2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar merhaba bugün pek takip edemedim burayı herkesin keyfi yerindedir umarım, kontrolümüz vardı sanırım ilk cinsiyet öğrenen benim net olmamakla birlikte kıza benzediğini söyledi😍 ve ekledi bir çıkıntı var bakın dedi onun görüntüsü kıza işaret ediyor ama bazen yanıltıcı olabiliyor dedi, herşeyi bir kenara bırakın ramzi, çin takvimi, rus takvimi, maya takvimi hepsi hikaye nub teorisi gerçek araştırın mutlaka 🙈

Ayy maşallah size 😍😍😍 Sağlıkla sıhhatle gelsin prensesin inşallah 🥰🙏

2.de daha erken hissediliyor diyorlar herhalde nasil bir his oldugunu bildiğimizden oyle soyleniyor. Bi de sanirim zayif olmak da erken hissedilmesini sagliyormus
Ben rahimle alakalı die biliyorum bazı rahim içe doğru bazıları dışa doğru büyür demişti doktor bana oyüzden kiminin karnı çok şişken kiminin fazla büyümez demişti ama bilmiyorum

Ben şuan 10+2 deyim (bebek haftasına göre 2-3 geriden geliyordu) doktor ikili test için şubat başı çağırmıştı, tam mı denk geliyor yoksa geç mi oluyor size?

gözünüz aydin:=) ben daha ögrenemedim, gecen hafta kontrolüm vardi. bir sonraki de 3 hafta sonra. sabredecegiz artik.

sizde benim gibi 12.haftanizdasiniz, birsey merak ettim. bebegin haraketlerini vs hissedebiliyor musunuz? karniniz cikti mi? ilk gebeliginiz mi?
ben henüz hicbirsey hissetmiyorum. her gece kanamam var diye kabus görüyorum. cok kafama takiyorum herseyi.. :KK43:
Ben hareket falan hissetmiyorum daha canım aramızda bir hafta var seninle. 20.haftaya kadar hedefleyebilirim ilk gebeliklerde geç hissediliyormuş. Belli olmaz tabi her vücut farklı 😊

benim 2.gebeligim. 12.haftada karin cikmaz hareket de hissedilmez ilk gebeliginizse en erken 16.dan sonra hissedersiniz yani cok minik su anda nasil hissedilsin ki
evt ilk gebeligim. eltim 11.haftada hissettigini demisti , o yüzden biraz panikledim. onun disinda da simdiye kadar adetin kesilmesi disinda hic bir belirtim yok , o yüzden gercekten hamile olduguma inanamiyorum bazen :=)

Teşekkür ederim 🌸 Benim ilk gebeliğim karnım çok çıktı progestan şişiriyormuş onun etkisi dedi doktorum ama 4 kg aldım ben 😂 kanamam benim de 2 kere oldu şükür yok şimdi ben de çok evhamlı ve detaycıyımdır ama Allah’ a emanet biraz rahat olmamız gerek ki bebişlerimiz de huzurlu olsun🤰🏼Bebişlerimizi hissetmemiz için daha erken 1 ay var hemen hemen 🙊
saglik olsun bende söylemesi ayip 5 kg aldim. :) bence cok fazla ama asiri yemem de yok, sanirim pandemiden dolayi biraz harektsiz kaldim, onun etkisi de var.
aslinda erken oldugunu biliyorum, ama hissedenler oldugunu duydum diye, evham yaptim :=)
ama hissedemyen yalniz ben degilmisim, rahatladim :=)

sizler kac haftada bir ultrasona / kontrole gidiyorunuz ? yorumlarda okudugum kadariyla cok sIk gidiyormussunuz gibime geldi.

ben Almanya'da yasiyorum burda ilk aylarda sadece 4 hafta da bir kontrol var, ve her seferinde ultrason yok. sigorta sadece 3 tanesini ödüyormus. gecen hafta gittim, 3 hafta sonra tekrar kontrol var ama ultrason yok, istiyorsam kendi cebimden ödeyecegim. bir sonraki 8 hafta sonra. o kadar dayanamam valla, 4 hafta zar zor dayaniyorum..

Türkiye'de nasil ??

Bu gün biraz stres yaşadım sağolsun kayınanam yüzümçnden ve sinirden kasıklarıma ağrı gitirdi acile gittik bi hafta geriden geliyor kalbi iyi atıyor sıkıntı yok dedi Dr ama fotoda belki cinsiyet hsseden olur bi bakın içinzden ne geçiyor
bakiyorumda ama hicbirsey belli olmuyor. ayni benim gecen hafta cektirdigim ultarsona benziyor. hissimi sorarsan..ikimizde de erkek diyor :=)

evt ilk gebeligim. eltim 11.haftada hissettigini demisti , o yüzden biraz panikledim. onun disinda da simdiye kadar adetin kesilmesi disinda hic bir belirtim yok , o yüzden gercekten hamile olduguma inanamiyorum bazen :=)
Eltin desteksiz sallamış canım 🤭🤭 mümkün degil ilk gebelikte 11. Haftada hissetmesi🙄 ben mesela 19. Haftada hissetmiştim 🤷🏻‍♀️ hiç panik olma herşey yolunda 🙏😊

sizler kac haftada bir ultrasona / kontrole gidiyorunuz ? yorumlarda okudugum kadariyla cok sIk gidiyormussunuz gibime geldi.

ben Almanya'da yasiyorum burda ilk aylarda sadece 4 hafta da bir kontrol var, ve her seferinde ultrason yok. sigorta sadece 3 tanesini ödüyormus. gecen hafta gittim, 3 hafta sonra tekrar kontrol var ama ultrason yok, istiyorsam kendi cebimden ödeyecegim. bir sonraki 8 hafta sonra. o kadar dayanamam valla, 4 hafta zar zor dayaniyorum..

Türkiye'de nasil ??
Evet canim almanyada öyle bende ilk hamileligimi ögrendigimde 6 haftalikken girdim 10+3 de giricem sonra Nezaman girerim bilmiyorum. Ama benim kanama olunca yine yaptilar arada ultrasyon 8. haftada

Türkiye'de nasil ??
Ben 3 hafta aralıklarla gidiyorum kontrole

Merhaba benim de ilk gebeligim ve emin olun uzandiktan sonra ayaga kalkiyom ve meme hassasiyetim oluyor bunun disinda benim de bir belirtim yok ben de diyorum bebek iyimidir veya gercekren hamilelik bu mu😬🤤

X