2021 de ikiz annesi olacaklar kimler

Hastanedeydik kızlar. Memlekete geldim. Nstde kasilmam sancım çıktı. Açılmam aynı.ilerlememis 1 cm bile yok dedi ebe. Ama kasılmaların açılmayı teyikleyebilirmis. Takip edecekler. Doktor sabah gelecek. Serum taktılar. İğne ilaç. İnşallah ilerlemez açılmam
Dualarım seninle canım bşraz daha dursun bebişler inşallah

İkiz hamisler merhaba nasılsınız bebisleriniz nasıllar 😍benim sizlere bir sorum olacak eminim ki en çok sorulan sorulardan biridir benim pazartesi beta HCG 820 gelmişti çarşamba günü yani iki gün sonra 3026 geldi ikiz olabilir mi sizde nasildi değerler birde ilk muayenede belli oluyor mu 🙈🙂
Ay benim de ilk değerim 730du 2 gün sonra 2196 çıktı 3 e katlanmıştı kesin ikiz dedik. dün ilk kese muayenesine gittim tek kese göründü gerçi doktor aramadı hiç keseyi görünce bıraktı ama olsa sanırım diğer kese de görünürdü diyorum 🥰 ben de merak ediyorum hep ikiz olmayıpta neden beta yüksek çıkıyor acaba

Ay benim de ilk değerim 730du 2 gün sonra 2196 çıktı 3 e katlanmıştı kesin ikiz dedik. dün ilk kese muayenesine gittim tek kese göründü gerçi doktor aramadı hiç keseyi görünce bıraktı ama olsa sanırım diğer kese de görünürdü diyorum 🥰 ben de merak ediyorum hep ikiz olmayıpta neden beta yüksek çıkıyor acaba

Gözünaydın UkaderU UkaderU diğer gruptan bildiğirim gelmedi. Tutmasına çok sevindim. Rabbim tamamını erdirsin.
Beta yüksek çıkması bebekten bebeğe değişiyor bazı bebekler tekkende fazla salgılıyorlar. O yüzden beta dan belli olmaz deniliyor. İlla içi dolu kese görmek istiyorlar. Hayırlısı olsun hakkında. Belli de olmaz ebriyonun biri sonraki haftalarda gösterirse kendini sürpriz olur sana.

Benim de değerim 3 e katlamisti ilk muayenede tek kese görmüştü doktorum demek ki iri bir bebek olacak demişti daha sonra kalp atışı için gidince iki kese görmüştük

Gözünaydın UkaderU UkaderU diğer gruptan bildiğirim gelmedi. Tutmasına çok sevindim. Rabbim tamamını erdirsin.
Beta yüksek çıkması bebekten bebeğe değişiyor bazı bebekler tekkende fazla salgılıyorlar. O yüzden beta dan belli olmaz deniliyor. İlla içi dolu kese görmek istiyorlar. Hayırlısı olsun hakkında. Belli de olmaz ebriyonun biri sonraki haftalarda gösterirse kendini sürpriz olur sana.
Çooook teşekkür ederim inşallah sağlıkla ilerler 🤗🌸 demekki öyleymiş gerçekten beta yanıltıyor tek çift farketmez yeterki sağlıklı olsun dediğin gibi bir diğeri de çıkarsa büyük süpriz olur Allahtan hayırlısı olsun inşallah 🥰♥️

Benim de değerim 3 e katlamisti ilk muayenede tek kese görmüştü doktorum demek ki iri bir bebek olacak demişti daha sonra kalp atışı için gidince iki kese görmüştük
Yaaaa gerçekten mii ne kadar güzel Bi süpriz olmuştur sana 😊 keseyi ne kadarlıkken gördünüz. İnternet hesaplamasına göre dün 5+3 dğm kese görğndüğünde tek görüldü 2 hafta sonra kalp atışı dendi belki bana da süpriz çıkar

Tootsie1612512336511.jpg
Teycelerr bezlerimiz geldi😊😇 :nazar: :nazar:

X