2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar ben multivitamin olarak ocean mummy kullanıyorum ilk aydan beri ama artık kokusundan tiksindim yutamıyorum😬 Sizler neler kullanıyorsunuz multivitamin, değiştirmek istiyorum biraz.

Bende aynisini kullaniyorum canim. Dışının tadı akşama kadar ağzıma geliyor 😦

ben efa-mom kullanıyorum multivitamin olarak. bunda da omega 3 var ama kokusu filan yok. bitince ocean mummy alayın diyordum ama yorumlarınızdan sonra vazgeçtim: ) regenesis max kullanmayı düşünüyorum.

Arkadaslar merhaba bugun doktoruma sordum karnimda kasinti oluyor cok hafif diye...o da bebek yagi kullan dedi ama bi marka ismi vermedi kullanan varmi? Var ise ne marka.kullaniyirsunuz ve memnunmusunuz?
Cnm ben dalınin bebe yağını kullanıyorum kaşıntıyı azaltıyor ama çatlaklar için bişey diyemiyeceğim. Benim diğer gebeliklerdimde epey çatlağı olduğu için sadece bebe yağını kullanıyorum şayet ilk gebeliğim olsaydı kesinlikle lierac kullanırdım.Çünkü kullananların çoğunda çatlak bile olmamış o yüzden çatlağın olusmadan onu alıp kullanabilirsin

Ben duos vit kullaniyorum multivitamin olarak balik yagi biraz rahatsiz ediyor ama alisiyosun.sirf balik yagi katkisi icin tercih ediyorum.

Ben regenesis max kullanıyorum herhangi bir tat koku gelmiyor bana
Teşekkürler kızlar🌸
Balığı canlı yutsam o kadar kokmazdı herhalde ben de merak ediyorum içerik olarak aynı multivitamin varsa değişmek istiyorum

Bende aynisini kullaniyorum canim. Dışının tadı akşama kadar ağzıma geliyor 😦
Ya ilk önce hiç koku almıyordum son 1 haftadır fln aşırı kokuyo artık bıktık sanırım, elimden bile gitmiyo kokusu sanki. Doktora sordum dün yatarken al dedi🙄

Ben multivitamin olarak previt positive kullanıyorum. 60 kapsül çıkıyor içinden 30 tane multivatin 30 tane omega 3. Jelatinli olduğu için kokusu yok, yani beni rahatsız etmiyor :)

ben efa-mom kullanıyorum multivitamin olarak. bunda da omega 3 var ama kokusu filan yok. bitince ocean mummy alayın diyordum ama yorumlarınızdan sonra vazgeçtim: ) regenesis max kullanmayı düşünüyorum.
Regenesis ocean mummyden fena bence. Regenesisi yutamıyorum her seferinde nefes borusuna gidiyor ve sürekli ağızda bi koku oluyor

Kizlar merhaba. Her mesaji takip edemiyorum o yuzden tekrar olursa kusuruma bakmayın. 4lü test yaptırıp yüksek risk çıkan var mıdır? Bugün laboratuvardan mail geldi 1/50 demis oldukca yüksek. Henüz doktorla görüşmedim. Çok sıkkın canım

Kizlar merhaba. Her mesaji takip edemiyorum o yuzden tekrar olursa kusuruma bakmayın. 4lü test yaptırıp yüksek risk çıkan var mıdır? Bugün laboratuvardan mail geldi 1/50 demis oldukca yüksek. Henüz doktorla görüşmedim. Çok sıkkın canım
Ben 4 lu yaptirmadm canim 😕 bilgim yok bu konu da .. Umarim kotu bir sey yoktur icini ferah tut

Benim 3 lü testim riskli çıkmıştu drum amniyosentez yaptırmamı önerdi haftaya çıkacak inşallah sonuçlar

Ben bi tane büyük beşik alıp bebekler hareketlenene kadar beraber yatırcam. Dolap da bir tane alırım zaten küçük olacaklar. 4-5 ay sonra aynı beşikten bi tane daha alırım 3 yaşına geldiklerinde de oda yapıcam.
Canım araştırıyorum da ben ilk başlarda ani bebek ölümlerinin sebebi battaniye yorgan oyuncak vs olarak gösteriliyor yani bebeklerin bulundukları yatakta ekstra başka bi cisim olması.. bebek büyüyüp ellerini kullanmaya başladıktan sonra sıkıntı yok ama ilk 4 ay oyuncak bile olmasın yatakta deniyor. İkisini aynı yatağa koyman tehlike arz edebilir mi bilmiyorum ama ben yazmak istedim

Canım araştırıyorum da ben ilk başlarda ani bebek ölümlerinin sebebi battaniye yorgan oyuncak vs olarak gösteriliyor yani bebeklerin bulundukları yatakta ekstra başka bi cisim olması.. bebek büyüyüp ellerini kullanmaya başladıktan sonra sıkıntı yok ama ilk 4 ay oyuncak bile olmasın yatakta deniyor. İkisini aynı yatağa koyman tehlike arz edebilir mi bilmiyorum ama ben yazmak istedim
Anne yani beşikte yatan bebeklerin hiç büyüyememesi lazım o zaman. Zaten ilk 4 ay koydugun gibi alıyorsun bebeği. Yaygın bi uygulama yani

Benim çıkmıştı canım 1/171 idi sanırım. Hemen fetal dna yaptırdık. 4 lü testin yanılma payı çok yüksek olabiliyormuş sakın panikleme, çok iyi anlıyorum seni 15 gün kabus gibi geçmişti bana da.

Merhaba canım. Maalesef benim de yüksek risk çıktı. Fikrim değişmeyecek ama netleştirmek için dün amniyosentez yaptırdım.

Ben 4 lu yaptirmadm canim 😕 bilgim yok bu konu da .. Umarim kotu bir sey yoktur icini ferah tut
Çok teşekkür ederim. Sabahtan beri bi ağlıyorum bi diyorum hayırlısı..
Benim çıkmıştı canım 1/171 idi sanırım. Hemen fetal dna yaptırdık. 4 lü testin yanılma payı çok yüksek olabiliyormuş sakın panikleme, çok iyi anlıyorum seni 15 gün kabus gibi geçmişti bana da.
Çok geçmiş olsun😔 Fetal DNA sonucu iyi geldi sanırım çok sevindim adınıza. Fetal DNA yi nerede yaptırdınız?
Merhaba canım. Maalesef benim de yüksek risk çıktı. Fikrim değişmeyecek ama netleştirmek için dün amniyosentez yaptırdım.

Benim 3 lü testim riskli çıkmıştu drum amniyosentez yaptırmamı önerdi haftaya çıkacak inşallah sonuçlar
Çok geçmiş olsun sizlere de😔 Umarım sonuçlarınız içinizi ferahlatır. Amniyosentez konusunda tereddüte düştüm riskli diye emin olamıyorum doktor bakalım ne diyecek. Bununla ilgili herhangi bir sorun yaşamamanıza çok sevindim🤲🏻 Nasıl bir süreç anestezi yapılıyor mu ne kadar sürüyor? Bizim de değişmeyecek aldırmayı düşünmüyoruz ama bilmek de istiyoruz. Kafam karışık açıkçası

X