2021 de ikiz annesi olacaklar kimler

Peki bu travel sistem arabaların liderleri oto koltuğu olarak da kullanılabiliyor mu? Bi fikriniz var mı acaba bu konuda?
Benimki daha erken ama kararsız olduğumu bildiğim için şimdiden araştırmaya başladım.
canim ana kucagi olarak kullanilan kismi oto koltugu olarak da kullaniliyor ama bir suresi var, galiba 13 aylik olana kadar yada 13 kg. olana kadar, ikisinden biriydi😄😄bebek biraz buyuyunce rahat olmuyor ama, mesela 1 yasinda kullanamiyorsun, 0-36 yada 9-36kg icin olan oto koltuklarindan almak daha kullanisli oluyor bence.

Kızlar size birşey sorucam. Bugün eşim müşterisi ile konuşmuş. Onlarında ikiz bebeği olmuş. Tesadüf bebeğin doktoru da ordaymis. Durumumuzdan bahsedince, kuvez aslında sanıldığı kadar yüksek ihtimal değil, evet normalden daha fazla ihtimal ama doğanların yüzde 80 i falan da girmiyor demiş.

Yalnız suna çok dikkat edin, muhtemelen özele gidiyorsunuzdur. Doktorlar devletten bebeklerin kuvezde kaldığı gün başına hastane para kazandığı için aslında çok gerekli olmasa da kuvezde kaldırabiliyorlar demiş.

Niye şaşırdım herşeyin ticaret olduğu dünyada bilmiyorum ama şaşırdım. Ne düşünüyorsunuz? Benim perinatolog devlette doğum yapacağım doktor özelde. Özeldeki doktorumun paracı olduğu bir irtiba olmadı bende. Ama o doktor da doğumdan sonra yoğun bakım doktoruna geçtiğini söyledi. E ben onu da hiç tanımıyorum. Ne düşünüyorsunuz?

Yeni birşey değil. Nankörlük gibi geldiğinden söyleyemiyorum da kimseye. Ama yoruldum sanırım artık. Sırtım belim nefes darlığı kasik ağrısı midemin bu kadar hassas olması. Birde hicbir isimi kendim yapamıyorum nefes nefeseyim. Ne bileyim bazen normalden çok zorlandığımı hissediyorum. Dün ilk defa 11 de uyudum gece uykum pek olmuyor 12 de ağlayarak kalktim zaten midesi sorunlu insanım sanki iki yandan kiviriyorlarmis gibi oldu. Gaviscon rennie kuru ekmek yedim geçti çok şükür.
Benim midem de sürekli bulanıyor, yeşil zeytin iyi geldi bana da , bastırıyor hemen .

canim ana kucagi olarak kullanilan kismi oto koltugu olarak da kullaniliyor ama bir suresi var, galiba 13 aylik olana kadar yada 13 kg. olana kadar, ikisinden biriydi😄😄bebek biraz buyuyunce rahat olmuyor ama, mesela 1 yasinda kullanamiyorsun, 0-36 yada 9-36kg icin olan oto koltuklarindan almak daha kullanisli oluyor bence.
Ay şu mesaj gerçekten kafamdaki tüm soru işaretlerini sildi attı yemin ediyorum karar vermeme sebep oldunuz 😍 çok teşekkür ederim 🤗

Kızlar size birşey sorucam. Bugün eşim müşterisi ile konuşmuş. Onlarında ikiz bebeği olmuş. Tesadüf bebeğin doktoru da ordaymis. Durumumuzdan bahsedince, kuvez aslında sanıldığı kadar yüksek ihtimal değil, evet normalden daha fazla ihtimal ama doğanların yüzde 80 i falan da girmiyor demiş.

Yalnız suna çok dikkat edin, muhtemelen özele gidiyorsunuzdur. Doktorlar devletten bebeklerin kuvezde kaldığı gün başına hastane para kazandığı için aslında çok gerekli olmasa da kuvezde kaldırabiliyorlar demiş.

Niye şaşırdım herşeyin ticaret olduğu dünyada bilmiyorum ama şaşırdım. Ne düşünüyorsunuz? Benim perinatolog devlette doğum yapacağım doktor özelde. Özeldeki doktorumun paracı olduğu bir irtiba olmadı bende. Ama o doktor da doğumdan sonra yoğun bakım doktoruna geçtiğini söyledi. E ben onu da hiç tanımıyorum. Ne düşünüyorsunuz?
Valla canim kimsenin gunahini almak istemem veballeri boyunlarina ama ozellerde olabiliyor bu tarz seyler Allah vicdani olan doktorlarla karsilastirsin. Ama tabiki erken dogum durumda da kuvez kacinilmaz oluyodur ozel ya da devlet o durumda ayni isliyodur sanirim sureci

Canım bulantı değil. Reflu mide yanması mide krampları. Cok şükür bulantı ta 12. Haftada bitti ama kramp daha kötü. Zaten ülser vardı beter oldu.
Anladım, benim 7. Hafta midem bazen çok bulanınca zeytini keşfettim. Çok geçmiş olsun , mide rahatsızlıkları olcak özen istiyor, turşu, baharatlı şeyler, soğan falan hem rahatsız ediyor. Bi arkadaşımda reflu vardı o da sabahları zeytin çekirdeği yutuyormuş,iyi geliyor demişti, bir deneyin isterseniz .

Bu durum bi tek özel de değil canım devlette De var devlette sen para ödemiyosun ama döner sermaye olarak hastaneye kalıyo ne kadar çok işlem olursa okadar çok döner artıyor

Valla canim kimsenin gunahini almak istemem veballeri boyunlarina ama ozellerde olabiliyor bu tarz seyler Allah vicdani olan doktorlarla karsilastirsin. Ama tabiki erken dogum durumda da kuvez kacinilmaz oluyodur ozel ya da devlet o durumda ayni isliyodur sanirim sureci
Valla araştırdım da var diyen ne kadar insan varmış. Çok âmin. Bak kendi doktorum paracı değil ama ben nerden bilim ki yenidoğan doktoru nasıl biri. Allah yardım etsin hepimize inşallah.
Anladım, benim 7. Hafta midem bazen çok bulanınca zeytini keşfettim. Çok geçmiş olsun , mide rahatsızlıkları olcak özen istiyor, turşu, baharatlı şeyler, soğan falan hem rahatsız ediyor. Bi arkadaşımda reflu vardı o da sabahları zeytin çekirdeği yutuyormuş,iyi geliyor demişti, bir deneyin isterseniz .
Çok teşekkür ederim. Zeytin çekirdeğini annem de bana çok dedi. Işe yarıyor diyorlar da şimdi korkuyorum.bazen kabızlık da oluyor. Şu bebekler sağ salim Allahın izniyle doğsun da tedavisine bakacağım inşallah. Sizinde bebekler hayirlinolsun 💕
Bu durum bi tek özel de değil canım devlette De var devlette sen para ödemiyosun ama döner sermaye olarak hastaneye kalıyo ne kadar çok işlem olursa okadar çok döner artıyor
Devleti de senden duyuyorum 😬 desene el açıp dua edeceğiz yol yok.

Valla araştırdım da var diyen ne kadar insan varmış. Çok âmin. Bak kendi doktorum paracı değil ama ben nerden bilim ki yenidoğan doktoru nasıl biri. Allah yardım etsin hepimize inşallah.

Çok teşekkür ederim. Zeytin çekirdeğini annem de bana çok dedi. Işe yarıyor diyorlar da şimdi korkuyorum.bazen kabızlık da oluyor. Şu bebekler sağ salim Allahın izniyle doğsun da tedavisine bakacağım inşallah. Sizinde bebekler hayirlinolsun 💕

Devleti de senden duyuyorum 😬 desene el açıp dua edeceğiz yol yok.
yaa cnm ben bisey diycem sana, elbet fayda goren de olmustur ama benim annem de iyiyken mide sıkıntısı icin yutardi arka arkaya zeytin cekirdeklerini. 2 sene kadar yuttu sanirim, işe yaramasa yutar miyim diyordu. sonra safra kesesi tıkandi, bilemiyorum belki yaşıyla da ilgiliydi, aldilar canim ameliyatla. doktor kesin sebep diyemem ama ihtimal de var, bi daha hicbirseyin cekirdegini yutma demisti. bi doktoruna sor canim istersen icmeden, sıkıntı olmasin sonra.

Kizlar benim son 4 gundur falan hergun ayni saatlerde karnimda sertlesme ve hafif kasik agrisi oluyo ve bi sure sonra geciyo. Progestan kullaniyorum gunde 1 onun saati yaklasinca oluyo alakasi olabilir mi sizce bana cok ilginc geliyo anlam veremedim 🤷

Kizlar benim son 4 gundur falan hergun ayni saatlerde karnimda sertlesme ve hafif kasik agrisi oluyo ve bi sure sonra geciyo. Progestan kullaniyorum gunde 1 onun saati yaklasinca oluyo alakasi olabilir mi sizce bana cok ilginc geliyo anlam veremedim 🤷
Bilemiyorum canım ben 3. Aydan beri kullanmıyorum pragestan o yüzden etkilerini tecrübe edemedim. Ama o saate yakın oluyorsa olabilir korkutma kendini

Güle güle büyütün bebeklerinizi, darısı başımıza

Maşallah maşallah çok sevindim bugün tam kaç hafta kaç günlük dün bide bebeklerin kiloları ultrasona göre nasıl farklı çıktımı senin ağrın falan varmı nasıl hissediyorsun kendini

Ya muhteşem sağlıkla büyüsünler😍 hayırlı uğurlu olsun güzel güzel büyüsünler

Ayy kuzular ya masallah masallah cok sevindim canim gozun aydin ayy minisler ya 😍

Ne güzel sağlıkla büyüsünler inşallah darısı bizlere zamanında sağlıklı doğumlar yapalım inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Maşallah allah bağışlasın gözün aydın ❤️

Canım benim 🧿
Nazar boncuğumuz sensin maşallah inşallah hepimiz arkandan senin gibi geliriz sırayla
Gözün aydın ömürlü evlatların olsun,rabbim acılarını göstermesin hiçbir zaman.
Ne güzel hepimizin hayali küveze girmeden doğum yapıp evimize dönmek inşallah bizimde öyle olur.Seninle birlikte bizlerde çok mutluyuz.

ayyy ayy gozunuz aydin, maasallah, saglikla buyusunler. cok cok gecmis olsun canim sana da, bir an once toparlan insallah sonra hemen eve😘😘

Aşırı aşırı aşırı güzel bir haber oldu özellikle benim için. Allahım 35+'lara inşallah ya kocaman kocaman âmin 💕

Gözün aydın canım maşallah bebişlere😍

Gözün aydın canım. Çok sevindim senin adına. Kiloları da çok iyi maşallah. Kuvoze girmemeleri çok iyi olmuş ne güzel. Darısı başımıza 😍

Gözünüz aydın canım. Maşallah çok sevindim. Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin🧿🧿🙏
Kızlar hepinize çok teşekkür ederim tek tek yazamadım. Allah hepinize nasip etsin. Şöyle oldu sabah geldik epidural sezeryan istemiştim ben iyi ki de onu yaptırdım kuzularımı hemen çıkınca yanıma verdiler normal doğum gibi hissettim eşim de girdi doğuma bambaşka bir duyguydu. Sonra beni dinlenme odasına bebekleri de bakım odasına aldılar. Maşallah sıkıntı çıkmayınca babalarıyla odalarına göndermişler. Sonra ben geldim odaya epidural olduğu için bacaklarım tamamen hissizdi o yüzden sezeryanın o can yakıcı ağrılarını hissetmedim. Sonra bebekleri getirdiler hemen emzirmeye başladılar oğlum pek tembel zorla tutturdular kızım hemen tuttu yavaş yavaş emmeye başladılar şimdi. Oğlan ultrasonda 2.5 geliyordu 2.800 doğdu kız 2.400 geliyordu aynı 2.450 civarı doğdu. Şimdi yanımdalar uyuyorlar o kadar güzel ki allahım hepinize nasip etsin sizi seviyorum ❤️❤️

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim tek tek yazamadım. Allah hepinize nasip etsin. Şöyle oldu sabah geldik epidural sezeryan istemiştim ben iyi ki de onu yaptırdım kuzularımı hemen çıkınca yanıma verdiler normal doğum gibi hissettim eşim de girdi doğuma bambaşka bir duyguydu. Sonra beni dinlenme odasına bebekleri de bakım odasına aldılar. Maşallah sıkıntı çıkmayınca babalarıyla odalarına göndermişler. Sonra ben geldim odaya epidural olduğu için bacaklarım tamamen hissizdi o yüzden sezeryanın o can yakıcı ağrılarını hissetmedim. Sonra bebekleri getirdiler hemen emzirmeye başladılar oğlum pek tembel zorla tutturdular kızım hemen tuttu yavaş yavaş emmeye başladılar şimdi. Oğlan ultrasonda 2.5 geliyordu 2.800 doğdu kız 2.400 geliyordu aynı 2.450 civarı doğdu. Şimdi yanımdalar uyuyorlar o kadar güzel ki allahım hepinize nasip etsin sizi seviyorum ❤️❤️
Oy masallah Rabbim evlatlarindan ayirmasin canim cok sevindim cok heyecanlandim🤗 aminn 🤗
Benim ağrım olunca doktorum pruloton yaptiriyo eğer ki yeni yaptirdiysam bı tane progestan içiyorum rahatlıyorum sanırım aynı şeyi yaşıyoruz canım.
Demeki kuzu tahminim dogru progesteron hormonumuzla alakali bi durum

X