2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben bu son cümleni çok iyi anladım gerçekten ikili test şu bu ya hiç yaptırma ya da yaptıracaksan direkt fetal dna . Bu belirledikleri şeylerin hiçbiri güvenilir değil

2 li test ense burun normal demişti şok oldum, inşallah korktuğumuz gibi olmaz çok teşekkür ederim haberleşiriz yine burdan doktorum dönünce
Haberleşelim canım eminim bi şey çıkmıcak stres yapma çok var böyle çıkıp sağlıklı doğuran dua edicem senin ve bebeğin için

Teşekkür ederim ya o kadar haklısın ki şuan benim ilk bebeğim olacak hiçbir fikrim yoktu testler hakkında ama kesinlikle ya fetal dna yaptırmalıymış ya da hiçbiri. Ne kadar stresli bir durummuş Allah herkesin bebeğini sağlıkla almayı nasip etsin

Doktorla görüşebildiniz mi ? Benimde sonucum geldi ve riskli bölgede görünüyor . 2 li gayet normaldi. Şu an napsam bilemedim çok strese girdim. Doktora haber bıraktım dönecek bakalım
kızlar korkmayın ultrason verileriniz normal sonuçta. hiçbirşeyi yoktur bebişlerinizin. drunuz ne derse ona göre hareket edin.

Benim başladı 3 4 gündür ishal gibi. Hatta birden fazla çıkıyorum. Magnezyumdan diye düşünüyorum. Daha önce kabızlık vardı.
Ben magnezyum almiyom daha amabende de oyle surekli bi kabizlik yoktu bu sabah ishal olunca korktum acikcasi...carsamba randevu aldim bakacagiz bebise hayirlisiyla

Canım benim de tüp bebek bu üçüncü denememiz. İlk tüp bebekte gittiğim Kadın doğumcum ( biraz yaş almış eskilerden biriydi) tetanoz aşısını Tüp bebek olduğu için şimdi yaptırma doğumdan bir iki hafta önce 37. Haftada falan tek doz yaparız yeterli olur demişti.Tüp bebek olunca herşeyi inceleyip sık dokuyorlar. Bir çok iğne ilaç kullanıyoruz bu süreçte onlarla alakalı olabilir.

Amin canım inşallah. Tabiki başımıza ne gelir bilmiyoruz ama insann sinir ediyorlar işte

Sorma canım o düşüncesinden vazgeçmedi hala sıkıntı olduğunu düşünüyor bebekte

Canım benım bilgim hiç yoktu doktor önerirse yaptırırım önermezse yaptırmam o zman bakalım ne diyor doktor

Ben bu son cümleni çok iyi anladım gerçekten ikili test şu bu ya hiç yaptırma ya da yaptıracaksan direkt fetal dna . Bu belirledikleri şeylerin hiçbiri güvenilir değil
İkili ve dörtlü test arasında epi topu 1 ay yok mu ya, hem de senin ikilin bayaa iyi gelmiş, bir ay içinde mi down sendrom oluşmuş yani nasıl olabiliyor iki test arası böyle uçurum farklar mantığım almıyor. Gereksiz yere stres oluyoruz burada. Lab. kaynaklı olabilir mi acaba?

Kızlar benım karnımın cevresı okadar kurudukı pul pul dokuluyor bebe yagı kullandıgım halde sabah akşam ya ne kullanayım ya

Kan sulandırıcı falan kullandıysanız belki onun için demiştir tetrnoz iğnesi kanı pıhtılaştırabiliyormuş o yüzden doktorunuza sorun demiştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…