2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Ağrım vardı kuzum belime girip karnıma geliyodu çoğaldı geldim ki dünyam başıma yıkıldı 3 kaybim vardı çok şükür bu birakmiyor dedim ama buda birakti😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Çok geçmiş olsun Allah sabrını artırsın inşallah en kısa zamanda sağlıklı hayırlı Bi bebeğin olur

Ağrım vardı kuzum belime girip karnıma geliyodu çoğaldı geldim ki dünyam başıma yıkıldı 3 kaybim vardı çok şükür bu birakmiyor dedim ama buda birakti😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
canım çok geçmiş olsun ne desek boş biliyorum ama çok çok üzüldüm rabbim büyüktür zamanını biliyordur.Bugun benimde çok belim agrıyor ve karnım agrıyor ama çok şiddetli degil karın agrım kanaman felanda olmuşmuydu...?

Cok uzuldum coookk😢Ne desem bos belki suan Allah sabir versin hakkinda hayirlisini gonlunden geceni versin 😔
Herkeze teşekkür ederim burda rabbim sizin yavrularınızı korusun inanılmaz zor bu acı allah kimseye yasatmasin 4. Kaybim oldu ama en zoruda bu oldu 😭😭😭😭😭😭 aranızdan ayrılıyorum rabbim sağlıklı bi evlât nasip etsin hepinzie

Kullanmadığımız şey kalmadı desem yeri 6 senede 🤷 bütün konrtol yapıldı bir sorun da yok ama velasıl nasip ol
Herkeze teşekkür ederim burda rabbim sizin yavrularınızı korusun inanılmaz zor bu acı allah kimseye yasatmasin 4. Kaybim oldu ama en zoruda bu oldu 😭😭😭😭😭😭 aranızdan ayrılıyorum rabbim sağlıklı bi evlât nasip etsin hepinzie
Seni o kadar derinden anlıyorum ki canım 2 defa bende yaşadım aynısını 😞 tesellinin faydası yok çok iyi bilirim acını dibine kadar yaşa ama sonra ayağa kalk toparlan yeniden yeniden. Eğer hiç bir tıbbi sebebi yoksa Ümmü sübyan derler bizde araştır derim bunlar hurafe değil gerçek geçmişte ailende birinde varsa bulabiliyor. Rabbim sabrını versin canım çok üzgünüm

Allahımm sabr versin kardeşimm seni çok iyi anlıyorum tüm dualarım seninle ❤

X