2020 Şubat Anneleri

Kelimelerimizin arasina atti tuttu ve gitti eklendi :)
Tam dondurerek soyleyemiyo ama soylerken cok tatli oluyo 😆

merhaba mart annesi olmayı beklerken doktorum şubat annesi olacağımı söyledi kova burcu bebek anneleri beni aydınlatır mısınız? kova bebeği kolay mı uyuması yemesi 😊
Allah kolay doğum nasip etsin. Ben kovayim kızımda kova. Ben zor bir brbekmisim uyuyana kadar annem çok çekmiş iş yapamaz duruma gelmiş ama kızım çok hareketli olmasına rağmen uykusu gelince saatini kaçırmaz koy besige sallamam bile kendi kendine uyur işlerimi yaparım yani burçla alakası yok bebislerin burada çok kişi var uyku sorunu çeken yada çekmeyen. Kovalar sanata düşkün olur beceriklidir inşallah kızımda bana çeker😁

merhaba mart annesi olmayı beklerken doktorum şubat annesi olacağımı söyledi kova burcu bebek anneleri beni aydınlatır mısınız? kova bebeği kolay mı uyuması yemesi 😊
Şimdiden bilemezsin. Hepimiz Şubat diye niyetlendik bazılarımız Aralıkta bazılarımız Martta doğurduk 😆
Hayırlısı ile vaktinde gelsin.

Denizde çok ilgiye muhtaç öykü de öyle birini al birini alma da olmuyor bide tek başına bakınca iyice zor oluyordur. Şimdi biraz rahatlamışsındır annen gelince ama az daha sabır sonrası hep güzel olacak☺️☺️ Ben öyle avutuyorum kendimi😂😂

Ya zaten pandemi dönemi öyle kalabalık bi doğumgünü yapılmaz bence de ama bi pasta hatıra kalacak bişeyler olmalı diye düşünüyorum ben.
Konseptli bol süslemeli parti sevmiyorum. Yoksa tabiki anı kalsın isterim.
Şimdilik karar bana kaldığı için böyle; sonraki doğum günlerinde Deniz gelip ben Mickey Mouse’lu parti istiyorum derse,boynumuz kıldan incedir onu da yaparız 😂

Allah kolay doğum nasip etsin. Ben kovayim kızımda kova. Ben zor bir brbekmisim uyuyana kadar annem çok çekmiş iş yapamaz duruma gelmiş ama kızım çok hareketli olmasına rağmen uykusu gelince saatini kaçırmaz koy besige sallamam bile kendi kendine uyur işlerimi yaparım yani burçla alakası yok bebislerin burada çok kişi var uyku sorunu çeken yada çekmeyen. Kovalar sanata düşkün olur beceriklidir inşallah kızımda bana çeker😁

Şimdiden bilemezsin. Hepimiz Şubat diye niyetlendik bazılarımız Aralıkta bazılarımız Martta doğurduk 😆
Hayırlısı ile vaktinde gelsin.

nasıl olacağını bilinmez biliyorum benimde ikiz kızlarım var Koç Burcu ikisi de birbirinden farklı 😃 yine de insan merak ediyor 😀 vaktiyle gelir inşallah

Hanımlar bizim kızı yürütme çalışmaları meyvelerini vermeye başladı. Öyküye özgüven geldi sürekli yürümek istiyor ellerini bırakıp bırakıp gidiyor. Bakalım bu gelişme hayatımızda neyi değiştirecek muhtemelen kucak artı yakalamaca oynayacağız çünkü priz hastası çıktı bizimki parmak sokuyor 😱 yaramazlık yapınca da nasıl gülüp kaçıyor anlatamam.

selozy selozy
Deniz in dogum gunu kutlu olsun ☺️
Rabbim bir omur boyu saglikla nice guzel seneler gecirmenizi nasip etsin 🥰

Teşekkür ederiz ❤️
Açılışı biz yaptık.
Bebeklerimizin hepsinin çok güzel günleri, çok güzel dostları, anıları olsun. Doya doya yaşayacakları uzun ömürleri olsun 😚
Aminnnnn. Doğum gününüz kutlu olsun nice yaşlara inş. Bizimki 11’inde artık 1 yaş demek çok hoşuma gidecek. Bu halleri de güzel ama ben bir an önce büyümelerini istiyorum 🤩

Uras genel olarak şükürler olsun iyi
6 dişimiz var ikisi yeni patladı 😂
2 uyku yapıyoruz
Sıralama tay tay durma 3-4 sn elleri bırakıp durma var ama yürüme henüz yok 😂
Çok hızlı emekleme var😂
11 ay 3 günlük bugun 😍
Doğum günümüze az kaldı 😍
Bizim söyleyebildiklerimiz
Gel gel , gıd gıd , baba , dede , çeçe(teyzesine diyor adı Tuğçe ) 😂
Mama meme sanırım bu kadar 😂

Uras genel olarak şükürler olsun iyi
6 dişimiz var ikisi yeni patladı 😂
2 uyku yapıyoruz
Sıralama tay tay durma 3-4 sn elleri bırakıp durma var ama yürüme henüz yok 😂
Çok hızlı emekleme var😂
11 ay 3 günlük bugun 😍
Doğum günümüze az kaldı 😍
Bizim söyleyebildiklerimiz
Gel gel , gıd gıd , baba , dede , çeçe(teyzesine diyor adı Tuğçe ) 😂
Mama meme sanırım bu kadar 😂
Maşallah size de. Etiketini görünce sevindim valla gamzeli gelmiş dedim:))
Aynen ayran içtik ayrı düştük kuzum yaa. Biz de uğraşıyoruz bebelerle işte😁
Sen nasılsın nasıl gidiyor?
İşe başladın mı?

Maşallah size de. Etiketini görünce sevindim valla gamzeli gelmiş dedim:))
Aynen ayran içtik ayrı düştük kuzum yaa. Biz de uğraşıyoruz bebelerle işte😁
Sen nasılsın nasıl gidiyor?
İşe başladın mı?
Yok abla evdeyim dahada başlamayı düşünmüyorum covid vs varken zor :KK43:
İyiim çok şükür nasıl akşam oluyor nasıl sabah oluyor anlamıyorum yoğun geçiyor😂
Korona atlattım bide 2,5ay önce falan😕
şükürler olsun urasa ve eşiime geçmedi sadece bende vardı

Teşekkür ederiz ❤️
Açılışı biz yaptık.
Bebeklerimizin hepsinin çok güzel günleri, çok güzel dostları, anıları olsun. Doya doya yaşayacakları uzun ömürleri olsun 😚
İlk yaşı kutlu olsun bu ve güzel mutlu sağlıklı yılları olsun güzel yavrunun. 😘😘😘😘

Yok abla evdeyim dahada başlamayı düşünmüyorum covid vs varken zor :KK43:
İyiim çok şükür nasıl akşam oluyor nasıl sabah oluyor anlamıyorum yoğun geçiyor😂
Korona atlattım bide 2,5ay önce falan😕
şükürler olsun urasa ve eşiime geçmedi sadece bende vardı
Aa çok geçmiş olsun. Ağır mıydı?
Dikkat bundan sonra daha fazla çünkü 2. Daha kötü oluyormuş.
Allahtan onlara geçmemiş.
Valla öyle nasıl akşam oluyor nasıl sabah oluyor anlamıyorsun.
Geçiniyorsanız ne ala. Sen de 2. Bebeği mi bekliyorsun yoksaa🥰

Aa çok geçmiş olsun. Ağır mıydı?
Dikkat bundan sonra daha fazla çünkü 2. Daha kötü oluyormuş.
Allahtan onlara geçmemiş.
Valla öyle nasıl akşam oluyor nasıl sabah oluyor anlamıyorsun.
Geçiniyorsanız ne ala. Sen de 2. Bebeği mi bekliyorsun yoksaa🥰
çok sağol abla valla ben emzirdiğim için ilaç içmedim ama hafif geçti yinede şükürler olsun
Evet ikinci zorluyormuş 😔
Banada kardeşimden geçti onada iş yerinden geldi
Yok abla ne ikinci bebesi birini büyütelimde hele bi 😂😂

çok sağol abla valla ben emzirdiğim için ilaç içmedim ama hafif geçti yinede şükürler olsun
Evet ikinci zorluyormuş 😔
Banada kardeşimden geçti onada iş yerinden geldi
Yok abla ne ikinci bebesi birini büyütelimde hele bi 😂😂
Hayırlısı canım. Valla ben 3.yü istiyorum ama artık yeter diyollaaa😄😄

X