2021 de ikiz annesi olacaklar kimler

canim, benim basindan beri begendigim bir model vardi, mamma duo travel sistem.
henuz alamadik, ama kapilardan gecerken, kaldirimda yururken kullanmasi en kolay boylesi geldi bana,teklileri kullanamam, tek basima olacagim hep. önlü arkalı olanlar da tren gibi cok uzun geldi bana, bir de öndeki koltuk tam yatmiyor, arkadakinin ustune geliyor yatirinca da. yanyana olanlar binanin kapisindan gecmez bizde.
altli ustlu boyle bir model ebebekte de vardi o daha da pahaliydi ama. travel sistem gereksiz, ana kucaklari kisa sureli kullaniliyor boşa almayın diyenler de var ama boyle altli ustlu baska da bir marka model bulamadim travel olmayan.
Peki bu travel sistem arabaların liderleri oto koltuğu olarak da kullanılabiliyor mu? Bi fikriniz var mı acaba bu konuda?
Benimki daha erken ama kararsız olduğumu bildiğim için şimdiden araştırmaya başladım.

Kızlar ya ben ne oturabiliyorum ne yatabiliyom kasılma değil bu yaşadıgım bebekler büyüdüya artık mesela sağa yatınca tamamen sağa yoğunlaşıyolar kalktığımda karnım çok ağır oldugı için ağırlıkta bi tarafa bindiği için çok zor oluyo bebekler düzelene kadar. şikayetlerim geçti çok şükür ama benim karnım mı bitek ağır sizinde ağırmı evin içinde dolaşırken bile karnımı elimle taşımam gerekiyo 😕sizde öylemisiniz
Aynisi bende de var canim. Hatta bugun sagima yatmisim saga toplanmislar sag bobrek agrisi yasadim yururken alttan tutuyorum tutanlara kizardim sanki ne olacak derdim oluyomus valla

Aynisi bende de var canim. Hatta bugun sagima yatmisim saga toplanmislar sag bobrek agrisi yasadim yururken alttan tutuyorum tutanlara kizardim sanki ne olacak derdim oluyomus valla
Geçtiğimiz iki hafta boyunca hiç kilo almamıştım bu hafta birden üç kilo almışım bebisler aldı da o mu etkiliyo anlamadım çok fazla yamuluyo korkuma yatamıyorum

Geçtiğimiz iki hafta boyunca hiç kilo almamıştım bu hafta birden üç kilo almışım bebisler aldı da o mu etkiliyo anlamadım çok fazla yamuluyo korkuma yatamıyorum
Bi tarafa yigilma bende de son 1 haftadir var hele oglan sag bobrege yanasiyo kiz ortada sol bos evladim solu da degerlendirin diyorum bazen 🤗

Allah yardimcin olsun canim sorunlarimiz haftalar ilerledikce artiyor Allah hepimize zamaninda saglikli dogumlar nasip etsin
Çok âmin.
Canım inan dediklerini hepimiz yaşıyoruz o anda bile Allah'ım şükür diyorum yerimizde olmak isteyen o kadar çok kişi var ki rabbim herkese nasip etsin hamileliği anneliği.
Mutlu sona yaklaştık olacak böyle rahatsizliklarimiz iki can taşıyoruz.
Gece uyuyamazsam gündüz uyuyorum bitkin düştüğümde.İs vs bende yapmıyorum 21.haftadan bu yana izin aldım evdeyim yatıyorum genelde ,sadece arada yemek yapıyorum eşimin kosturmasina yorgunluğuna dayanamayıp.Bebisler için herseye deger 🤗
Ben 12.yilimda yavrularima kavuşacağım sezeryandan dahi korkmuyorum acı çekmenin en güzel hali 🥰 olacak .
Cok şükür çok. Belki ben kilolu olarak hamile kaldım ondan bu kadar zorladı beni bilmiyorum. iş falan hiç yok bende. Sürekli annem ablam eşim yardımcı oluyor. Bende de aynı biliyor musun sezeryan korkusu neymiş. Doğum korkusu falan yanıma yaklaşmadı daha. Aklımda fikrimde sagliklilar mı boy kiloları iyi mı kuvezde kalmamaları için ne yapabilirim safi bunlar var. Ne doğum şekli kendim.korkusu hicnirsey yok. zaten bilsem sağlıklı olacaklar neden korkayım ki. Doğum bir kavuşma değil mi zaten?
canim nankörlük diye düşünme, kolay degil 1 degil 2 cana ilk yuva olmusuz. kolay degil, hic kolay degil biliyorum ama az daha sabir. hepimiz zorlandik, kimimiz hala zorlaniyor ama sonsuza kadar degil, kalan haftalarin sayili bak. 8 aydir 1 gun bile rahat vermeyen midem 1 gunde iyilesti canim, ne yanma ne bulanti hicbirsey kalmadi.ama oyle uzaklasmisim ki tatlidan, hamur işinden, çikolatadan oyle korkmusum ki, yemek icimden bile gelmiyor simdi, en sevdigim sey soguk sut icmek oldu, aliskanlik yapmis:)) 3-4 gune dikislerin acisi nerdeyse tamamen iyilesti, yuzustu bile yatabiliyorum bak ben artik:))gececek hepsi, sabret, sayılı hafta kadar zamanin kaldi, guclu kal sen de. ayni bedende ne kadar seninle kalirlarsa o kadar iyi, zaten zamani geldiginde istesen de tutamayacaksin icinde.sabret,diyebilecegim tek şey bu, tekmelerini sev, hıçkırıklarını sev, mucizen gerceklesmeden doya doya sev ikisini de,sıkıntılari bir yana birakip. cunku birkac hafta icinde hepsi sadece bir anı olarak kalacak icinde. cok cok opuyorum seni❣️❣️❣️😘😘😘
Ben seni o kadar düşünüyorum ki bu 2 haftadır. Diyorum bak o ne kadar pozitif ne kadar iyi bebekleri MAŞALLAH ne kadsr sağlıklı çok şükürler olsun. Şunları yazman bile beni ne kadar mutlu etti senden Allah razı olsun. Zaten ağlaya ağlaya seviyorum 2 gündür görsen. Cok teşekkür ederim çok güzel moral verdin bana Allah razı olsun senden 💕

canim, benim basindan beri begendigim bir model vardi, mamma duo travel sistem.
henuz alamadik, ama kapilardan gecerken, kaldirimda yururken kullanmasi en kolay boylesi geldi bana,teklileri kullanamam, tek basima olacagim hep. önlü arkalı olanlar da tren gibi cok uzun geldi bana, bir de öndeki koltuk tam yatmiyor, arkadakinin ustune geliyor yatirinca da. yanyana olanlar binanin kapisindan gecmez bizde.
altli ustlu boyle bir model ebebekte de vardi o daha da pahaliydi ama. travel sistem gereksiz, ana kucaklari kisa sureli kullaniliyor boşa almayın diyenler de var ama boyle altli ustlu baska da bir marka model bulamadim travel olmayan.
Canım önlü arkalı olanlarda zaten arkadaki öncekini tekmeliyormus almayın diyorlar :) travel da zaten nereye çıkartacağız Kovid var arabaya yüklenmesi de zor. Bende hiç tercih etmiyorum travel.
Kızlar ya ben ne oturabiliyorum ne yatabiliyom kasılma değil bu yaşadıgım bebekler büyüdüya artık mesela sağa yatınca tamamen sağa yoğunlaşıyolar kalktığımda karnım çok ağır oldugı için ağırlıkta bi tarafa bindiği için çok zor oluyo bebekler düzelene kadar. şikayetlerim geçti çok şükür ama benim karnım mı bitek ağır sizinde ağırmı evin içinde dolaşırken bile karnımı elimle taşımam gerekiyo 😕sizde öylemisiniz
Işte aynısı. Yatamıyorum onları huzursuz edeceğim diye. Aslan resmen sağ bibregimin orda oluyor sağa yatınca:)
Bende öyle. Bu hafta birde 2.600 almışım. Bebeklerden.
Bi tarafa yigilma bende de son 1 haftadir var hele oglan sag bobrege yanasiyo kiz ortada sol bos evladim solu da degerlendirin diyorum bazen 🤗
Aynısı:) kız orta arkada. Oğlan sagda. Sol boş:)

😂😂ben bebeklere aldığım slingi kullanıyorum evde iş yaparken . Göbeğin altından geçirdim sırtımdan çapraz bağladım, sanki önden yükü azalttı gibi. Artık öne doğru tren gibi uzuyor göbek taşımak zor geliyor ayakta

😂😂ben bebeklere aldığım slingi kullanıyorum evde iş yaparken . Göbeğin altından geçirdim sırtımdan çapraz bağladım, sanki önden yükü azalttı gibi. Artık öne doğru tren gibi uzuyor göbek taşımak zor geliyor ayakta
Ayy çok mantıklıymış 😂 bende hamile korsesi almıştım bebekler aşağı inmiş birinin kafası çok aşağıda onu ezerim diye takmıyorum artık

Kızlar anca yazabiliyorum çok şükür herşey çok güzel geçti. Oğlum 2.800 kızım 2.400 doğdu sağlıklılar çok şükür🙏🏻 Küveze girmedik
Maşallah maşallah çok sevindim bugün tam kaç hafta kaç günlük dün bide bebeklerin kiloları ultrasona göre nasıl farklı çıktımı senin ağrın falan varmı nasıl hissediyorsun kendini

Kızlar anca yazabiliyorum çok şükür herşey çok güzel geçti. Oğlum 2.800 kızım 2.400 doğdu sağlıklılar çok şükür🙏🏻 Küveze girmedik
Canım benim 🧿
Nazar boncuğumuz sensin maşallah inşallah hepimiz arkandan senin gibi geliriz sırayla
Gözün aydın ömürlü evlatların olsun,rabbim acılarını göstermesin hiçbir zaman.
Ne güzel hepimizin hayali küveze girmeden doğum yapıp evimize dönmek inşallah bizimde öyle olur.Seninle birlikte bizlerde çok mutluyuz.

X