2021 aralık ayı tüp bebek transfer olacaklar gelin birlikte bekleyelim🌺💮🌿

Bana bunu yazdı doktor cuma güne kadar cuma kontrole gel dedi ! Bişey sorucam ben şimdi nar suyu içsem mi vardı ya öyle bi konu nasıldı bilgisi olan var mı aranızda ?
Evet estrofem hepimiz kullandık😊cnm ben nar alıp direk yedim.suyunu icmedim.faydası var.rahim kalınlığı için👍🏻Kontrolde kalınlık iyi dedikten sonra bıraktım yemeyi.

Evet estrofem hepimiz kullandık😊cnm ben nar alıp direk yedim.suyunu icmedim.faydası var.rahim kalınlığı için👍🏻Kontrolde kalınlık iyi dedikten sonra bıraktım yemeyi.
Ne zaman kullanmaya başladınız bugün adette ikinci günüm yada ne zmn benim de başlamam gerek acaba

Bugün hem progesteron hemde österojen için kan da verdim yarın çıkacak sonuçlar bunların yükseklik düşüklük payları gebelikte neler acaba onu da araştırmak gerek sanki
Östrojen için benden istenmemişti. Ama progesteron benden de istendi. Transferin olabilmesi için progesteron hormonu değerinin 1.5 in altında olması gerekiyor. 1.5 ten fazla çıkarsa transferi iptal ediyor. Ama bu yüzden iptal olduğunu çok duymadım. Umarım senin de 1.5 altında çıkar🤲🏻

Östrojen için benden istenmemişti. Ama progesteron benden de istendi. Transferin olabilmesi için progesteron hormonu değerinin 1.5 in altında olması gerekiyor. 1.5 ten fazla çıkarsa transferi iptal ediyor. Ama bu yüzden iptal olduğunu çok duymadım. Umarım senin de 1.5 altında çıkar🤲🏻
Aaaaaa Allah'ım inşallah öyle bişey yaşamam kimsede yaşamasın 😕

Kızlar yaaa benim sonuçlar hep böyleydi şimdi bu değerin böyle çıkması mı gerek yoksa 0 olan yerin 1 bilmem bilmem mi olması gerek 😱😱😱

Eklentiler

• Screenshot_2021-12-06-18-59-41-96_cee269abbfc445f364526a3e93e23047.jpg
    Screenshot_2021-12-06-18-59-41-96_cee269abbfc445f364526a3e93e23047.jpg
    54,8 KB · Görüntüleme: 45
Cnm hepsinde sonuç 1 in altında çıkmış👍🏻Yani gayet güzel🧿
Bugünde verdim kan inşallah onlarda güzel çıkar sorunsuz gider artık yoruldum hem ruhen hem bedenen 2018 den beri uğraşıyorum yaş olmadı randevu tutmadı yaşam uyması bir sürü bir sürü zaman kaybim oldu şimdi zaman hala zorluyor sanki beni

Bugünde verdim kan inşallah onlarda güzel çıkar sorunsuz gider artık yoruldum hem ruhen hem bedenen 2018 den beri uğraşıyorum yaş olmadı randevu tutmadı yaşam uyması bir sürü bir sürü zaman kaybim oldu şimdi zaman hala zorluyor sanki beni
Geç olsun da güç olmasın🤲🏻Bu sefer güzel olur ,hersey yolunda ilerler inş

Kızlar yaaa benim sonuçlar hep böyleydi şimdi bu değerin böyle çıkması mı gerek yoksa 0 olan yerin 1 bilmem bilmem mi olması gerek 😱😱😱
Transferden 5 gün önceyse bu değerler normal cnm. Farklı zaman dilimlerinde farklı değerlerde olması gerekiyor. Örneğin transferden sonra 1.5in altında. 5 haftalık hamileysen 11le 90 arasında gitgide yükselmesi gerek gibi. Ben böyle biliyorum cnm.

X