2020 Şubat Anneleri

Alisdendef

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
3.525
6.000
36
bende anlamadim vallahi ,kimseyle gorustugumuzde yok,
seninde oykude yasadigin gibi gece okadar cok agliyoki 5gecedir komsular rahatsiz olmasin diye alip salona fln gidiyorum

tesekkurederim zeyfcim
Allah şifa versin. Sana da kolaylık versin . İki çocuklu olunca hastalıkları atlatma süreci daha yorucu oluyor. Nasıl zamanlardan geçiyoruz her birimiz evlerde hapis hayatı yaşıyoruz ona rağmen bulaşıcı hastalıklardan korunamıyoruz. Bizim lojmanda o kadar çok çocuksuz aile var ki. Bu ortama çocuk getirip ne yapacak insanlar, ülkenin hali içler açısı. Ben kendi çocuklarımın geleceklerinden şu dönemde çok endişe ediyorum.

Canan_Ela

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2015
2.846
3.674
34
Allah şifa versin. Sana da kolaylık versin . İki çocuklu olunca hastalıkları atlatma süreci daha yorucu oluyor. Nasıl zamanlardan geçiyoruz her birimiz evlerde hapis hayatı yaşıyoruz ona rağmen bulaşıcı hastalıklardan korunamıyoruz. Bizim lojmanda o kadar çok çocuksuz aile var ki. Bu ortama çocuk getirip ne yapacak insanlar, ülkenin hali içler açısı. Ben kendi çocuklarımın geleceklerinden şu dönemde çok endişe ediyorum.
amin canim sagol.soylediklerine aynen katiliyorum,Allah cocuklarimiza güzel gunler gostersin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 438 gün geçti.

Alisdendef

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
3.525
6.000
36
Bu gece 10:20’de uyudu tamam dedim kalkmaz. 11’de kalktı şaka mı bu ya.şimdi oturuyor.
Bugün evdeki herkes olduğu yerde uyumuş. Öykü yatak odasında uyuyordu. Deniz yanıma sokuldu. Eşimle karşılıklı kanepede uyuya kalmışız. Ben hemen uyandım hava kararmış eşimi uyandırdım deniz uyumuş gece uyumaz dedim. Adamcağız rüya görüyormuş 🤣 çok güzeldi uyuyan insan kaldırılır mı diye sitem etti . Deniz 1 saat kadar uyudu. Kısacık da olsa bu uyku ne kadar iyi geldi. Yarın aynı saatte yine denicem 🤣

Aycee09

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2019
2.153
3.438
27
Bizim uyku arasında uyanma sorunumuz dişide geçtim artık gaz galiba 😒
Az önce nasıl ağlayarak uyandı gözünden yaş geldi uyku sersemi gözünüde açmıyo biraz sersemliğini giderdim ben burdayım bak geçti annem falan bana baktı oturuyodu kucağımda sağlam bi gaz çıkardı önerisi olan varmı gaz için 😒

UMUDUN

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2013
877
1.526
Olsun sayılı gün çabuk geçer derler. Hem maddi olarak gelecekte çok işinize yarar. Hem yakınlarınızda destek verecekmiş. İnş göz açıp kapayıncaya kadar biter.
Çok çok teşekkür ederim amin inşallah zaten maddi açıdan gidiyor sagolsunlar gelecekler çocukla düzenimiz bozulur biz gidersek zor olurdu. Çok teşekkür ederim canım iyi dileklerin için ♥️♥️♥️

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 468 gün geçti.

sabine

Kalpten kalbe bir yol vardır görülmez.
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2009
4.122
10.756
Arkadaşlar merhaba ,

Uzun süredir gelemedim buralara,bebek malum iptal ediyor insanı.Benim yaramaz sallanmadan asla uyumuyor.
Doktorumuz yavaş yavaş sallamayı bırak dedi ama yapamıyorum,o kadar sabredemiyorum ne yazık ki..Sizlerde durum nasıl?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 446 gün geçti.

Qiremimmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2018
1.537
2.910
31
Kızlar bugünde nezle oldum 😔 burnum akıyo koku ve tat da alamıyorum emzirirken nurofen kullanılıyor mu biliyor musunuz ?

Zeyf

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
4.447
6.063
Yemeklere salca koyan arkadaslar normal bizim kullandigimiz salcadan mi kullaniyosunuz yoksa ozel mi aliyosunuz ?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 447 gün geçti.

selozy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2019
4.468
9.462
Yemeklere salca koyan arkadaslar normal bizim kullandigimiz salcadan mi kullaniyosunuz yoksa ozel mi aliyosunuz ?
Ev yapımı olursa tabi iyi olur. Bizim yaptığımız da var bir tanıdıktan aldığımız da. İkisini de kullanıyorum.
Kendi yaptığımız kahvaltılık sosa ekmek bile banıyor😋😄

Alisdendef

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
3.525
6.000
36
Arkadaşlar merhaba ,

Uzun süredir gelemedim buralara,bebek malum iptal ediyor insanı.Benim yaramaz sallanmadan asla uyumuyor.
Doktorumuz yavaş yavaş sallamayı bırak dedi ama yapamıyorum,o kadar sabredemiyorum ne yazık ki..Sizlerde durum nasıl?
Merhaba . Bizim kız hiçbir şey yemiyor emerek uyuyor. Altta iki dişi var üstende çıkmış ama baktırmıyor. Biraz huysuz istemediği bir şeyi zorlayınca masa da ne varsa yere atıyor. Ufak ufak yürüme, konuşma çalışmaları yapıyor. Abimizle artık oynuyoruz. Bu ara bize yapışmaya başladı odadan çıkınca ağlıyor peşimize düşüyor. Sallamayı denedim istemedi 🤣 Allahtan Güler yüzlü de cefası da çekiliyor 🤣

Nnbulut1984

Gonca Gülüm
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2020
221
245
37
Hayırlı geceler hanımlar bir şey sorucam menenjit aşısı yaptıranlar var mı

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 356 gün geçti.

Zeyf

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
4.447
6.063
Ev yapımı olursa tabi iyi olur. Bizim yaptığımız da var bir tanıdıktan aldığımız da. İkisini de kullanıyorum.
Kendi yaptığımız kahvaltılık sosa ekmek bile banıyor😋😄
Ya kv 1 kavanoz getirdi ev yapimi ama cok tuzlu yani bana gore oyle ben normalde tuz fazla tuketmem onu yemege koyunca tuz koymuyorum dengeliyo. Sizinkilerin icinde de tuz var degil mi tuzsuz salca olmaz sanirim 👀 ama bizdeki bildigin tuzlu yani bu kadar tuzlusuda verilmez bebege

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 447 gün geçti.

can09e

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
18.985
50.900
41
Ya kv 1 kavanoz getirdi ev yapimi ama cok tuzlu yani bana gore oyle ben normalde tuz fazla tuketmem onu yemege koyunca tuz koymuyorum dengeliyo. Sizinkilerin icinde de tuz var degil mi tuzsuz salca olmaz sanirim 👀 ama bizdeki bildigin tuzlu yani bu kadar tuzlusuda verilmez bebege
Tuzsuz satılanlar varmış. bende 3lü katıyorum az az. Biber domates el yapımı bi de hazır. Dediğin gibi tuz az ekliyorum.