2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302

Ben iki hafta önce fetal dna testi yaptırdım,doktorumun çalıştığı firma gelip kan aldılar evden.Genoks adı firmanın fiyatıda 3000 tl. Anomali risklerini daha net ortaya koyduğunu ve daha net sonuçlar verdiğini söyledi. Ben fiyat araştırması yapmadım hiç,belki farklı fiyatlara yaptıranlar vardır.Sigara bende kullanıyordum ama hamile kaldığımı öğrendiğimde 5. hafta da bıraktım,böyle bir durum olduğunu duymadım.İlk hamileliğimde de aynı zamanlarda öğrenip bırakmıştım. Kolaylıklar diliyorum

Ben bir haftadır folik asiti bıraktım imom omega ve Osteocare verdi doktoum bana.İlk hamileliğimde elevit diye bir ilaç kullanmıştım. Benim oğlum 4 kilo doğdu.Vitaminlerin kilo ile ilgisi olduğunu bilmiyordum.Bebeğin kilo alımını annenin kan akışının iyi olması sağlıyor diye biliyorum ben.

Bende ayı sorunu yasıyorum doktorum bana krem verdı onu kullanıyorum doktora gıdene kadar bol bol su iç ıyı gelır dıyorlar

Çok çok teşekkür ederim.. benim bir haftayı geçti öğrendikten sonra 7.hafta içinde bıraktım o zamana kadar en hafifinden içtim sonunda çok şükür tiksindim ama tiksinmeseydim zordu. Ben bu firmaya da bir bakayım. Rabbim sağlıcakla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.

Kız hamile kalmak için izin alan duydum özelde ne kadar doğru bilmiyorum da. Görümceme doğumdan sonra yıllık iznini kullandirmadilar

Kızlar günaydın. Bu sabah büyük tuvaletimi yaptıktan sonra açık kahve jel gibi bir akıntım geldi.Hiç başınıza gelen oldu mu?
Günaydın bu durum benim hamile değilken de başıma gelmişti ama burda önemli olan kahverengi jel gibi akıntının nerden geldiği.Makattan geldiyse bağırsak hastalikları,hemoroid,cinsel hastalıklar vs vs sebepleri çok aslında.İsterseniz bir dahiliyeye muayne olun.

Ben de doktor aracığılıyla yaptırdım fetal dnayı. Cinsiyet söyliyim mi dedi watsuptan ben gelince söylersiniz dedim. Eşimle birlikte duymak için öyle istedim.

Gözünüz aydın olsun brnde bugün gittim 11+4 kıza benziyor dedi belli değil dedi banada belli değilse neden benzetti ki acaba pek açıklamada yapmadı özele gidiyorum bu arada sizinki tam olarak kesin mi acaba
bacak arasına baktı benim. bir şey gözükmüyor şu an için kıza benziyor dedi. bazen daha sonra görünebilir pipi o yüzden kesin değil ama kız dedi. sizin de böyle bişey olmuştur

bacak arasına baktı benim. bir şey gözükmüyor şu an için kıza benziyor dedi. bazen daha sonra görünebilir pipi o yüzden kesin değil ama kız dedi. sizin de böyle bişey olmuştur
Evet aynen drlar o yüzden kiz bebeklerde daha temkinli davraniyorlar. Benim oglumda 12.haftada %99,9 erkek diyen drum bu defa konunun cok uzerinde durmadan kiz gibi gorunuyor diye gecistirdi

Herkese iyi pazarlar, benim yorgunluk hemen yorulma iki iş yapsam tansiyon düşüklüğü şikayetlerim devam ediyor 13+2yim. Decavit ve demir ilacı kullanıyorum ama bu gün içerisinde hep yorgun hissetme uzanma ihtiyacı bitmiyor. Üstüne bir de kabızlık eklendi o kadar su içmeme rağmen. Sizin de özellikle kendinizde hissettiğiniz yorgunluk şikayetiniz var mı? Ne zaman geçiyor? Hiç geçmeyecek gibi hissediyorum bazen. Bi de öyle aman aman iştahım da yok benim. Çok yiyesim gelmiyor sadece halsizleştiğimde ağzıma bişeyler atasim geliyor. Ne zaman kendimi hamile gibi hissetmeye baslayacağım merak ediyorum doğrusu

Kizlar ara ara kabizlik sorununu dile getirenler oluyor ben gebelik oncesinde ntbiotic marka probiyotik kullaniyordum ama 12.haftaya kdr kullanmadim cuma gunu sordum kullanabilirsin hicbir sakincasi yok dedi. Kabizli sorununa gunde 2 tane icerseniz iyi geliyor bilginiz olsun

Cok gecmis olsun. Bende ayniyim. 11 haftalik hamileyim 6. haftadan beri ksnamam ve lekelenmem var. Gecen hafta tuvalete bir gittim 3cmlik kocaman bir pihti geldi. Tuvalet kan icindeydi. Yurt disindayim ertesi gun gel dediler. Gittim ama dustu diye gittim. Bebis ordaydi cok saglikliydi, kanamanin kaynagini da bulamadilar. İlac veya istirahat bile vermeden yolladilar. Hep tetikteyim ksnamaya agri da eslik ediyomu diye. Allah yardimciniz olsun.

Aynı şikayetler bende de var hala gebeliğe adapte olamadım sürekli yatasım var canım hiçbişey istemiyor ne yapıcam bilemiyorum ev halkıda sefil oldu benle birlikte çabucak bitsin şu zor zamanlar yemek yemeyi özledim Allah yardımcımız olsun

İstanbulda detaylı ultrason için çok önceden kadın doğumcudan randevu almak gerekli mi? Bu zamana kadar özele gittim detaylıyı devlette yaptırmak istiyorum maşallah özelde herşey çok pahalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…