2020 Şubat Anneleri

Aycee09

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2019
2.153
3.438
27
Çok sğlamak istiyorum yanlız kalmak istiyorum ama annem yanımda ve bebeğim var keşke bir kaç saat yanlız kalabilsem
Ne diceğimi bilemedim annene bırak bebegi başka bi odaya geç ağla rahatla ama kendinide çok yıpratma lütfen anne oldun bak önceliklermiz değişti artık onlar için yaşıyoruz, belki gidip kafanı dinlemek daha iyi olucaktır Allah yardımcın olsun gönlünü ferah tut bak emziriyoruz biz ne güzel bi duygu ki bu yavrumuzu besliyoruz sütün etkilemesin onların bize ihtiyacı var

buycuy

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2018
998
2.179
29
Amin sağolun. Hamilelik öncesi varmıydı bilmiyorum ama hamilelik döneminde başladı. Kuzenleriyle grup kurmuştu erkek muhabbeti diye telefonunu vermemeye başladı. Sora oyun oynuyorum ayağına saatlerce tuvalette geçiriyordu. Bunun üzerine onunla birkaç kez tartıştım. Kaç kez ikazda bulundum. Soraları birlikte olamıyoruz kendini tatmin ediyordur diye çok üzerine düşmedim ara ara laf söyledim ama gözlemliyordum sürekli. Çok detaylı uğraşmak istemedim onunla bilgisayar mezunuyum ben tlefona program kurup takip edebilirdim.Belki yüzleşmek istemedim eğer birşey varsa kaldıramam belki diye. çünkü kendimce mutlu bir evliliğimiz vardı. Herkesin imrendiği bir evlilikti etraftan. Eş kişiside genel itibari ile çok ilgiliydi ya da öyle görünüp gözümü boyuyordu bilmiyorum. Akşam annesi ve kızkardeşi gelmişlerdi. Annemde bizdeydi zaten. Bende çocuğu emzirmeye yatak odasına gelmiştim o ara eşim geldi giderken telefonunu bıraktı önce ikilemde kaldım sora karıştırdım. Aynı anda 2 instagram vardı telefonda biriyle konuşuyormuş çok detaylı bakamadım gözüm döndü. Yazışmalar ve ses kayıtları vardı . Canım daha çok yanmasın diye hepsine bakamadım çok az okudum. O hışımla içeri gidip telefonunu yere attım bi kaç kez bağırdım.valizleri çıkardım annemler sakinleştirdi. Kayınvalimlerle gitti . Gelmesin dedim. Hafta sonu gibi memlekete dönücem annemle
Yaaa çok üzüldüm kuzum böyle bir dönemde böyle birşey olması, Allah yardımcın olsun 😔sen bebeğini düşün üzülme aklına getirme en güzel dönemdeyiz yeni anne olduk üzülme

Alisdendef

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
3.527
6.000
36
Yoktu fileyi çıkardım rahat yıkayamıyorum diye başını yıkıcaktım yüz üstü elime aldım çok yüksek değildi kıyafetleri vardı küvetinde kaydı daha doğrusu
Ben içi boncuk dolu file kullanıyorum bez fileler zor oluyor yıkaması. Seninki nasıl bilmiyorum. Birden kayabiliyor annemle yıkarken bile ikimiz de tutuyoruz düşmesin diye.Birşey olmamıştır bencede yoksa sürekli ağlardı ama sen yinede takip etmeyi ihmal etme.

alihan ve ben

Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2019
620
887
31
YEKTA61 YEKTA61 üzülme demeyeceğim . Üzülürsün illa ki.bunun ailelerin önünde yaşanması iyi olmuş. Belki sana başka durumda yoktur öyle birşey sen yanlış anlamıssındır falan diyeceklerdi. Herkes kabahatini biliyor bu bir. İkincisi ise daha yeni taptaze annesin . Senin bu şekilde gitmene müsade edeceklerini sanmam. Ne olursa olsun herkes bir açıklamayı hak eder. İkinizde sakinleşince açıklamasını dinlemeni tavsiye ederim. Ah bu kadınlar. Kadının kadına yaptığını kimse yapmıyor. Evli olduğunu bile bile görüşen kadınlar oluyor hep olacakta. Emziren bir anne isen ( ki öylesin bildiğim kadarı ile) sütün etkilenir. Sıkıntı gaz yapar bebekte. Sabırlı olmalısın illa ki çözülecek birşeydir. Ben inanıyorum

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 442 gün geçti.

mermermermer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2014
944
1.317
Canım bende iğne kullanıyordum. Doğumumun olduğu gün iğnemi sabah 8:30 gibi yapmıştım. Hatta sabah kahvaltı yaptım saat.10 gibi tatlı birşeyler yedim. Bunları doktoruma da söyledim. Bütün bunlara rağmen doktorum öğlen 1den sonra beni sezeryana aldı. Spinal oldum. İlki de sezeryandı mecburen sezeryan olacaktım. İlk bebeğimde doktorum iki gün önce iğneyi kesmemi söylemişti.
6 saat geçmiş gibi seninde demekki yetiyor 6 saat teşekkür ettim canım☺️

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 4 gün geçti.

mermermermer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2014
944
1.317
YEKTA61 YEKTA61 canım ne denir ki bu durumda çok üzüldüm gerçekten keşke olmasaymış ama olmuş işte bu zamandan sonra önüne bakıp bebeğin ve senin için en doğru kararı vermeni temenni ederim🙏🙏

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 4 gün geçti.

yeb4

🎈
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2014
8.576
9.943
Amin sağolun. Hamilelik öncesi varmıydı bilmiyorum ama hamilelik döneminde başladı. Kuzenleriyle grup kurmuştu erkek muhabbeti diye telefonunu vermemeye başladı. Sora oyun oynuyorum ayağına saatlerce tuvalette geçiriyordu. Bunun üzerine onunla birkaç kez tartıştım. Kaç kez ikazda bulundum. Soraları birlikte olamıyoruz kendini tatmin ediyordur diye çok üzerine düşmedim ara ara laf söyledim ama gözlemliyordum sürekli. Çok detaylı uğraşmak istemedim onunla bilgisayar mezunuyum ben tlefona program kurup takip edebilirdim.Belki yüzleşmek istemedim eğer birşey varsa kaldıramam belki diye. çünkü kendimce mutlu bir evliliğimiz vardı. Herkesin imrendiği bir evlilikti etraftan. Eş kişiside genel itibari ile çok ilgiliydi ya da öyle görünüp gözümü boyuyordu bilmiyorum. Akşam annesi ve kızkardeşi gelmişlerdi. Annemde bizdeydi zaten. Bende çocuğu emzirmeye yatak odasına gelmiştim o ara eşim geldi giderken telefonunu bıraktı önce ikilemde kaldım sora karıştırdım. Aynı anda 2 instagram vardı telefonda biriyle konuşuyormuş çok detaylı bakamadım gözüm döndü. Yazışmalar ve ses kayıtları vardı . Canım daha çok yanmasın diye hepsine bakamadım çok az okudum. O hışımla içeri gidip telefonunu yere attım bi kaç kez bağırdım.valizleri çıkardım annemler sakinleştirdi. Kayınvalimlerle gitti . Gelmesin dedim. Hafta sonu gibi memlekete dönücem annemle
ne diyeceğimi inan bilemiyorum, senin üzüntünü hayal kırıklığını tahmin bile edemem :KK43: nasıl bir insan eşine böyle bir şey yapar aklım almıyor ya.
üzülme denmez böyle bir durumda biliyorum ama önceliğin her zaman evladın olacak canım, onun için sen güçlü ve ayakta kalmalısın.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 458 gün geçti.

Minokk

Başkası olma kendin ol böyle çok daha güzelsin..
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2018
442
461
32
Merhaba arkadaşlar doğum yapanlar var mı? Benim suyum azalmış bugün kontorlum vardı çok korkuyorum ve tırsıyorum 😣 sınırda cıktı 50 olsaydı yatış yapacaktı Dr 65 cıktı böyle bir durumla karşılasan oldu mu bilen var mı hiç morelim yok
Canim peki suyunun gittigini hissettin mi