2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Adette hiç belim ağrımaz kuzum bilmiyorum onu. Bu böyle çok sandalyede filan otursam oluyor, belim kopacsk gibi bacağıma vuruyor
Yaa aynı benmde bacaklarıma vuruyor . Ben ne oturablyrum ne yürüyeblyrum daha öncede oldu gece acilde iğne yaptrdm o zaman düzelmşti şmdi öyle bi ihtimal de yok parol attım banamısın demedi. Doktor dinlen sıcak tut dedi inşallah geçer

Yaa aynı benmde bacaklarıma vuruyor . Ben ne oturablyrum ne yürüyeblyrum daha öncede oldu gece acilde iğne yaptrdm o zaman düzelmşti şmdi öyle bi ihtimal de yok parol attım banamısın demedi. Doktor dinlen sıcak tut dedi inşallah geçer
Ay geçmiş olsun kuzum, Benim daha ilaclik bi durum yok, belime yastık koyarak oturuyorum yatıyorum geçiyor. Bi kaç gün sonra yine oluyor.

Ay geçmiş olsun kuzum, Benim daha ilaclik bi durum yok, belime yastık koyarak oturuyorum yatıyorum geçiyor. Bi kaç gün sonra yine oluyor.
Çok sağol canm sana da geçmiş olsun. Sıcak su torbası koysam olur mu ki , bazı yerlerde iyi değil diye okdum ama dr sormyı unutmşm

Ahahah yok daha onlara girişmedim 🤣
Bebişin sağlıkla gelsin yeterki gerisi halledilir. 😃 Yanlış hatırlamıyorsam okuduklarımdan senin bir oğlun var tekrar erkekse kıyafetten yana çok rahat edersin tecrübeyle sabit. Kızın olursada hiç uğramadığın reyonların kombin yapa yapa tadını çıkartırsın. İkiside güzel🥰

Çok sağol canm sana da geçmiş olsun. Sıcak su torbası koysam olur mu ki , bazı yerlerde iyi değil diye okdum ama dr sormyı unutmşm
Sıcak su torbasını karnına ve beline değil de ayaklarına koyabilirsin. Karın ve bel çok tehlikeli. Sıcağın etkisiyle rahim içi kanamaya sebep olabiliyor.

Arkadaslar otururken hatta yan yatarken bele yastik koyuyorum iyi oluyor. Hatta nereye gitsem yastigimi tasiyorum 😊
Bugun annem hamile yastiklarindan dikmis ilk uykumu aksam ustu uyudum o da super bir seymis kesinlikle tavsiye ederim 😌😇

Bebişin sağlıkla gelsin yeterki gerisi halledilir. 😃 Yanlış hatırlamıyorsam okuduklarımdan senin bir oğlun var tekrar erkekse kıyafetten yana çok rahat edersin tecrübeyle sabit. Kızın olursada hiç uğramadığın reyonların kombin yapa yapa tadını çıkartırsın. İkiside güzel🥰
Yok kuzum ilk bebegim olcak nasip olursa. Ekim ayinda 16 haftalıkken gebeliğim sonlandırıldı cinsiyeti erkekti. Belki ondan bahsederken öyle anlamışsındır sen.. O bebeğime 1 parca bile bisey almamıştım bu sefer cinsiyeti öğrenince almaya başladım 🙏

X