2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
ikisi de belden yapılıyor canım

epidural sadece o bölgeyi hissetmiyorsun sonrasında ayağa kalkabiliyorsun diye biliyorum
spinal belden ayağına kadar komple uyuşuyorsun

hangisi daha avantajlı bilmiyorum düşünüyorsan doktorunla konuşup senin karar vermen en mantıklısı

bu arada ikimizinde doğum tarihi aynıymış canım:anneadayı:
Anladım canım teşekkür ederim. Ben yine genel isterim gibi geliyor. Doğum anını da görmek istiyorum aslında bakalım hangisi kısmet olacak.
evet günlerimiz aynı. Sağlıklı sıhhatli gününde gelsinler :emir_bebek:

Kizlar ben bebegin hareketlerini hep karnimin altinda hissediyorum ya, hep gobek deligimin alt kisimlarinda. Yukari cikmasi gerekmiyor muydu bi terslik mi var acaba🙁 sizin nasil
Bende hep altta hissediyorum doktora söyledim ayaklar aşağıda olduğundan tekmeleyince hep aşağıda hissedersin dedi. Seninkide dönmediyse ondan öyledir.

Canım dogum sancısı belden geliyor kizimda uykumdan uyandım sancisina sonra düzenli olarak kasilmaler başladı ve sabahına dogum yapmıştım 38.haftada kasilmanin düzenli olması çok önemli ama duzensizse dogum degildir
Benimde gece bel ağrım çok fazlaydı uykuda ağlayacaktım bir yandan uyku bastırıyor diğer yandan bel ağrısı 3-4 defa uykudan uyanir gibi oldum. Ama şükür şuan bir ağrım yok. bebek büyüdüğünden mi oluyor acaba bel ağrısı yeri daraliyorsa

Ben ameliyathaneye girdiğimde zangır zangır titriyordum doktora ben titriyorum iğneyi nasıl yapacaksınız dedim korkma hareket etme dediğimde kıpırdama dedi inanın ben heykel gibi kaldım nefes bile almadım belki o an😂 kızımı görmek paha biçilemezdi yine nasipse epidural istiyorum hatta izin verilirse eşimi de alsınlar istiyorum 🙏
Yaa kıyamam bize yaa😍😍😁benim ilk doğumum da öyleydi.. ben de öyle zangır zangır titriyodum valla içeri aldıklarında.. iğneyi yaparken beni birileri sıkı sıkı tutsun ben sabit duramıyorum titriyorum dedim 😁hemşire sımsıkı tuttu gerdi beni , ama korktuğum gibi olmadı inanın o kadar acımadı.. şaşırdım hatta niye acımadı diye içimden😊 yine epidural istiyorum ben de..

Benimde gece bel ağrım çok fazlaydı uykuda ağlayacaktım bir yandan uyku bastırıyor diğer yandan bel ağrısı 3-4 defa uykudan uyanir gibi oldum. Ama şükür şuan bir ağrım yok. bebek büyüdüğünden mi oluyor acaba bel ağrısı yeri daraliyorsa
Dün akşam üzeri benim de aşırı bel ağrım vardı. Sırtımın yarısına kadar vurdu Ağrısı. Kasılma olmadı ama çok feciydi. Sızlanırken uyuyakalmışım. Şu an da hafif hafif yokluyor 😣

Benim ilk sezeryanim cok iyi degilim eve geldim bu akşam elim boş bebekte sarilik olsu demişlerdi simdi ne durumda haberim yok hic biriniz yasamayin bu duyguyu cok dikkat edin kendinize çok zor çünkü anlatacak kelime yok
Senin ağrıların toparlanır birkaç güne canım kabız olmamaya gazını tuvaletini yapmaya çalış. Sarılık her bebek olur nerdeyse merak etme zaten hastanede kontrol altında hiç aklın kalmasın. En kısa zamanda güçlenip büyüyüp kucağında evinize de gideceksiniz inşallah 🙏😍😍
ah ah Rabbim kimseye yaşatmasın bizede sağlıkla eve getirmeyi nasip etsin inşallah canım ne diyelim kismetleri bu kadarmış çok üzüldüm başta her eve geldiğimde ağlıyordum ama uzulmeki sütün olsun şuan tek ihtiyacı süt sağlıkla eve getirdiğimiz günleri görürüz inşallah geçmiş olsun
Daha da iyi olsun bebisleriniz en kısa zamanda inşallah canım da birlikte evinize gidin bolca kucaklaşın😍🙏

Kizlar ben bebegin hareketlerini hep karnimin altinda hissediyorum ya, hep gobek deligimin alt kisimlarinda. Yukari cikmasi gerekmiyor muydu bi terslik mi var acaba🙁 sizin nasil

Benimki de genelde oralarda. Bazen sağ ve sol yukarıda hareketleri oluyor. 30 haftada kontrolüm vardı makat duruşluydu dönmemişti

Bebek hareketlerini hep yukarılarda midemin oralarda hissediyordum. Bir kaç gündür biraz aşağılarda göbek deliğinin oralarda biraz yukarısında hissediyorum. Bazen de tamamen aşağıda sezaryen bölgesine yakın hissediyorum. Niye aşağılara indi ki?

Senin ağrıların toparlanır birkaç güne canım kabız olmamaya gazını tuvaletini yapmaya çalış. Sarılık her bebek olur nerdeyse merak etme zaten hastanede kontrol altında hiç aklın kalmasın. En kısa zamanda güçlenip büyüyüp kucağında evinize de gideceksiniz inşallah 🙏😍😍

Daha da iyi olsun bebisleriniz en kısa zamanda inşallah canım da birlikte evinize gidin bolca kucaklaşın😍🙏
İnşallah canım inşallah Rabbim sanade sağlıkla zamanında kavuşmayı nasip etsin inşallah

Ben de aynı şeyleri yaşıyorum yatınca bir ağrı başlıyor uyutmuyor. Dün kontrolde doktora söylediğimde bebek ağırlaştıkça öne doğru kuvvet uyguluyor haliyle belin ağrıyordur. Magnezyumu 2 ye çıkarabilirsin dedi. Belki faydası olur. 😊

Ben de aynı şeyleri yaşıyorum yatınca bir ağrı başlıyor uyutmuyor. Dün kontrolde doktora söylediğimde bebek ağırlaştıkça öne doğru kuvvet uyguluyor haliyle belin ağrıyordur. Magnezyumu 2 ye çıkarabilirsin dedi. Belki faydası olur. 😊
Magnezyum olarak hangisini kullanıyorsun canim doktoruma soruyum bende kullaniyim

Bende hep altta hissediyorum doktora söyledim ayaklar aşağıda olduğundan tekmeleyince hep aşağıda hissedersin dedi. Seninkide dönmediyse ondan öyledir.
Aslinda en son gittigimde başı aşağıdaydı ama doktorum surekli degisir simdiden belli olmaz dogum pozisyonu demisti, heralde döndü yine o zaman☺️

Benimki de genelde oralarda. Bazen sağ ve sol yukarıda hareketleri oluyor. 30 haftada kontrolüm vardı makat duruşluydu dönmemişti
Ben de 29da gitmistim baş gelisti ama her an degisebilir demisti doktorum, pozisyon mu degistirdi yoksa hep orda mi toplanip kaliyor anlamiyorum valla, randevuma da var daha meraktayim

X