2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Aaa transfer sonrası benim de burnum kaşınıyordu. Ama tesadüf diyordum. Ki hâlâ öyle düşünüyorum. Hamilelikle alakası yoktur herhalde ya 😃
Valla Bi arkadaş yazmış ben de çok şaşırdım. Burnum öyle Bi kaşındı ki Bi bakayım yoldaşlar yazmıştır yazan varsa diye gerçekten varmış yazan. Ama bize nasip olmadı başka vakte inşallah

Kullanmadığımız şey kalmadı desem yeri 6 senede 🤷 bütün konrtol yapıldı bir sorun da yok ama velasıl nasip olmadı.
Gercekten cok zor bir durum canim seni cok iyi anliyorum senelerdir denemedigimiz test yapmadigimiz tedavi kalmadi esimin sonuclarida cok iyiydi yinede ankarada kaan aydosa gittik esimde sperm dna hasar testi yapildi ve hasar cikti esim ilaclari 4 ay kullandi 4 ayin sonunda 4. Tup bebege baslayacakken hamile olduğumu öğrendim . Gercekten vakti simdi gelmis ki bn hic tedavi olmadan hamile kaldim sakin umudunu kaybetme Rabbim tez zamanda sana da nasip eder inşallah

Adet oldum 😑 çok ilginç bir şey bünyem değişik tepkiler veriyor hamile gibi sonrasında böyle olması.. Zamanı var diyelim.
Herşeyde vardır bir hayır.bazen biz o anda görmeyiz ve sonrasında anlarız.demekki daha varmış kuzunun gelmesi için zaman.en kısa zamanda güzel haberler alacağına inanıyorum ben :dua: dualarımda olacaksın

Allah sabırlar versin size😞😞 nasıl oldu genel muayenede mi farketti doktor yoksa bir kanama durumu mu oldu
Ağrım vardı kuzum belime girip karnıma geliyodu çoğaldı geldim ki dünyam başıma yıkıldı 3 kaybim vardı çok şükür bu birakmiyor dedim ama buda birakti😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Ağrım vardı kuzum belime girip karnıma geliyodu çoğaldı geldim ki dünyam başıma yıkıldı 3 kaybim vardı çok şükür bu birakmiyor dedim ama buda birakti😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Çok üzgünüm 😞😞 Allah verdi Allah aldı yine üzme kendini biliyorum mümkün değil ama😔😞 Tekrar hamilelik nasip olsun bu seferkinde sağlıkla kucağına al inşallah🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Gercekten cok zor bir durum canim seni cok iyi anliyorum senelerdir denemedigimiz test yapmadigimiz tedavi kalmadi esimin sonuclarida cok iyiydi yinede ankarada kaan aydosa gittik esimde sperm dna hasar testi yapildi ve hasar cikti esim ilaclari 4 ay kullandi 4 ayin sonunda 4. Tup bebege baslayacakken hamile olduğumu öğrendim . Gercekten vakti simdi gelmis ki bn hic tedavi olmadan hamile kaldim sakin umudunu kaybetme Rabbim tez zamanda sana da nasip eder inşallah
Kesimlikle öyle aşılama tüp bebek istenildi ama çalışırken bunlara maalesef vakit yok. Halamın 9 sene olmadı ne profesörler vardı sizin çoçuğunuz olmaz dediler kaç tüp bebek kaç aşılama yaptı ve yıllar sonra normal yolla 2 tane kızı oldu inanıyorum rabbim kaderimize bir evlat yazdıysa bizi bulacak. Çünkü ümit varsa mucize de var. Rabbim anneliği hakedecek olana önce anne gibi anne olacak insanlara nasip etsin isteyen herkesin evladı olsun. Zor şeyler gerçekten. Evlenirken çoçuk sahibi olmak çok basit gibi geliyordu aslında ama işin aslı bir mucize ötesi yok bunun rabbim dilediğine verirmiş. Bizim de sınavımız bu.

Raabbim kimseye kaldıramayacağı yük vermezmiş rabbim sana da dermanını versin inşallah tekrar dan nasip olur sağlıcakla alırsın

X