2020 Şubat Anneleri

zeynep serdar

Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2019
378
497
26
Benim doktorumda bugün 24 e kadar kendi gelmezse 27 de biz getirelim artık dedi 😍 heyecan başladı. Nst de sancım 100 lerde çıktı ama açıklık Yok hiç o nasıl olacak bilmiyorum
Benimde pazartesi sancilarim öyle yüksek çıktı hemde 5 dk birdi. Ama bugün tekrar cektik nst 20 lerde çıktı.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 446 gün geçti.

milasudoruk

Doğru zamanda en hayırlısı🙏🏻RabbimeŞükürlerOlsun🙏🏻
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2018
3.742
2.897
29
milasudoruk milasudoruk ne yaniiii benden önce mi Doğum yapacaksın 🤭 hadi hayırlısı. Anlatın ama doğumlarınızı ben merakla bekliyor olacağım. Bugün kontrolünüz vardı değil mi . Kaç kilogram olmuş bebiş
Evet canım sanırım öyle olucak sağlıcakla gelsinlerde anlatırım Canım tabi inşallah anlatılacak kadar güzel bir doğum nasip olur ya geçen hafta 3300 küstürdü ama bu hafta heyecandan unuttum kağıtta almadım usg😂😂

milasudoruk

Kayıtlı Üye
23 Aralık 2018
3.742
2.897
29
Kızlar yarın ben de sezeryan olcam. Sabah 8 de yatış yapılacak. Dua edin sağlıkla doğsun kızım 🥰 2 çocuklu hayata geçiş yapıcaz yazdıklarınızı okudukça eyvah diyorum :KK70:
Canım Rabbim yardımcımız olsun hepimiz birbirimize dua edelim🤲🏻Sağlıcakla alalım kuzularımızı kucaklarımıza inşallah🤲🏻🤲🏻❤️

milasudoruk

Kayıtlı Üye
23 Aralık 2018
3.742
2.897
29
Amin canım insallah. Gercekten beklesek bi dert beklemesek ayrı dert. Günü gecerde kakasini falan yapar diye korkuyorum. Doktorda riske atmak istemedi. Bi yandanda kendi gelsin ıstiyorum ilac cok zor olur diye korkuyorum. Allahtan hayırlısı artık. Teslim olmaktan baska çaremiz yok. Yarin iyi olursan buraya yaz. Bende haber ederim iyi olursam. Rabbim kolay dogumlar nasip etsin bizlere.
Aynen öyle canım bende korkmuyo değilim aşırı stres heyecan korku hepsi bir arada şuan fıtığım olduğu için şu son hafta çok zorladı beni e bebekte baskı yaptıkça resmen iki büklüm kalıyorum Rabbim yardımcımız olsun inşallah inşallah Su gibi kolay geçerde hemen haberdar ederiz kuzum birbirimizi Amin inşallah🤲🏻🤲🏻🤲🏻

yeb4

🎈
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2014
8.576
9.943
Merhaba olabilecek şeyler bunlar ama birkaç güne herşey eski haline dönüyor hiç merak etme.bak bende bugün çok fena oldum büyük oğlum ateşlendi havaleli benim oğlum ateş çok riskli bizim için.15 günlük bebeğimi bırakıp gütmek zorında kaldım hastaneye.serum taktılar çocuğa annem aradı küçüğü durmuyor kaşıkla biberonla süt almıuor mevburen babasına bırakıp geldim.oğlum diyo anne sende kal ben gitmek zorında kaldım ve o anda ikiye bölünüyor kalbin yolda gelirken heo ağladım.ama inanki hepsi geçiyor sabırlı ol ve şükret gerçekten çok çaresiz anneler var bizim yaşadıklarımız hiçbirşey.sakin ol ve geçeceğine odaklan
çok geçmiş olsun canım :KK43:
hep doğuma denk geldi kuzucuklarımızın hastalıkları. vardır bunda da bir hayır diyorum ben.
dediğin gibi ne çaresiz aileler var. bende çok üzüldüm çok ağladım kızım zatürre oldu diye ama şimdi yine şükrediyorum.
hastanelerde çaresiz bir umut şifa bekleyen ne anneler var. bunlar elbet geçip gidiyor bir şekilde.

Kızlar yarın ben de sezeryan olcam. Sabah 8 de yatış yapılacak. Dua edin sağlıkla doğsun kızım 🥰 2 çocuklu hayata geçiş yapıcaz yazdıklarınızı okudukça eyvah diyorum :KK70:
sağlıkla al kucağına yavrunu 😍
@Canan_Ela da doğurdu bugün çok şükür ❤️
doğumu bekleyen çok az kişi kaldı, hepiniz sağlıkla kucağınıza alın inşallah da artık hep birlikte süt, meme, gaz, kaka konuşalım 😂😂

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 457 gün geçti.

Alisdendef

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
3.525
6.000
36
Allah kolaylık versin. Sağlıcakla kucağına al inş. Seninki büyüktü diye hatırlıyorum bizimki ekstra yaramaz. Küçükten çok büyüğe konsantre olduk bir saniye boş bırakamıyoruz.

Alisdendef

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
3.525
6.000
36
Merhaba olabilecek şeyler bunlar ama birkaç güne herşey eski haline dönüyor hiç merak etme.bak bende bugün çok fena oldum büyük oğlum ateşlendi havaleli benim oğlum ateş çok riskli bizim için.15 günlük bebeğimi bırakıp gütmek zorında kaldım hastaneye.serum taktılar çocuğa annem aradı küçüğü durmuyor kaşıkla biberonla süt almıuor mevburen babasına bırakıp geldim.oğlum diyo anne sende kal ben gitmek zorında kaldım ve o anda ikiye bölünüyor kalbin yolda gelirken heo ağladım.ama inanki hepsi geçiyor sabırlı ol ve şükret gerçekten çok çaresiz anneler var bizim yaşadıklarımız hiçbirşey.sakin ol ve geçeceğine odaklan
Çok geçmiş olsun. Çok üzüldüm ya. Seni çok iyi anlıyorum. Deniz yan odada uyurken bile onu nasıl merak ediyorum anlatamam. Onlara yetemicem diye korkuyorum. Bazen ben daha dün çocuktum ne ara büyüdüm de iki çocuğun sorumluluğunu aldım diyorum.

ebrulimavi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2010
2.855
941
çok geçmiş olsun canım :KK43:
hep doğuma denk geldi kuzucuklarımızın hastalıkları. vardır bunda da bir hayır diyorum ben.
dediğin gibi ne çaresiz aileler var. bende çok üzüldüm çok ağladım kızım zatürre oldu diye ama şimdi yine şükrediyorum.
hastanelerde çaresiz bir umut şifa bekleyen ne anneler var. bunlar elbet geçip gidiyor bir şekilde.

sağlıkla al kucağına yavrunu 😍
@Canan_Ela da doğurdu bugün çok şükür ❤
doğumu bekleyen çok az kişi kaldı, hepiniz sağlıkla kucağınıza alın inşallah da artık hep birlikte süt, meme, gaz, kaka konuşalım 😂😂
Sizede geçmiş olsun canım ya minikler hiç hasta olmasa keşke😌

ebrulimavi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2010
2.855
941
Çok geçmiş olsun. Çok üzüldüm ya. Seni çok iyi anlıyorum. Deniz yan odada uyurken bile onu nasıl merak ediyorum anlatamam. Onlara yetemicem diye korkuyorum. Bazen ben daha dün çocuktum ne ara büyüdüm de iki çocuğun sorumluluğunu aldım diyorum.
Sağol canım ya inş çabucak geçer.dediğin gibi yan odada yatıyor hatta babasını onun odasında yatırıyorum buna rağmen hep içim buruk 😔

gamzeli_bebis

Guru
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2011
7.196
21.047
29
Gamzelimmmm sırf seni araştırmak için girdim foruma kuzum benim çok sevindim kavuşmuşsun minnosuna 20 günlük olmuş bile maşallah ay çok sevindim gerçekten canım benim Allahım ömrünü hayırlı uzun kılsın. Gözün aydın canım benim kokla uzun uzun benim yerime :KK66:)
Efulimmmm tesekkur ederim kuzummmmm sağol 😍😍 evet 20 günlük olduk artık onla uğrasmaktan giremiyorum bile foruma🥴 allah sanada tez zamanda nasip etsinnnn balım benim en hayırlısından inşallah ❣️

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 459 gün geçti.

gamzeli_bebis

Guru
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2011
7.196
21.047
29
G gamzeli_bebis kuzum Uras ın emme sorununu çözdün mü
Çözdüm şükürler olsun kuzum😀
İnat ettim uğrastım kaldırdık biberonu🙏😍şimdide beni emzik gibi kullanıyor yarım saatte bir memede benim oğlum ayarsız🥴
Sizin nasıl gidiyor :) ne var ne yok

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 459 gün geçti.