla uyandım ama yine olmadı Sağlıcakla alalım inşallah kucaklarımıza anne olmak gerçekten zor 🤲🏻🤲🏻

yeb4

🎈
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2014
8.576
9.943
40+2 den merhabalar 🥰
benim oğluşumun keyfi içerde çok yerinde yine 😍 bugün de pek niyeti yok gelmeye 😂 aman artık gelmedi diye şikayet etmicem, başıma gelmeyen kalmadı. istediği zaman gelsin 😂

384A9471-9387-4EA2-A447-F4023F0C42ED.jpeg

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 458 gün geçti.

Aycee09

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2019
2.153
3.438
27
Doğum yapan herkesi tebrik ediyorum , geri kalan azınlık da umarım biran önce sağlkla süreci sonlandırır :anne:
Kızım bugün 40 günlük oldu. Ben 40 günün sonunda bitmiş haldeyim. Dün cinnet geçirip kızı babasının kucağına bırakıp gidip yattım. Bi saat bile uyumamışım kalkıp aldım yine :KK70:
Benim lohusalık sendromum da bu kadardı. Bi de geçen gün gece yarısı ağlama krizine girdim, yorulana kadar ağladım, telefonda anneme anlattım gayet normal karşıladı. Ben belki acır da bikaç gün daha gelir kalır diyodum :KK70:
Ben sen bebekken her gece ağlıyodum bişey olmadı geçti dedi. :KK64:
Gözün aydın 40. Kıçarmışsın desene 40 tan sonra lohusalık bitiyomuş 🤦🏻‍♀️ Gerçi bunu çok kullanmadım hamileyken daha nazlı niyazlıydım anne olunca gitti o ama yinede bi ilgi vardı gidicek oda 😂 cumartesi daha 1. Aylık olucak inşallah bende gece 2 de uyutuyorum sabah ya 5 yada 6 uyanıyo emziriyorım eşimi uyandırıyorum işe gidene kadar bakıyo napım 😂 bende meme yok olsa ben bakarım diyo hep ağlama krizleri bendede var 🥴

gamzeli_bebis

Guru
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2011
7.196
21.047
29
Seso35 Seso35 kız sen doğurdunmu🤣 ben şok şimdi görüyorum. Sağ salim analı babalı büyüt inşallah kuzunu❣️
sekerim00 sekerim00 sende analı babalı büyüt inşallah canım tebrik ederim❣️

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 460 gün geçti.